Afgįnsky chrt

Afghan Hound

Posudzovali:

Triedy mladżch feny a psi:: Mr. G. Jipping / NL

Psi triedy dospelżch a puppies: Mr. Uwe Fischer / D

Feny triedy dospelżch: Mrs. Erika Rödde / D

PSY /males/rude:

Trieda  mladżch /Junior class /Jugendklasse:

V1, Weltjgdsieger 2002,

Jugendwinner Amsterdam  2002

Sherkahns Tylakuryan at Padaki
(Yaboon von Katwiga x Loupi Ilat Fatinat al Sjark)

V2

Yair el Kharaman
(Izmar Judgement Day x Serima el Kharaman)

V3

Jabal de Jawo-Sha
(Yashun von der Irminsul x Inika de Jawo-Sha)

V4

Jashan de Jawo-Sha
(Yashun von der Irminsul x Inika de Jawo-Sha)

V

Elyashan von Katwiga
(Azaru von Katwiga x Wairana von Katwiga)

V

Agha Djari“s Ice Storm
(Agha Djari“s Gangsta Rap x Agha Djari“s Forever in my Heart)
VD
Elasar-Lisu of High Society
(Zyrus of High Society x Chyra“li of High Society)
D
Duke of the Desert Varuis Avis
(Alphaville“s The Big Bang x Complement Costa Rica Carius Avis)

D

Shadowfax Stepnoi Veter
(Nanak Freecloud Galileo x Metewand Omai of Shadowfax)

/

Golden Stardust Gandamak
(Alphaville“s The Big Band x Zakira Gandamak)

/

Xenos Exmoor
(Sanallah“s Gerome x Xenos Maidum Star)

/

Awbari Between T“ Sheets
(Boanne“s Rosenthorn x Xenos Rome) 
Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse:

VD1

Dai Shan al Qasim
(Chagall von der Chocly x Azari al Qasim)

/

Wind Against Scent of Fame
(Wind Against Bite The Dust x Wind Against Consequence of Love) 
Trieda šampiónov /Champions /Championklasse:

V1, CACIB, CAC,  Weltsieger 2002,

Winner Amsterdam 2002, BOB

Ch. Yashun von der Irminsul
(Vibhuti von der Irminsul x Quentchen Glück von der Irminsul) 

V2, R.CACIB, R.CAC

Ch. Mario Boss du Menuel Galopin
(Boxadan Double Trouble x Glorieuse Intrique du Menuel Galopin)

V3

Ch. Yoshua von Katwiga
(Raqqas von Katwiga x Mayami von Katwiga)

V4

Ch. Popovs Sundance Kid
(Psobadja Y-Shirvan x Tinkler Bell el Saghir)

V

Ch. Quevara from the House of Daylight
(Verdi von Katwig a x Pahvlona from the House of Daylight)
V
Ch. Now Beam Me Up Scotty of Meadow Valley
(Gazon Do What You Say x Hot Chocolate of Meadow Valley)
V
Ch. Kingsleah Blue Star
(Gold N“Copper Blue Print x Kingsleah Footprints of Smokey)

V

Ch. Hashirin“s Anshyn
(Saidal Before I Forget x Saidal Driftin“Heart)

V

Ch. Serra Parecis Demon Headmaster
(Serra Parecis Fair Player x Boxadan Curiosity Killed The Cat)

V

Ch. Olaf du Menuel Galopin
(El Khyrias Zcoop of The Year x Glorieuse Intrique du Menuel Galopin)

V

Ch. Xenos Marnero
(Gazon Do What You Say x Xenos Exelita)

V

Ch. Alphaville“s The Big Bang
(Scaramis Da Capo x Alphaville“s Shesuitsus)

VD

Ch. Choice Braveheart
(Exxos Crusader x Choice All My Love)

VD

Ch. Karamoor Llacue“s Edelweiss
(Llacue“s The Terminator x Karamoor Beachbrook Sioux)

/

Ch. Xenos Joselito
(Gazon Say What You Mean x Miss Sissi de Settebello)

/

Ch. Buena Vista Padparadscha o“Boanne
(Korelec Yucatan Olympian x Buena Vista Constant Craving)
Trieda otvorenį /Open /Offene Klasse:

