Afgánsky chrt

Posudzovala: McDonald-Uliott Jean, GB

BOB, BIG, BIS - EDDIE MURPHY GANDAMAK

 

Psi:

Trieda dorastu:

N

Golden Stardust Gandamak

(Alphaville's The Big Bang x Zakia Gandamak)

CH: Vojtek Vlastislav

M: Blumel Robert + Schurl Christop, A

VN

Údiv ze Zličínskych luk

 

(Jullien ze Zličínskych luk x Exelenta ze Zličínskych luk)

CH: Boučková Alice

M: Pukačová Silvia, SK

Trieda mladých:

VD2

Osiris New Nazaret

(Atrey Boisterous Beauty x French z Nazaretu)

CH: Búzek Zdeněk

M: Černý Vít, CZ

VD2

Tempo ze Zličínskych luk

(Olimpic ze Zličínskych luk x Violette Impériale Brindle ze Zličínskych luk)

CH: Boučková Alice

M: Holcová Gabriela, CZ

Trieda stredná:

-

Ali Baba Al-Fayed

(Armani Gandamak x Ubangi Sari v. Eschima)

CH: Frolíková Martina

M: Frolíkovi manž., CZ

Trieda otvorená:

VD4

Anubis Boisteruos Beauty

(Ingo Modrý Kvét x Gábi de Chatt Agadiz)

CH: Toulová Iva

M: Toulová Iva, CZ

V2

Arel Denny Mon

(Ingo Modrý Kvét x Aurelia Guzepe Werdi)

CH: Melicharová Petra

M: Divišová Michaela, CZ

V3

Condor Boisterous Beauty

(Ingo Modrý Kvét x Gábi de Chatt Agadiz)

CH: Toulová Iva

M: Toulová Iva, CZ

V1, CAC, CACIB, BOB

Eddie Murphy Gandamak

BIG, BIS

(Khabarbar Buena Vista x Ursula Gandamak)

CH: Vojtek Vlastislav

M: Tittelová Darina, SK

-

Nouvelle Vague de Darjeeling

(I'tilim M§Dohm Du Mont Isis x East Ofeden De Tchekana)

CH: Millier Marc

M: Benešová Irena, CZ

Trieda šampiónov:

V1, CAC, resCACIB

Franco Nero Gandamak

(Koshara Diza Sensation x Whitney Houston Gandamak)

CH: Vojtek Vlastislav

M: Csadró Štefan, SK

Feny:

Trieda mladých:

V1, CAJC

Annie z Netluckých pastvin

(Lucian ze Zličínskych luk x La Toya Čínské Hedvábí)

CH: Něměčková Jana

M: Domacká Iva, CZ

Trieda stredná:

VD

Rasance ze Zličínskych luk

(Milton de Darjeeling x Twigi ze Zlíčínskyc luk)

CH: Boučková Alice

M: Babínová Soňa, SK

-

Suncrest Crystal Blue

(Maha's Raoul Wallenberg x Elmo's Dar Es Sallam)

CH: Belmont A+P

M: Benešová Irena, CZ

Trieda otvorená:

-

Alma Kladenská Romance

(Armani Gandamak x Grácie ze Zličínskyc luk)

CH: Kotelenská Jana

M: Kotelenská Jana, CZ

V1, CAC, CACIB

Fibi Gandamak

(Koshara Diza Sensation x Whitney Houston Gandamak)

CH: Vojtek Vlastislav

M: Arvayová Tatiana, SK

Trieda pracovná:

VD

Afrodita Charming Orchid

(Blankyt ze Zličínskych luk x Queen ze Zličínskych luk)

CH: Ružková Zdeňka

M: Radouchová Monika, CZ

Trieda šampiónov:

V1, CAC, resCACIB

Berenika Boisterous Beauty

(Ingo Modrý Květ x Cassa Blanca Ga-He-Mi)

CH: Toulová Iva

M: Toulová Iva, CZ

V2, resCAC

Elizabeth Gandamak

(Buena Vista Khabardar x Ursula Gandamak)

CH: Vojtek Vlastislav

M: Csehy Patrik, SK

Trieda veteránov:

V1

Nina PMKCHP

(Mon-Chari Ross x Goldšadov Čojsii

CH: Chlebnikov Andrej

M: Píšová Zuzana, SK