Profesionálne telekomunikačné riešenia

Kontaktujte nás

Centrála v Detve
Zákaznícke miesto v Poltári

Televízia, internet a telefonovanie pre domácnosti

  • vysokorýchlostný internet až do 300 Mb/sa
  • digitálna televízia s vyše 200 kanálmia
  • lacné telefonovanie do celého svetaa
Viac o NUO

Spoznajte NetSpace

Naša spoločnosť vznikla v roku 2000 s cieľom poskytovať kvalitné internetové pripojenie pre obyvateľov Detvy. Postupom času sme hľadali nové možnosti pre uplatnenie našich skúseností a vedomostí.

Vďaka usilovnej práci a individuálneho prístupu k našim zákazníkom sme sa zo štandardného dodávateľa internetu vypracovali na modernú technologickú spoločnosť. V našom portfóliu nájdete širokú škálu profesionálnych služieb v oblasti informačných technológií. Medzi našimi zákazníkmi nájdete množstvo domácností, spoločností a orgánov samosprávy.

Kontaktujte nás
Spoznajte nás | NetSpace

Naša sieť

Od roku 2002 budujeme svoju vlastnú telekomunikačnú sieť. V súčasnosti už pokrýva niekoľko desiatok štvorcových kilometrov v okresoch Detva, Poltár, Brezno a Lučenec. Sieť neustále rozširujeme a modernizujeme.

Licencia

Od Krajského riaditeľstva Policajného Zboru v Banskej Bystrici sme získali licenciu Lic-10-021/2021 na prevádzkovanie technickej služby. Naša licencia potvrdzuje, že kamerové systémy budujeme a prevádzkujeme v súlade s legislatívou.

NUO

NUO je spoločný projekt viacerých slovenských dodávateľov dátových služieb. Vznikol s cieľom ponúknuť domácnostiam vysokorýchlostný internet, digitálnu televíziu a lacné telefonovanie v jednom balíku.

Spoločenská činnosť

Aktívne sa angažujeme v spoločenskom dianí v našom okolí. Pravidelne sa zúčastňujeme alebo organizujeme spoločenské a kultúrno-vzdelávacie udalosti. Za najmilšiu a najobľúbenejšiu považujeme udalosť venovanú tým najmenším – „NetSpace deťom“.

Kde nás nájdete?

Centrála v Detve


Zákaznícke miesto v Poltári


Zavolať 045 / 290 15 15