Írsky vlkodav

Posudzovala: Vojteková Iveta, SK

Psy:
Trieda mladých:
V2 Big Ben Jr. Kilfane

(Benjamin Paludus x Gwendolyn Norman)
CH: Kollár Ján
M: Hrušovská Sylvána, SK
D Candy Bohemia Valois

(Hold the Line Sagittarius x Jezinka Zelený Ostrov)
CH: Kheilová Lenka
M: Ontkanin Juraj, SK
V1, CAJC Cornel Stříbrný potok
(Fred Flinstone Norman x Irsa Zelený Ostrov)
CH: Slapničková Věra
M: Slapničková Věra, CZ
Trieda stredná::
VD2 Abram Siderit
(Brokenwheel Kodon x Adelaida Tři smrky)
CH: Šotkovská Petra
M: Šotkovská Petra, CZ
VD3 Albatros Kilfane
(Eldorado Norman x Gwendolyn Norman)
CH: Kollár Ján
M: Manda Ladislav, SK
VD1 Pitlochry's Website
(Pitlochry's Jach Eagle x Erineooh Elaine of Eagle)
CH: Fernhout-Schildt
M: Roesner+Zahoran
Trieda otvorená:
VD Aleandro Flit

(Carrido Norman x Aida Jaroši)
CH: Nagy Ladislav
M: Ondrejmiška Marián, SK
- Aramis Belavi Devite
(Pitlochry's Duncan x Danaide Norman)
CH: Burešová Lenka
M: Posová Pavlína Patricie
V1, CAC Darak Paludus
(Ferchad Daskerwill x Mageuta v.d. Oelmuhle)
CH: Uzlová Pavlína
M: Dubná Karla
Trieda šampiónov:
V1, CAC, CACIB, BOB Carlo von Wilar
BIG (Lorbas von den Sarrazanen x Alina von Willar)
CH: Kleindienst Sune + Walter
M: Kleindienst Sune + Walter
V2, resCAC, resCACIB Hold The Line Sagitterius
(Neverton Sagittarius x Ulvsholms Kenna)
CH: Strzalkowska Barbara
M: Dvořáková Romana, CZ
Feny:
Trieda dorastu:
VN1 Anne Mary Sheresbury
(Ewan Crow-Ford Legenda Belfast x Evelin Norman)
CH: Rodzenák Jaroslav
M: Šafáriková Ingrid
N2 Haya Legenda Belfast Midas
(Leander v.d. Oelmuhle x Erry my Beauty Legenda Belfast Midas)
CH: Šingálová Jarmila
M: Manda Ladislav
Trieda mladých:
VD1 Aynon Silesia Arganto
(Fanfan Tulipan Norman x Chanel Norman)
CH: Matula Vít
M: Zubčeková Gabriela, SK
- Mary Kay Ionman Norman
(Pitlochry's Duncan x Four Roses Norman)
CH: Bouchalová Iveta
M: Peřízková Lenka
VD2 Zamatoné Očko Cristal
(Fanfan Tulipan Norman x Asta Irater)
CH: Strýčeková Edita
M: Alimanovičová Zuzana, SK
Trieda stredná:
V3 Abby Siderit

(Brokenwheel Kodon x Adelaida Tři smrky)
CH: Šotkovská Petra
M: Šotkovská Petra, CZ
V1, CAC Elisabeth Paludus
(Brokenwheel Uracil x Magenta von der Oelmuhle)
CH: Uzlová Pavlína
M: Uzlová Pavlína, CZ
VD4 Europe Irmidu
(Hagar Norman x Henna Meatmer v. Schloss Neuschwans)
CH: Duchková Mirka
M: Duchková Mirka, CZ
V2 Wolfhouse Octavia
(Wolfhouse Melody Maker x Knallasen's A'nnwyn)
CH: Monberg Pernille
M: Witold M. Kmiecik
Trieda otvorená:
V3 Acheta Boubínsky prales
(Amok Paludus x Audrey Norman)
CH: Rosolová Lenka
M: Pittnerová Katarína
V Archie Siderit
(Broekenwheel Kodon x Adelaida Tři Smrky)
CH: Šotkovská Petra
M: Koubovi Miroslav a Eva
V1, CAC, CACIB Aurora Roan Inish
(Pitlochry's Duncan x Fantagiro Norman)
CH: Tomašovičová Petra
M: Tomašovičová Petra, SK
V4 Brita Modrý Jasmín
(Baltimor Norman x Jessica z Irských Moří)
CH: Zemanová Drahomíra
M: Fega Rastislav
- Cappa Surycan
(Benjamin Paluduz x Flaur Daskerwill)
CH: Veselá Ivana
M: Blizman Blanka + Joanna
V2, resCAC, resCACIB Denia von Wilar
(Pitlochry's Lancelot x Alina von Wilar)
CH: Kleindienst Sune + Walter
M: Kleindienst Sune + Walter
V Fionnmaye Legenda Belfast Midas
(Fred Flinstone Norman x Dundee Belfast)
CH: Šingálová Jarmila
M: Šingálová + Kleinová
Trieda šampiónov:
V1, CAC Darcy Irmidu
(Attila of Rough Liberty by Sarraz x Henn Heather v. Schloss Neuschwan)
CH: Duchková Mirka
M: Duchková Mirka, CZ