Afgánsky chrt
Afghan hound
Posudzoval: Antonín Mudra, CZ
PSY /males/rüde:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse: 
VN1 Cézar Dobříšký Čtyřlístek
  (Benjamin Dobříšký Čtyřlístek x Julli Modrý květ)
  CH: Trojanová Zuzana
  M: Sakař Jaroslav, CZ
VN2 Vichr ze Zličínských luk
  (The Big Bang Alphaville's x Violette Impériale Brindle ze Zličínských luk)
  CH: Boučková Alica
  M: Lazík + Brichtová, CZ
Trieda mladých /Junior class /Jugendklasse:
V1, CAJC Údiv ze Zličínských luk
  (Julliene ze Zličínských luk x Excelenta ze Zličíndkých luk)
  CH: Boučková Alice
  M: Pukáčová Silvia, SK
V2 Úspěch ze Zličínských luk
  (Julliene ze Zličínských luk x Excelenta ze Zličíndkých luk)
  CH: Boučková Alice
  M: Kavalová Zuzana, CZ
VD3 Baltic z Netluckých pastvin
  (Dwendy Baharak x La Toya Čínské Hedvábí)
  CH: Němečková Jana
  M: Kleiblová Eva, CZ
VD4 Billy z Netluckých pastvin
  (Dwendy Baharak x La Toya Čínské Hedvábí)
  CH: Němečková Jana
  M: Kleiblová Eva, CZ
Trieda stredná /Intermediate /Mittelklasse:
V1, CAC Tempo ze Zličínských luk
  (Olimpic ze Zličínských luk x Violette Impériale Brindle ze Zličínských luk)
  CH: Boučková Alice
  M: Holcová Gabriela, CZ
--- Ali Baba Al-Fayed
  (Armani Gandamak x Ubangi Sari von Eschmina)
  CH.+M: Frolíková MArtina, CZ
Trieda otvorená /Open /Offene Klasse:
V1, CAC, BOB Plamínek ze Zličínksých luk)
  (Pahlavi Ferrari x Violette Impériale Brindle ze Zličínských luk)
  CH+M: Boučková Alice, CZ
--- Axel z Náhorní Planiny
  (Blankyt ze Zličínských luk x Atargatis z Afgánských stěpí)
  CH: Kučková Kamila
  M: Turková Zuzana, CZ
Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse:
--- Olimpic ze Zličínských luk
  (Bakchich du Lob Nor x Enny ze Zličínských luk)
  CH+M: Boučková Alice, CZ
FENY /females /hündin:
Trieda mladých /Junior class /Jugendklasse:
V1, CAJC Grace Kelly Gandamak SLovakia
  (Alphaville's The Big Bang x Zakia Gandamak)
  CH: Vojtek Vlastislav + Petra
  M: Haščičová + Vojtek, CZ
V2  Universe ze Zličínských luk
  (Julliene ze Zličínských luk x Excelenta ze Zličíndkých luk)
  CH: Boučková Alice
  M: Foster Michal, CZ
--- Ummbra ze Zličínských luk
  (Julliene ze Zličínských luk x Excelenta ze Zličíndkých luk)
  CH: Boučková Alice
  M: Maštera Ladislav, CZ
Trieda otvorená /Open /Offene Klasse:
V1, CAC Allisandra z Náhorní Planiny
  (Blankyt ze Zličínských luk x Atargatis z Afgánských stěpí)
  CH+M: Kučková Kamila, CZ
V2 Agháta z Náhorní Planiny
  (Blankyt ze Zličínských luk x Atargatis z Afgánských stěpí)
  CH: Kučková Kamila
  M: Matyášek Petr, CZ
Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse:
V1, CAC Madonna Domino ze Zličínských luk)
  (Pahlavi Ferrari x Orchidea ze Zličínskych luk)
  CH+M: Boučková Alice, CZ

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

VN -veľmi nádejný / vielversprachend

N -nádejný /versprechend