Írsky vlkodav

Posuzovala: Kupková D. - CZ 

Psy:
Trieda dorastu:
VN Harley Legenda Belfast-Midas
(Leander v.d.Oelmuhle x Ch.Erry My Beauty Legenda Belfast-Midas)
CH.+M: Šináglová J.
Trieda mladých:
V1,CAJC Allen Bilý Sagittar
(Ch. Dag Viking x Luna Zelený ostrov)
CH.+M: Brůžová A.
V Big Ben Jr. Kilfane
(Benjamin Paludus x Gwendolyn Norman)
CH: Kollár Ján
M: Hrušovská Sylvána, SK
VD3 Murchard Ionmhain Norman
(Pitlorchy s Duncacn x Four Roses Norman)
CH: Bouchalová I.
M: Munster P.
VD4 Passionario Sagittarius
(Tea Tima of First Avenue x Ulvsholms Yashika)
CH: Strzalkowska B.
M: Němečková D.
Trieda stredná:
V1,CAC Pitlochry's Website
(Pitlochry's Jach Eagle x Erineooh Elaine of Eagle)
CH: Fernhout-Schildt
M: Roesner+Zahoran
V2 Abram Siderit
(Brokenwheel Kodon x Adelaida Tři smrky)
CH: Šotkovská Petra
M: Šotkovská Petra
Trieda otvorená:
V1,CAC,r.CACIB Kieran Ionmhain Norman
(Pitlochry s Duncan x Connie Norman)
CH: Bouchalová I.
M: Veselý R.+I.
V2 Esex Šedý lord
(Bert Šedý lord x Corina Šedý lord)
CH: Jestřábová V.
M: Růžička M.
V3 Darak Paludus
(Ferchad Daskerwill x Mageuta v.d. Oelmuhle)
CH: Uzlová Pavlína
M: Dubná Karla
V4 BOB STŘÍBRNÝ POTOK
(Berd Šedý lord x Irsa Zelený ostrov)
CH: Slapničková V.
M: Mgr. Dorantová V.
V Adam Modrý jasmín
(Amok Paladus x Jessica z Irských moří)
CH: Zemanová D.
M: Langová L.
V Aramis Belavi Devite
(Pitlochry's Duncan x Danaide Norman)
CH: Burešová Lenka
M: Posová Pavlína Patricie
V Atrey Bohemia Valios
(ICh. Benjamin Paladuz x Chyára Zelený ostrov)
CH: Kheilová L.
M:Kopová R.
V Bold Fellow of Nutstown
(Fingal of Nutstown x Anka of Nutstown)
CH: Kelly Kathleen + John
M:Lelovič P.
V Nattoni od Švejka Jozefa
(California Boy von der Oelmuhle x Wolftone Darling Flame)
CH: Švejková L.
M: Kutlach Z.
VD Balú Surycan
(Fanfan Tulipan Norman x Bianka Zlatá dolina)
CH:Veselá I.
M: JUDr. Rudolecá I.
Trieda šampiónov:
V1,CAC,CACIB Ch. Brandon Zelený pruh
(ICh. Saxon of Kilmara x Heggeen z Irských moří)
CH: Poulová M.
M: Šplíchalová I.
V2,r.CAC Ch. Darry Irmidu
(Ch. Attila of Rough Liberta x Hibernia Norman)
CH: Duchková M.
M:Čechová P.
Feny:
Trieda dorastu:
VN1  Heather Legenda Belfast - Midas
(Leander v.d. Oelmuhle x Erry my Beauty Legenda Belfast Midas)
CH:Šingálová Jarmila
M: Krajtl V.
VN2 Holiday Legenda Belfast - Midas
(Leander v.d. Oelmuhle x Erry my Beauty Legenda Belfast Midas)
CH.+M: Šingálová Jarmila
N Desiree Stříbrný potok
(Aschar Stříbrný potok x Hibernya Norman)
CH: Slapničková V.
M: Hoffmanová M.
- Felicite Irmidu
(Night Rider v.d. Oelmuhle x Erry My Beauty Legenda Belfast-Midas)
CH: Duchková M.
M: Čechová P.
Trieda mladých:
V1,CAJC Aphrodite vom Elsebgrund
(Alchymistr von der Oelmuhle x Aiwa Surycan)
CH: Achtel R.
M: Bensmann/Achtel
V2 Goldpence Legenda Belfast - Midas
(Hold the Line Sagittarius x Dundee Belfast)
CH:Šináglová J.
M: Strelcová H.
V3 Fiji Šedý lord
(Arton Irater x Cora Šedý lord)
CH:Jestřábová V.
M: Talián F.
V4 Fortuna Paladuz
(Hold the Line Sagitarius x Cora Paladuz)
CH: Uzlová P.
M: Hnyková H.
V April Bílý Sagittar
(Ch. Dag Viking x Luna Zelený ostrov)
CH.+M: Brůžová A.
V Darby Surycan
(Banjamin Paladuz x Fleur Daskerwill)
CH:Veselá I.
M: Mrázková J.
V Florenta Paladuz
(Hold the Line Sagittarius x Cora Paladuz)
CH:Jestřábová V.
M: Bohouškovi P.+M.
VD Carrie Bohemia Valios
(ICh. Hold the Line Valios x Jezinka Zelený ostrov)
CH.+M:Kheilová L.
VD Mary Kay Ionman Norman
(Pitlochry's Duncan x Four Roses Norman)
CH: Bouchalová Iveta
M: Pařízková Lenka
Trieda stredná:
V1,CAC Elisabeth Paludus
(Brokenwheel Uracil x Magenta von der Oelmuhle)
CH: Uzlová Pavlína
M: Uzlová Pavlína, CZ
V2,r.CAC Europe Irmidu
(Hagar Norman x Henna Meatmer v. Schloss Neuschwans)
CH: Duchková Mirka
M: Duchková Mirka, CZ
V3 Zera Zahoran v. Schloss Neuschwanst
(Dew Irmidu x Maghera v.d. Sarrazenen)
CH: Zahoran Magdalena
M: Buchinger J.+E.
V4 Abby Siderit

