Profesionálne telekomunikačné riešenia

Kontaktujte nás

Centrála v Detve
Zákaznícke miesto v Poltári

Televízia, internet a telefonovanie pre domácnosti

  • vysokorýchlostný internet až do 300 Mb/sa
  • digitálna televízia s vyše 200 kanálmia
  • lacné telefonovanie do celého svetaa
Viac o NUO

Verejný internet pre mestá a obce

Poskytujeme kompletné riešenia pre mestá a obce v oblasti pripojenia na internet. Garantujeme špičkovú starostlivosť pri výstavbe, údržbe a servise siete.

Ešte nemáte vo svojom meste alebo obci verejnú WiFi sieť, ktorú môžu použiť všetci obyvatelia a návštevníci? Na nákup zariadení a vybudovanie siete môžete získať prostriedky od Európskej únie.

Kontaktujte nás
Verejný internet pre mestá a obce | NetSpace

Vďaka iniciatívam WiFi4EUWiFi pre teba môžete získať dotáciu alebo nenávratný finančný príspevok až do výšky 15 000 € na nákup zariadení a vybudovanie verejnej WiFi siete.

V 3. kole sa o príspevok úspešne uchádzalo 1 780 obcí a mestských častí (z toho 53 zo Slovenska).

Aby ste mohli získať príspevok v hodnote 15 000 €, musíte svoju obec alebo mesto pre výzvou zaregistrovať na portáli WiFi4EU.

Európska únia aktuálne pripravuje 4. kolo, o ktorého vyhlásení vás budeme informovať.

Dôležité:

Počet poskytnutých dotácií je obmedzený a získajú ju iba obce a mestá, ktoré sa v rámci celej Európskej Únie prihlásia medzi prvými.

Postavíme vám verejnú WiFi sieť

Naša spoločnosť je evidovaná v zozname dodávateľov, ktorí spĺňajú požadované parametre stanovené Európskou komisiou. Radi sa staneme vašim partnerom pri realizácii WiFi4EU a WiFi pre teba riešenia pre obyvateľov a návštevníkov vášho mesta alebo obce.

Ak chcete získať viac informácií o možnostiach realizácie verejnej WiFi siete pre vaše mesto alebo obec, neváhajte nás kontaktovať.

Realizácie v roku 2021

V roku 2021 sme úspešnej odovzdali verejné WiFi siete v obciach Nové Hony, Kokava nad Rimavicou, Tuhár a Látky.

Máte záujem o vybudovanie verejnej WiFi siete? Kontaktujte nás.

    Vaše osobné údaje budú spracované len za účelom spracovania Vašej požiadavky (v zmysle čl. 6 bod 1/b GDPR) a spätného informovania o jej vybavení. Osobné údaje budú zlikvidované do 30 dní po konečnom spracovaní Vašej požiadavky.

    Zavolať 045 / 290 15 15