Írsky vlkodav
Irish wolfhound
Posudzovala: MVDr. PAvlásková Michaela, SK
PSY /males/rüde:
Trieda mladých /Junior class /Jugendklasse:
VD1 Banji Bej z Linzberku
  (Ewan Crow-Frod Legenda Belfast-Midas x Cassie Antorema)
  CH:Buchtová Dagmar
  M: Polášková Martina, CZ
Trieda stredná /Intermediate /Mittelklasse:
V2, resCAC Abram Siderit
  Brokenwheel Kodon x Adelaida Tři Smrky)
  CH: Šotkovská Petra
  M: Šotkovská Petra, CZ
V1, CAC Cornel Stříbrný potok
  (Fred Flinstone Norman x Irsa Zelený ostrov)
  CH.+M. V. Slapničková
Trieda otvorená /Open /Offene Klasse:
V1, CAC Aramis Belavi Devite
  (Pitlochry's Duncan x Danaide Norman)
  CH: Burešová Lenka
  M: Posová Patricie, CZ
V2, resCAC Darak Paludus
  (Ferchard Daskerwill x Branwen Norman)
  CH: Uzlová Pavlína
  M: Dubná Karla, CZ
VD4 Jordan Norman
  (Fanfan Tulipan Norman x Brawen Norman)
  CH: Bouchalová Iveta
  M: Matiaščík Peter, CZ
V3 Pitlochry's Samuel
  (Night Cap's Archie x Pitlochry's Linsey)
  CH: Schildt Fernhout
  M: Bouchalová Iveta, CZ
Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse:
V1, CAC Kieran Ionmhain Norman
  (Pitlochry's Duncan x Conie Norman|
  CH: Bouchalová Iveta
  M: Veselý Radovan, CZ
FENY /females /hündin:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse:
VN1 Holiday Legenda Belfast-Midas
  (Leander von der Oelmuhle x Erry my Beauty Legenda Belfast-Midas)
  CH+M: Šingálová Jarmila, CZ
Trieda mladých /Junior class /Jugendklasse:
VD Arianrhod
  (Fanfan Tulipan Norman x Chantal Norman)
  CH: Frýba Ondřej
  M: Kovaříková Dagmar
V2  April Bílý Sagittar
  (Ch. Dag Viking x Luna Zelený ostrov)
  CH: Brůžová A.
  M: Vršanová Blanka, CZ
VD Desiree Stříbrný potok
  (Aschar Stříbrný potok x Hibernia Norman)
  CH: Slapničková V.
  M: Hoffmanová Michaela, CZ
VD Didona Stříbrný potok
  (Aschar Stříbrný potok x Hibernia Norman)
  CH: Slapničková V.
  M: Jungmanová Lenka, CZ
V1, CAC Goldpence Legenda Belfast-Midas
  (Hold the Line Sagittarius x Dundee Belfast)
  CH: Šingálová Jarmila
  M: Strelcová Helena, CZ
VD Mary Kay Ionmhain Norman
  (Pitlochry's Ducan x Four ROses Norman)
  CH: Bouchalová Iveta
  M: Pařísková Lenka, CZ
VD Muireann Ionmhain Norman
  (Pitlochry's Ducan x Four ROses Norman)
  CH: Bouchalová Iveta
  M: Machala Vlastimil, CZ
Trieda stredná /Intermediate /Mittelklasse:
VD Abby Siderit
  (Brokenwheel Kodon x Adeliada Tři Smrky)
  CH+M: Šotkovská Petra, CZ
V Algida Siderit
  (Brokenwheel Kodon x Adeliada Tři Smrky)
  CH: Šotkovská Petra
  M: Khail Libor, CZ
V1, CAC Elisabeth Paludus
  (Brokenwheel Uracil x Magenta von der Oelmuhle)
  CH+M: Uzlová Pavlína, CZ
V2, resCAC Europe Irmidu
  (Hagar Norman x Henna-Heather v. Schloss Neuschwanstein)
  CH+M: Duchková Mirka, CZ
V3 Loch Ness Ionmhain Noeman 
  (Pitlochry's Jack Eagle x Four Roses Norman)
  CH+M: Bouchalová Iveta, CZ
V4 Zera-Zahoran v. Schloss Neuschwanstein
  (Dew Irmidu x Maghera von d. Sarrazenen)
  CH: Zahoran Magdalena
  M: Buchinger Erich a Jana, CZ
Trieda otvorená /Open /Offene Klasse:
V1, CAC Cappa Surycan
  (Benjamin Paludus x Fleur Daskerwill)
  CH: Veselá Ivana
  M: Blizman Joanna a Blanka, CZ
V3 Cassy Surycan
  (Benjamin Paludus x Fleur Daskerwill)
  CH: Veselá Ivana
  M: Voborníková Eva, CZ
V4 Daraya Makarikari
  (Mucha Moor's Paulchen x Cecily Paludus)
  CH: Lovětínská Michaela
  M: Polášková Martina
V2 Edrien My Lucky Leganda Belfast-Midas
  (Dark Shark Sagittarius x Dundee Belfast)
  CH: Šingálová Jarmila
  M: Langová Karla, CZ
Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse:
V1, CAC, BOB Darcy Irmidu
  (Attila of Rough Liberty by Sarrazenen x Henna-Heather v. Schloss Neuschwanstein)
  CH+M: Duchková Mirka, CZ
--- Guinevere Norman
  (Pitlochry´s Duncan x Ch. Aelswith Norman)
  CH: Bouchalová I.
  M: Mullerová I., CZ

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

VN -veľmi nádejný / vielversprachend

N -nádejný /versprechend