Whippet
Posudzoval: Nev Newton, GB
PSY /males/rüde:
Trieda šampiónov /Champions /Championklasse:
V2 Rivarco Denny De Vito
(Rivarco Iron Duce x Joan du Manoir de la Grenouillere)
CH: Turrini
M: Gizzerelli, I
V1 Hitchcock vom Kleinen Berg
(Furioso vom Kleinen Berg x Vibes Tornerose)
CH: Kleineberg/Rottmann
M: Reuys, D
Trieda pracovná /working class /Gebrauchshundklasse:
V1, VDH Master del Kataghan
(Id est Filius x Jespina del Kataghan)
CH: Langer
M: Langer, D
V2, resVDH Kent vom Kleinen Berg
(Zephir vom Kleinen Berg x Avalonya Gby Glen Moray)
CH: Kleineberg/Rottmann
M: Reuys, D
/ Django vom Badenermoor
(Tancreve of Gasfirst x Calandria vom Badenermoor)
CH: Belau
M: Baensch, D
Trieda otvorená /Open /Offene Klasse:
V1, VDH, CACIB, BOB Whipcat Fire Island at Courthill
(Lorribrook Bandleader x Courthill Cafe Society)
CH: Oschinski
M: Oschinski/Stock, D
V4 Xcess Oscar
(Hadrien du Manoir de la Grenouillere x Daleforge Dancing Queen)
CH: George
M: George, F
V2, resVDH, resCACIB Rikki Tikki vom Grunen Fichtelgebirge
(Falconcrag Special Effects x Sagena's Eileen)
CH: Trillitsch-Reihl
M: Hoch/Spitsnagel, D
VD Vis Vitalis per Pello
(Lhagana Fundaguillo of Segovia x Blue Dynasty Axis)
CH: Saweryniak
M: Heintzel, D
V3 Spinneyhill All That Jazz at Hammonds
(Barnesmore Dreamweaver at Savuka x Spinneyhill Summer Wine)
CH: Morgan
M: Papenfuss, D
FENY /females /hündin:
Trieda mladých /Junior class /Jugendklasse:
VD1 Golden Sun v.d. Oelmuhle
(pinneyhill All That Jazz at Hammonds x Cream Chocolate v.d. Oelmuhle)
CH: Papenfuss/Roesner
M: Mosmann, D
VD2 Nuri del Kataghan
(Sweet Darling Beryll x Jespina del Kataghan)
CH: Langer
M: Langer, D
Trieda šampiónov /Champions /Championklasse:
V2 Xcess Opsession
(Hadrien du Manoir de la Grenouillere x Daleforge Dancing Queen)
CH: George
M: George, F
V1 Rivarco Velvet Voice
(Jack du Manoir de la Gremouillere x Rivarco Incredible Desiree)
CH: Turrini
M: Gizzarelli, I
Trieda pracovná /working class /Gebrauchshundklasse:
V2, resVDH Kenya von Kleinen Berg
(Zephir vom Kleinen Berg x Avalonya Gby Glen Moray)
CH: Kleineberg/Rottmann
M: Telle, D
V1, VDH Mascha del Kataghan
(Id est Filius x Jespina del Kataghan)
CH: Langer
M: Langer, D
Trieda otvorená /Open /Offene Klasse:
V2, resCAC, resVDH Angela Diamond Dream
(Everlast-Song D'Escla x Nevedith Justa Jewell)
CH: Somereder
M: Somereder, D
/ Whipcat Going My Way
(Loribrook Bandleader x Whipcat Color of Night)
CH: Oschinski
M: Oschinski
V1, CAC, VDH, CACIB Pagan Glory Du Sac a Malices
(Topnotch by Beachwar x Showstar I'm Everybodies Darling)
CH: Masalage
M: Papenfuss/Rosner, D

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

VN -veľmi nádejný / vielversprachend

N -nádejný /versprechend