(Brokenwheel Kodon x Adelaida Tři smrky)
CH: Šotkovská Petra
M: Šotkovská Petra, CZ
V Akerian Acnayma
(Nelson-Nayib v. Schl.Neuschwanstein x Amyanca Very-Merry)
CH:Beyerová R.
M: Tylšová D.
Trieda otvorená:
V1 Cappa Surycan
(Benjamin Paluduz x Flaur Daskerwill)
CH: Veselá Ivana
M: Blizman Blanka Joanna
V2 Faxbos Cecilie
(Trumpeter von der Oelmuhle x Wolf - Cottage Jna)
CH: Jensen C.
M: Bensman/Achtel
V3 Fionnmaye Legenda Belfast Midas
(Fred Flinstone Norman x Dundee Belfast)
CH: Šináglová Jarmila
M: Šináglová + Kleinová
V4 Dorotea Paladuz
(Ferchard Daskerwill x Magenta v.d. Oelmuhle)
CH:Ing. Uzlová P.
M: Paleček V.
V Cassy Surycan
(Benjamin Paluduz x Flaur Daskerwill)
CH: Veselá Ivana
M: Ing. Voborníková E.
V Edrien my Lucky Legenda Belfast-Midas
(Dark Shark Sagittarius x Dundee Belfast)
CH: Šináglová J.
M: Langová K.
- Archie Siderit
(Broekenwheel Kodon x Adelaida Tři Smrky)
CH: Šotkovská Petra
M: Koubovi Miroslav a Eva
Trieda šampiónov:
V1,CAC,CACIB,BOB Darcy Irmidu
(Attila of Rough Liberty by Sarraz x Henn Heather v. Schloss Neuschwan)
CH: Duchková Mirka
M: Duchková Mirka, CZ