V1

Tuu-Jhuu“s Psychedelyc Furs
(Strike A Light of Shikarah x Leni Lovich of Shikarah)   

V2

Parque Que du Menuel Galopin
(El Kyhria“s Zcoop of the Year x Marie France du Menuel Galopin)

V3

Xanu el Kharaman
(Urkan el Kharaman x Tiara el Kharaman)

V4

Despino von der Chocly
(Yashun von der Irminsul x Klink“s Royal Wild Woman)

V

Dschabalpur von Katwiga
(Verdi von Katwiga x Soraya el Jafistan)

V

Yahzin Band Aid
(Khaos Bad Looser x Yahzin Ain“t A Saint)

V

Qarash el Banjas
(Verdi von Katwiga x Ushea von Katwiga) 

V

Zabo-Khan Esh-sha-ir
(Psobadja Y-Shirvan x Ajoma of Malugie)

V

Ch. Nausikaa“s Yucatan
(Uday Gandamak x Nausikaa“s Tiamora)

V

Nathan du Menuel Galopin
(Lakshmi“s Boccace of Intl“Chapter x Heroine Denoise du Menuel Galopin)

V

El Lobo von der Chocly
(Yaboon von Katwiga x Klink“s Royal Xenia)

/

El Kebir Hassan
(Pique el Kebir x Lennon Melissa)

/

Ch. Tifarah“s First Rate Act
(Genesis Ambelike Silver Charm x Tifarah“s  Arcana Sister Act)

/

Darius el Shammar
(Tadsch Mahal“s Final Fandango x Belle Sunshine el Shammar)

/

Maidum Crazy Horse
(Qamaris Electric Horseman x Qamaris Blackberry Brandy)

/

Occrabelles Hijacked Jack
(Dur-I-Durrans Masquerade x El Geshima Ocrabelle)

/

Typhoon av Poppyfield
(Boxadan Gandpa“Lives Forever x Titknia av Poppyfield)

/

Chamun von Katwiga
(Yoshua von Katwiga x Xeta von Katwiga)

/

Hashirin“s Beau Reve
(Buena Vista Padparadscha o“ Boanne x Saidal Driftin“ Heart)

/

Wind Against Go For Gold
(Wind Against Dreams Come True x Absorba“s Jahli) 
Trieda pracovnį /Working class /Gebrauchshundklasse:

/

Bayad Shah von Katwiga
(Sha Shuja von Katwiga x Yadishi von Katwiga) 

Trieda veterįnov /Veterans /Veteranenklasse:

V1

Ch. American Indian od Pahlavi Susquahanna
(Pahlavi Prestidigitator x Pahlavi Bosa Nova)  

V2

Aga Kalusha el Takhar
(Kiamez Shekari Mahour x Khanom Naschmah el Takhar)

V3

Krezus Complement
(Windsurf“s GI Blues x Oklahoma Complement)
FENY /females /hündin:
Trieda  mladżch /Junior class /Jugendklasse:

V1,Weltjgdsiegerin 2002

Jugendwinner Amsterdam  2002

Sherkahns Tanyalou
(Yaboon von Katwiga x Loup Ilat Fatinat al Sjark)

V2

Eyani von Katwiga
(Azaru von Katwiga x Wairana von Katwiga)

V3

Yaga el Kaharman
(Izmar Judgement Day x Serima el Kharaman)

V4

Agha Djari“s Imitation of Life
(Agha Djari“s Gangsta Rap x Agha Djari“s Forever in my Heart)

VD

El Corrado“s Isadora
(Boccacio al Aryana Shalym x Lashami Nioro-du-Sahel)

VD

Popovs Another Part of Me
(Yashun von der Irminsul x Popovs Fatal Atraction)

VD

Escada of High Society
(Zyrus of High Society x Chyra“li of High Society)

VD

Assourah Y-Shirvan
(Izmar Judgement Day x Tebrisa Y-Shirvan)

VD

Amaal el Chamhyr
(Yakim el Chamhyr x Shanem el Chamhyr)

VD

Agha Djari“s Inner Smile
(Agha Djari“s Gangsta Rap x Agha Djari“s Forever in my Heart) 

