Profesionálne telekomunikačné riešenia

Kontaktujte nás

Centrála v Detve
Zákaznícke miesto v Poltári

Televízia, internet a telefonovanie pre domácnosti

 • vysokorýchlostný internet až do 300 Mb/sa
 • digitálna televízia s vyše 200 kanálmia
 • lacné telefonovanie do celého svetaa
Viac o NUO

Kamerové systémy pre mestá a obce

Kamerové systémy sú najrýchlejšie sa rozširujúcim spôsobom zabezpečenia budov, pamiatok a verejných priestranstiev so zvýšeným rizikom vandalizmu a kriminality.

Moderné interiérové a exteriérové bezpečnostné kamery disponujú mnohými pokročilými funkciami. Vďaka kvalitnej optike v spojení s infračerveným snímaním poskytujú kamery kvalitný a ostrý obraz 24 hodín denne.

Kontaktujte nás
Kamerové systémy pre mestá a obce | NetSpace

Zvýšte bezpečnosť vo svojom meste alebo obci pomocou moderných technológií. Rozhodnite sa pre výstavbu moderného kamerového systému, ktorý vám a vašim obyvateľom poskytne nasledujúce výhody:

 • neustále monitorovanie frekventovaných miest a rizikových lokalít alebo objektov
 • kvalitný a ostrý obraz 24 hodín denne
 • pripojenie až 128 kamier súčasne
 • možnosť využiť existujúcu optickú sieť internetu

Do novovybudovanej alebo existujúcej optickej FTTH vám okrem moderného kamerového systému môžeme implementovať aj ďalšie funkcie, napríklad obecný rozhlas, internet alebo digitálnu televíziu. Občania vášho mesta alebo obce tak okrem vyššieho pocitu bezpečnosti získajú aj viacero špičkových služieb zvyšujúcich ich životný komfort.

Naša licencia

Naša spoločnosť sa špecializuje na projektovanie, výstavbu a údržbu moderných kamerových systémov pre mestá a obce. Naše služby poskytujeme v súlade s platnou legislatívou, na základe licencie na prevádzkovanie technickej služby Lic-10-021/2012 vydanej Krajským riaditeľstvom Policajného Zboru v Banskej Bystrici.

UPOZORNENIE:

Na Slovensku pôsobí množstvo firiem, ktoré vykonávajú montáž kamerových systémov bez licencie a bez zmluvy o poskytovaní technickej služby. Takéto konanie sa hodnotí ako porušenie zákona (a to zo strany dodávateľa aj odberateľa), ktoré sa v prípade odhalenia trestá pokutami.

Máte záujem o vybudovanie moderného kamerového systému? Kontaktujte nás.

  Vaše osobné údaje budú spracované len za účelom spracovania Vašej požiadavky (v zmysle čl. 6 bod 1/b GDPR) a spätného informovania o jej vybavení. Osobné údaje budú zlikvidované do 30 dní po konečnom spracovaní Vašej požiadavky.

  Zavolať 045 / 290 15 15