Kontakty

Sídlo: Obrancov mieru 3173/13,Detva

Zákaznícka linka: 045/290 15 15

Kde nás nájdete

 

Cibulka Martin Ing.
Riaditeľ spoločnosti
riaditel@netspace.sk
Styk s novými zákazníkmi, zmluvné vzťahy, dodatky
Obchodné a technické poradenstvo
Otázky zákazníkov ohľadom kvality a dostupnosti služieb
Písomné reklamácie
(Osobné stretnutie si môžete dohodnúť telefonicky na zákazníckej linke alebo na recepcii v sídle spoločnosti)
Chrenovská Lucia
Zákaznícka linka – recepcia spoločnosti
recepcia@netspace.sk
Návod ako môžete nahlásiť prípadné poruchy na Vašom pripojení, nájdete v sekcii PORUCHY.
Poruchy alebo reklamácie služby prosím v žiadnom prípade neriešte priamo s technikmi ale na zákazníckej linke.
Klimo Peter Mgr.
Hlavný administrátor
admin@netspace.sk
Hlavný administrátor siete
Jaďuď Marek
Vedúci údržby chrbticovej siete
marek@netspace.sk
Dohľad a servis siete
Nové inštalácie
Kamerové systémy, projekcia, rozpočty
Turbek Juraj Ing.
Vedúci výstavby a údržby optickej siete
turbek@netspace.sk
Výstavba a údržba optickej siete
Zriaďovanie a servis služieb zákazníkom
Nosáľová Monika
Sklad
sklad@netspace.sk
Skladové hospodárstvo
Krnáč Jakub
Vedúci oddelenia starostlivosti o zákazníkov
krnac@netspace.sk
Zriaďovanie a servis služieb zákazníkom
Dohľad a servis siete.
Nové inštalácie
Obstarávanie tovaru
Hulina Július
Servis a predaj PC
pcservis@netspace.sk
Servis a predaj PC a notebookov
Reinštalácia OS Windows
Konfigurovanie a predaj WiFi routrov a inej doplnkovej techniky, Tlačiarne, tonery, spotrebný materiál
Horanská Dana Ing.
Ekonom, účtovníctvo
ekonom@netspace.sk
Účtvoníctvo, ekonomika
Komunikácia s úradmi
Mzdová agenda
projekty@netspace.sk
Klimová Katarína
Zákaznícke odberateľské zmluvy, faktúry
faktury@netspace.sk
V prípade dotazov ohľadom platieb a faktúr
volať v pracovnej dobe (09:00-16:30) 045/2901555
Evidencia zákazníckych – odberateľských zmlúv
Fakturácia
Šuleková Denisa
Marketing a predaj služieb, podpora predaja
marketing@netspace.sk
Marketing a aktívna podpora predaja
Projekty, vyjadrenia, povolenia