VD

Amber el Chamhyr
(Yakim el Chamhyr x Shanem el Chamhyr)

/

Wind Against Savage Rose
(Wind Against Bite The Dust x Wind Against Consequence of Love)

/

Va“Orah Devi Shams-an-Nahar
(Gengala Justification x Ghuwayhati Shams-an-Nahar) 
Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse:

V1

Cassiopeia av Poppyfield
(Wellington av Poppyfield x Mysteriosa av Poppyfield)

VD

Gar de maril Adieu I Must Go On
(Mario Boss du Menuel Galopin x Odette du Menuel Galopin)

/

Dilara al Qasim
(Chagall von der Chocly x Azari al Qasim)

/

Agha Djari“s Justify My Love
(Agha Djari“s Feel The Rhythm x Janet du Menuel Galopin) 
Trieda šampiónov /Champions /Championklasse:

V1, CACIB, CAC,  Weltsiegerin 2002,

Winner Amsterdam 2002 

Ch. Vanah el Kharaman
(Said el Jafistan x Nadir el Kharaman)

V2

Ch. Vena el Karaman
(Said el Jafistan x Nadir el Kaharman)

V3

Ch. Dulai of High Society
(Wind Against Bite the Dust x Baccara of High Society)

V4

Ch. Xanthi del Ghyryo
(Yaboon von Katwiga x Ishra el Chakcharan)
V
Ch. Xana del Ghyryo
(Yaboon von Katwiga x Ishra el Chakcharan)
/
Ch. Lady L. du Menuel Galopin
(H“le Viking du Menuel Galopin x Dur-I-Durans Habanera)

/

Ch. Ulyndi el Kharaman
(Ninzai el Rachman x Joy el Karaman)

/

Ch. Abd al Aisha Arozamena
(Damos One Dollar x Agdin Yasd Arozamena)

/

Ch. Quily from the House of Daylight
(Verdi von Katwiga x Pahvlona from the House of Daylight 
Trieda otvorenį /Open /Offene Klasse:

V1

Yadiva Esh-sha-ir
(Kashara Diza Sinsation x Zhirassa Thal Esh-sha-ir)

V2

Waquira el Kharaman
(Vicalim el Kharaman x Semira el Kharaman)

V3

Tuu-Jhuu“s Stygmata Martyr
(Strike A Light of Shikarah x Leni Lovich of Shikarah)   

V4

Ch. El Corrado“s Fiona
(Better than ever al Jalalabad x Boxadan Cool Baby Stay Cool)

V

Quena from the House of Daylight
(Verdi von Katwiga x Pahvlona from the House of Daylight)

V

Milouka Voyva Fatinat al Sjark
(Popovs Sundance Kid x Laitin Apsa Fatinat al Sjark)

V

Ch. Sudon Ya-Ya Sisterhood
(Shekinah Coquina No Snow x Sudon Miss Olivia)

V

Qanah el Banjas
(Verdi von Katwiga x Ushea von Katwiga)

VD

Jhansi Moroccan Spice
(Pahlavi Puttin“on the Ritz x  Jhansi Touched By Magic)

D

Suncrest Crystal Blue
(Mahar“s Raoul Wallenberg x Elmo“s Dar Es Salaam)

/

Idgi The Absolut Touch
(Pachi“s Jasan x Allison The Absolut Touch) 
Trieda pracovnį /Working class /Gebrauchshundklasse:

V1, R.CACIB, R.CAC

Ch. Agha Djari“s Forever in my Heart
(Gazon Do What You Say x Agha Djari“s Cigourney) 

V2

Cashilla von der Chocly
(Said el Jafistan x Klink“s Royal Xenia) 

Trieda veterįnov /Veterans /Veteranenklasse:

V1, Vet.-BOB,   2nd Vet.-BOB

Ch. Tinker Bell el Saghir
(Yuy el Kharaman x Naghittah el Saghir)

 

Klasifikįcia /Classification /Klassifikation:

V -vżbornż /excellent /vorzüglich

VD -ve¾mi dobrż /very good /sehr gut

D -dobrż /good /gut

VN -ve¾mi nįdejnż / vielversprachend

N -nįdejnż /versprechend