Írsky vlkodav

Posudzovala: McDonald-Uliott Jean, GB

Psi:
Trieda dorastu:
N1 Big Ben Jr. Kilfane
(Benjamin Paludus x Gwendolyn Norman)
CH: Kollár Ján
M: Hrušovská Sylvána, SK
N2 Candy Bohemia Valois
(Hold the Line Sagittarius x Jezinka Zelený Ostrov)
CH: Kheilová Lenka
M: Ontkanin Juraj, SK
Trieda mladých:
D3 Cardinal Zamatové očko
(Fanfan Tulipan Norman x Asta Irater)
CH. Strýčeková Edita
M: Soóš Kamil, SK
VD1 Cornel Stříbrný potok
(Fred Flinstone Norman x Irsa Zelený Ostrov)
CH: Slapničková Věra
M: Slapničková Věra, CZ
D2 Zamatové Očko Callif
(Fanfan Tulipan Norman x Asta Irater)
CH: Strýčeková Edita
M: Bocková Eva
Trieda stredná:
VD1 Abram Siderit
(Brokenwheel Kodon x Adelaida Tři smrky)
CH: Šotkovská Petra
M: Šotkovská Petra, CZ
VD2 Albatros Kilfane
(Eldorado Norman x Gwendolyn Norman)
CH: Kollár Ján
M: Manda Ladislav, SK
D3 Alfred z Linzberku
(Armand Zlatá dolina x Cassie Antorema)
CH: Buchtová Dagmar
M: Buchtová Dagmar, CZ
Trieda otvorená:
VD Aleandro Flit
(Carrido Norman x Aida Jaroši)
CH: Nagy Ladislav
M: Ondrejmiška Marián, SK
D Assan pod Příčním
(Carlo Big Dog x Devi Viking)
CH: Fridrich Petr
M: Šíma Vladimír, CZ
V4 Asterix Flit
(Carrido Norman x Aida Jaroši)
CH: Nagy Ladislav
M: Nagy Ladislav, SK
V3 Esex Šedý Lord
(Bert Šedý Lord x Cora Šedý lord)
CH: Jestřábová Vladimíra
M: Ružička Martin, CZ
VD Hold The Line Sagitterius
(Neverton Sagittarius x Ulvsholms Kenna)
CH: Strzalkowska Barbara
M: Dvořáková Romana, CZ
VD Kenneth Ionhaim Norman
(Pitlochry's Duncan x Connie Norman|
CH: Bouchalová Iveta
M: Picková Jana, CZ
VD Kieran Ionhaim Norman
(Pitlochry's Duncan x Connie Norman|
CH: Bouchalová Iveta
M: Veselý Radovan ,CZ
V1, CAC Night Raider von der Oelmuhle
(Night Cap's Archie x Gord Bunny von der Oelmuhle)
CH: Pappen Fus
M: Zahoran Magdalena + Zoe Zita, H
V2 Pitlochry's Samuel
(Night Cap's Archie x Pitlochry's Linsey)
CH: Fernhout E.C.
M: Bouchalová Iveta
Trieda šampiónov:
VD Dag Viking
(Gaurus z Irských moří x Haxloo Sagittarius)
CH: Šlesinger Miroslav
M: Bružová Alena, CZ
Feny:
Trieda dorastu:
VN Aynon Silesia Arganto
(Fanfan Tulipan Norman x Chanel Norman)
CH: Matula Vít
M: Zubčeková Gabriela, SK
Trieda mladých:
VD2 Archhie Siderit
(Brekeneheel Kodon x Adelaida Tři smrky)
CH: Šotkovská Petra
M: Koubovi Eva + Miroslav, CZ
V1, CAJC Zamatoné Očko Cristal
(Fanfan Tulipan Norman x Asta Irater)
CH: Strýčeková Edita
M: Alimanovičová Zuzana, SK
Trieda stredná:
VD4 Abby Siderit
(Brokenwheel Kodon x Adelaida Tři smrky)
CH: Šotkovská Petra
M: Šotkovská Petra, CZ
VD3 Alexandra z Linzberku
(Armand Zlatá dolina x Cassie Antorema)
CH: Buchtová Dagmar
M: Buchtová Dagmar, CZ
V1, CAC, CACIB, BOB Aurora Roan Inish
(Pitlochry's Duncan x Fantagiro Norman)
CH: Tomašovičová Petra
M: Tomašovičová Petra, SK
V2, resCAC, resCACIB Elisabeth Paludus
(Brokenwheel Uracil x Magenta von der Oelmuhle)
CH: Uzlová Pavlína
M: Uzlová Pavlína, CZ
D Europe Irmidu
(Hagar Norman x Henna Meatmer v. Schloss Neuschwans)
CH: Duchková Mirka
M: Duchková Mirka, CZ
Trieda otvorená:
VD1 Areta Flit
(Carrido Norman x Aida Jaroši)
CH: Nagy Ladislav
M: Červeničová Zoja, SK
- Ariana Cahir
(Pitlochry's Duncan x Boneta Armaros)
CH: Zatloukal Ivo
M: Dodoudilová Danuše, CZ
VD2 Diandra Norman
(Neverton Sagittarius x Aelswith Norman)
CH: Bouchalová Iveta
M: Chovancová Barbora, SK
- Hibernia Norman
(Pitlochry's Duncan x Connie Norman)
CH: Bouchalová Iveta
M: Slapničková Věra, CZ
Trieda šampiónov:
V2, resCAC Darcy Irmidu
(Attila of Rough Liberty by Sarraz x Henn Heather v. Schloss Neuschwan)
CH: Duchková Mirka
M: Duchková Mirka, CZ
V1, CAC Fantagito Norman
(Quiney of Kilmara x Connie Norman)
CH: Bouchalová Iveta
M: Tomašovičová Petra, SK