Profesionálne telekomunikačné riešenia

Kontaktujte nás

Centrála v Detve
Zákaznícke miesto v Poltári

Televízia, internet a telefonovanie pre domácnosti

 • vysokorýchlostný internet až do 300 Mb/sa
 • digitálna televízia s vyše 200 kanálmia
 • lacné telefonovanie do celého svetaa
Viac o NUO

Ako chrániť domácnosť alebo firemné priestory?

Počet vlámaní na Slovensku neubúda. Zlodejov neodradil ani zákaz vychádzania a ďalšie opatrenia obmedzujúce pohyb obyvateľstva. Okrem bytov a rekreačných chát sa ich cieľom čoraz viac stávajú maloobchodné prevádzky a ďalšie firemné priestory. Akým spôsobom môžete svoju nehnuteľnosť ohlásiť pred neželanými návštevami a ďalšími škodami?

Vlámania a ďalšie riziká

Pri ochrane domácností a firemných priestorov existuje hneď niekoľko rizík, na ktoré by ste nemali zabudnúť. Okrem majetkovej kriminality môžu v nehnuteľnostiach vzniknúť škody spôsobené prírodnými vplyvmi a náhodným poruchami.

Moderné technológie poskytujú efektívne nástroje na zabezpečenie nehnuteľností. Pred montážou zabezpečovacích a kamerových systémov by ste však nemali zabudnúť na …

Dvere a okná

Základom zabezpečenia nehnuteľnosti sú kvalitné vchodové dvere a okná. V prípade nehnuteľnosti s pozemkom aj funkčný plot a brána.

Kvalitné bezpečnostné dvere a okná predstavujú pre vlamačov náročnú prekážku. Predlžujú čas, ktorý potrebujú na vniknutie do objektu. Vďaka tomu rastie riziko, že budú prichytený pri čine alebo že sa im vôbec nepodarí dostať do nehnuteľnosti.

Poistenie

Ak máte doma alebo vo firemných priestoroch cenné predmety, určite by ste nemali zabudnúť na kvalitné poistenie. V portfóliu poisťovní nájdete viacero produktov, ktoré splnia vaše očakávania:

 • poistenie nehnuteľnosti a domácnosti
 • poistenie majetku a prerušenia prevádzky pre firmy

Kamerové a zabezpečovacie systémy

Moderné zabezpečovacie a kamerové systémy dokážu vašu nehnuteľnosť ochrániť pred viacerými rizikami:

 • kamerypohybové senzory odhalia každý pohyb
 • zvukové senzory reagujú na zvuk rozbitého skla
 • detektor dymu zachytí dym alebo zvýšenú teplotu z miestnosti
 • detektor plynu odhalí unikajúci plyn
 • záplavový detektor zachytí únik vody

Vďaka mobilným aplikáciám dokážete mať aktuálny stav zabezpečenia domácnosti alebo firemných priestorov vždy pod kontrolou. Postačí vám len niekoľko kliknutí na zapnutie/vypnutie celého/časti systému.

Záver

Kladiete si otázku, či potrebujete zabezpečiť svoju nehnuteľnosť? Hovoríte si, že vás aj tak nikdy nevykradnú? Je to možné. Chcete však postupovať zbytočné riziko? Aktuálne na trhu nájdete množstvo kvalitných riešení, vďaka ktorým dokážete svoju domácnosť alebo firemné priestory zabezpečiť aj bez veľkých investícií.

Hľadáte dodávateľa kvalitného zabezpečovacieho a kamerového systému? Kontaktujte nás.

  Vaše osobné údaje budú spracované len za účelom spracovania Vašej požiadavky (v zmysle čl. 6 bod 1/b GDPR) a spätného informovania o jej vybavení. Osobné údaje budú zlikvidované do 30 dní po konečnom spracovaní Vašej požiadavky.

  Zavolať 045 / 290 15 15