Profesionálne telekomunikačné riešenia

Kontaktujte nás

Centrála v Detve
Zákaznícke miesto v Poltári

Televízia, internet a telefonovanie pre domácnosti

  • vysokorýchlostný internet až do 300 Mb/sa
  • digitálna televízia s vyše 200 kanálmia
  • lacné telefonovanie do celého svetaa
Viac o NUO

Kontaktujte nás

Máte na nás akékoľvek otázky? Neváhajte nás kontaktovať. Náš ochotní tím vám veľmi rád pomôže a poradí.

Kontaktný formulár
Kontaktujte nás | NetSpace

Pošlite nám správu

    Vaše osobné údaje budú použité za účelom spätného kontaktovania.

    Naše prevádzky

    Centrála v Detve


    Zákaznícke miesto v Poltári


    Kontakty na náš tím

    Meno / pozícia / činnosťE-mail
    Ing. Turbek Juraj
    Riaditeľ spoločnosti
    • Kontakt s novými zákazníkmi, zmluvné vzťahy, dodatky
    • Obchodné a technické poradenstvo
    • Zákaznícke otázky týkajúce sa kvality a dostupnosti služieb
    • Písomné reklamácie
    turbek@netspace.sk
    Dekrétová Eva
    Cvancigerová Anna
    Recepcia
    • Nahlasovanie porúch alebo reklamácií
    recepcia@netspace.sk
    Mgr. Klimo Peter
    Hlavný administrátor siete
    admin@netspace.sk
    Jaďuď Marek
    Vedúci údržby chrbticovej siete
    • Dohľad a servis siete
    • Kamerové systémy, projekcia, rozpočty
    marek@netspace.sk
    Hulina Július
    Servis a správa zákazníckych sietí
    • Servis počítačov a notebookov
    • Inštalácia OS Windows
    • Konfigurácia a predaj WiFi routerov a inej doplnkovej techniky, tlačiarní, tonerov a spotrebného materiálu
    pcservis@netspace.sk
    Ing. Horanská Dana
    Ekonóm
    • Účtovníctvo, ekonomika
    • Komunikácia s úradmi
    ekonom@netspace.sk
    Klimová Katarína
    Zákaznícke, odberateľské zmluvy a faktúry

    V prípade otázok týkajúcich sa platieb a faktúr volajte 045 / 290 15 16 (pracovné dni v čase 9:00 – 16:30)
    • Evidencia zákazníckych a odberateľských zmlúv
    • Fakturácia
    faktury@netspace.sk
    Šuleková Denisa
    Marketing a personalitika
    • Mzdy a personalistika
    • Marketing a aktívna podpora predaja
    marketing@netspace.sk
    Mončeková Tereza
    • Projekty – vyjadrenia, povolenia
    • Nákup – obstarávanie materiálu
    projekty@netspace.sk
    nakup@netspace.sk
    sklad@netspace.sk
    Zavolať 045 / 290 15 15