Írsky vlkodav

(Irish wolfhound)

Posudzovala: Fintorová Ľudmila, SK

PSY /males/rüde:

Trieda mladých /Junior class /Jugendklasse:
VD Big Ben Jr. Kilfane
(Benjamin Paludus x Gwendolyn Norman)
CH: Kollár J.
M: Hrušovská S., SK
- Candy Bohemia Valois
(Hold the Line Sagittarius x Jezinka Zelený ostrov)
CH: Kheilová
M: Ontkanin J., SK
V1, CAJC Pitlochry's Goleath

(Pitlochry's Jack Eagle x Erinwood Elaine of Eagle)
CH: Fernhold-Schildt
M: Strýčeková E., SK
V2 Ionthak of Northern Forest
(Quiran of Northern Forest x Una of Norhtern Forest)
CH: Honsa M. 
M: Zahoran M.
Trieda stredná / Intermediates/Mittelklasse:
VD Cornel Stříbrný potok
(Fred Flinstone Norman x Irsa Zelený ostrov)
CH+M: : Slapničková V. CZ
VD Zamatové očko Callif
(Fanfan Tulipan Norman x Astas Irater)
CH: Strýčeková
M: Bocková E., SK
Trieda otvorená /Open /Offene Klasse:
- Darak Paludus
(Ferchart Backerwill x Magenta von der Oelmuhle)
CH: Uzlová P.
M: Dubná K., CZ
V2, resCAC Darry Irmidu
(Attila of Rough Liberty Bi Sarraz x Henna-Heather v. Schloss Neuschwan)
CH: Duchková M.
M: Čechová P., CZ
D Kenneth Ionmhain Norman
(Pitlochry's Duncan x Connie Norman|
CH: Bouchalová I.
M: Picková J., CZ
V1, CAC, Najlepší pes Pitlochry's Website

(Pitlochry's Jack Eagle x Erinwood Elaine of Eagle)
CH: Fernhold-Schildt
M: Zahoran M.
Trieda šampiónov /Champions /Championklasse:
V1, CAC Hold the Line Sagittarius
(Neverton Sagittarius x Ulvsholms Kenna)
CH: Strzalkowska B.
M: Dvořáková R., CZ
FENY /females /hündin:
Trieda mladých /Junior class /Jugendklasse:
V2 Anne Mary of Sheresbury
(Ewan Crow-Ford Legenda Belfast-Midas x Evelyn Norman)
CH: Rodzenák J.
M: Šafáriková I., CZ
VD3 Aynom Silesia Arganto
(Fanfan Tulipan Norman x Chanel Norman)
CH: Matola V.
M: Zubčeková G., SK
V1, CAJC Bambina
(Pitlochry's Lancelot x Julia Norman)
CH: Valerani L.
M: Strýčeková E., SK
VD4 Mary Kay Ionmhain Norman
(Pitlochry's Ducan x Four Roses Norman)
CH: Bouchalová I
M: Pařížková L. CZ
Trieda stredná / Intermediates/Mittelklasse:
V1 Archie Siderit
(Broken Wheel Kodon x Adelaida Tři Smrky)
CH: Šotkovská P.
M: Kobuovi, CZ
- Darby Sarycan
(Benjamin Paludus x Fleur Daskerwill)
CH: Veselá I.
M: Mrázková J., CZ
- Elisabeth Paludus
(Broken Wheel Uracil x Magenta v.d. Oelmuhle)
CH+M: Uzlová P., CZ
Trieda otvorená /Open /Offene Klasse:
- Ariana Cahir
(Pitlochry's Duncan x Boneta Armaros|
CH: Zatloukal I.
M: Dosoudilová D., CZ
V2, resCAC Cappa Surycan
(Benjamin Paludus x Fleur Daskerwill)
CH: Veselá I.
M: Vitásková + Blizman, CZ
V3 Europe Irmidu
(Hagar Norman x Henna-Heather v. Schloss Neuschwan)
CH: Duchková M.
M: Koubovi, CZ
V1, CAC Fionnmaye Legenda Belfast Midas
(Fred Flinston Norman x Dundee Belfast Midas)
CH: Šináglová
M: Šináglová + Kleinová, CZ
Trieda šampiónov /Champions /Championklasse:
V1, CAC, Najlepšia suka, BOB Darry Irmidu
(Attila of Rough Liberty Bi Sarraz x Henna-Heather v. Schloss Neuschwan)
CH+M: Duchková M.

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

VN -veľmi nádejný / vielversprachend

N -nádejný /versprechend