O spoločnosti

 

V mestách vo všetkých bytovkách poskytujeme vysoko-rýchlostný a spoľahlivý internet na našej vlastnej optickej sieti až do kapacít 100Mbps pre domácnosti aj pre malé a veľké firmy. V rodinných domoch a okolitých obciach poskytujeme internet bezdrôtovo v pásme  5GHz. Kto má záujem o zriadenie vlastného WiFi tak používame a inštalujeme iba spoľahlivé a odskúšané zariadenia spolu aj s nastavením a inštaláciou.
V prípade špeciálnych aplikácií poskytujeme aj garantované pripojenie.

z Histórie našej spoločnosti: Internetové pripojenie v okrese Detva poskytujeme od roku 2002. Stratégia rozvoja siete spočíva v postupnej trpezlivej a koncepčnej výstavbe vysoko-rýchlostných optických trás v bytovkách vedených výhradne zemou v mestách Detva a Hriňová. Obidve mestá majú kompletné 100% pokrytie káblovou sieťou.

Pokrytie siete jednotlivými technológiami nájdete v sekcii pokrytie siete

Popis služieb: pripojenie do siete internet je NONSTOP 24 hodín denne. Klient platí iba mesačný paušál podľa aktuálneho cenníka a žiadne iné poplatky, za čas strávený na internete alebo za prenesené dáta sa neplatí. Pripojenie je kvalitnejšie, cenovo výhodnejšie a teda lacnejšie ako pripojenie klasickou už dnes zastaralou pevnou telefónnou linkou od dominantného poskytovateľa na celoslovenskom trhu.
Za posledných pár rokov sme vybudovali vlastnú robustnú, rýchlu a stabilnú optickú a káblovú sieť s vysokou priepustnosťou. Našou hlavnou devízou je, že poskytujeme vysokorýchlostné káblové pripojenie v každej bytovke. Prípojku v bytových domoch zriaďujeme už do 48 hodín za bezkonkurenčnú cenu 1,- €. Bezdrôtové pripojenie pre rodinné domy zriaďujeme už od 66,-€ a to najneskôr do 7 dní.graf01

 

Náš TEAM je zložený z niekoľkých IT profesionálov – špecialistov, pričom spolupracujeme aj so spoločnosťami, ktoré na Slovenskom trhu IT už niekoľko rokov niečo znamenajú.Ak si zvolíte za poskytovateľa Vášho internetového riešenia spoločnosť NetSpace, tak vsadíte na:
– Viac ako 10-ročné skúsenosti
– Spoľahlivosť kvalitnej optickej a aj bezdrôtovej infraštruktúry

– Zohratý a dobre fungujúci servisný TEAM

a v neposlednom rade vsádzate na budúcnosť, v ktorej Vám NetSpace prinesie doteraz nevídané technológie a služby.