Afgánsky chrt

Rozhodca: Schäfer Diotima - D

Psy:

Trieda dorastu:

VN Hamilton Gandamak Slovakia
(Devil Eyes Exxos x Zandalee Gandamak)

CH: Vojtek Vlastislav

M: Spáčilová Katarína

-

Golden Stardust Gandamak

(Alphaville's The Big Bang x Zakia Gandamak)

CH: Vojtek Vlastislav

M: Blumel Robert + Schurl Christop, A

N

Cézar Dobříšský čtyřlístek

(JCh. Benjamin Dobříšský čtyřlístek x Jilli Modrý květ)

CH: Trojanová Zuzana

M: Sakař Jaroslav
Trieda mladých:

V1,CAJC

Barney z Netluckých pastvin

(Dwendy Baharak x La Toya Čínské Hedvábí)
CH: Němečková Jana
M: Samková Martina
V2 Triumf ze Zličínských luk
(Olimpic ze Zličínských luk x Violette Imperiále Brindle ze Zlič. luk)
CH: Boučková A.
M:Pich Otakar
V3 Údiv ze Zličínských luk
(Julliene ze Zličínských luk x Exelenta ze Zličínských luk)
CH: Boučková A.
M: Pukačová S.
VD4 Baltic z Netluckých pastvin
(Dwendy Baharak x La Toya Čínské Hedvábí)
CH: Němečková Jana
M:Kleiblová E.
VD Billy z Netluckých pastvin
(Dwendy Baharak x La Toya Čínské Hedvábí)
CH: Němečková Jana
M: Kleiblová E.

Trieda stredná:

V1,CAC Tifarah s Captivating ACT
(Ch. Genesis-Ambelike Silvercharm x Ch.Tifarah Arcana Sister ACT)
CH: Reital J. + Chuck M
M: Dalmarach Tomislav Marinov - HR
V2,resCAC Ali Baba Al-Fayed
(ICh. Armani Gandamak x Ubangi Sari v. Eschmina)
CH: Ing. Frolíková M.
M: Ing. Frolíková M.
V3 Vulcano z Allahovy Země
(Normandie Francie de Darjeeling x Kala Hari z Allahovy Země)
CH: Havlíčková Pěva
M: Havlíčková Pěva
V4 Smaragd ze Zličínských luk
(Diamant Blue ze Zličínských luk x Twigi ze Zluičínských luk)
CH: Boučková A.
M: Srnová M.
V Osiris New Nazaret
(Ch. Atrey Boisterous Beauty x French z Nazaretu)
CH: Búzek Z.
M: Černý Vít
nedostatočná Tempo ze Zličínských luk
(Olimpic ze Zličínských luk x Violette Impériale Brindle ze Zlič. luk)
CH: Boučková A.
M: Holcová G.
Trieda otvorená:
V1,CAC,CACIB,BOB Al Pacino Gandamak

(Khabardar Buena Vista x Whitney Houston Gandamak)

CH: Vojtek V.

M: Magura Vladimír
V2,resCAC  Plamínek ze Zličínských luk
(ICh. Pahlavi Ferrari x Violette Imperiale ze Zlič. luk)
CH: Boučková A.
M: Boučková A.
V3 Eddie Murphy Gandamak
(ICh. Khabardar Buena Vista x ICh.Ursula Gandamak)
CH: Vojtek V.
M: Ing.Tittelová D. -SK
V4 Condor Boisterous Beauty
(Ch. Ingo Modrý květ x Gábi de Chatt z Agadiz)
M.+CH.:Toulová I.
V Athos Denny Mon
(Ch. Ingo Modrý květ x Aurelia Guezepe Werdi)
CH: Melicharová P.
M: Melicharová P.
VD Bird od Klusáků
(Blankyt ze Zličínských luk x Belinda Chamsin)
CH: Jonášová B.
M: Ing. Mizerová H.
- Brisbane Blue Šarm
(Ilko Modrý květ x Answer Star Šarm)
CH.+M.: Jordák J.

Trieda šampiónov:

V1,CAC,resCACIB Julliene ze Zličínských luk
(Ch. Olympic ze Zličínských luk x Ch. French Cancan de Darjeeling)
CH: Boučková A.
M: Karešová M.
V2,resCAC Ch.Firefly Nero Gandamak
(ICh.Kashara Diza Sensation x ICh.Whitney Houston Gandamak)

CH: Vojtek Vlastislav

M: Petr Jiří

Feny:

Trieda dorastu:

VN, BIS dorast Hannah Gandamak
(Ch. Exxos Devil Eyes x ICh. Zandealee Gandamak)
CH: Vojtek V.
M: Csehy P.
Trieda mladých:
V1,CAJC Universe ze Zličínských luk
(Ch.Julliene ze Zličínských luk x Ch.Exelenta ze Zličínských luk)
CH: Boučková A.
M: Foster M.
neposúdená Ummbra ze Zličínských luk
(Ch.Julliene ze Zličínských luk x Ch.Exelenta ze Zličínských luk)
CH: Boučková A.
M: Maštera L.
VD Frencis Čínské Hedvábí
(Lucián ze Zličínských luk x Santa Maria Čínské Hedvábí)
CH: Havlisová L.
M: Němečková J.
Trieda stredná:
V1,CAC Abischa Al-Fayed
(ICh. Armani Gandamak x Ubangi Sari v. Eschmina)
CH: Ing. Frolíková M.
M: Ing. Frolíková M. + Pohůnková Š.
D Odetta New Nazaret
(Atrey Boisterous Beauty x French z Nazaretu)
CH: Búzek Z.
M: Němečková J.

Trieda otvorená:

V1,CAC,resCACIB Magic Love ze Zličínských luk
(ICh. Pahlavi Ferrari x Orchidei ze Zličínských luk)
CH: Boučková A.
M: Spáčil T.
V2,resCAC Pampeliška ze Zličínských luk
(ICh. Pahlavi Ferrari x Violette Imperiale Brindle ze Zlič. luk)
CH: Boučková A.
M: Loukotová M.
V3 Alma Kladenská Romance
(ICh. Armani Gandamak x Gracie ze Zličínských luk)
CH:Kotelenská J.
M:Kotelenská J.
V4 Ambra Kladenská Romance
(Armani Gandamak x Grácie ze Zličínských luk)
CH: Kotelenská Jana
M: Rejnartová Eva
V Chantal Gandamak
(H'Le Viking du Menuel Galopin x Westend girl Gandamak)
CH: Vojtek Vlastislav
M: Spáčil Tomáš
VD Suncrest Crystal Blue
(Ch. Mahara s Raoul Wallenberg x Ch. Elmo s Dar Es Sallaam)
CH: Hastings A.+J.
M: Benešová I.
Trieda šampiónov:
V,CAC,CACIB Ch. Elizabeth Gandamak
(ICh. Khabardar Buena Vista x ICh. Uršula Gandamak)
CH: Vojtek V.
M: Csehy P.-SK
V2,resCAC Ch. Fibi Gandamak
(ICh. Kashara VDiza Sinsation x ICh. Whitny Houston Gandamak)
CH: Vojtek V.
M: Arvayova T. - SK
V3 Ch. Harmonie ze Zličínských luk
(Ch. Olimpic ze Zličínských luk x Violete Imperiale Brindle ze Zlič. luk)
CH: Boučková A.
M: Smočková K.
V4 Berenika Boisterous Beauty
(Ch. Ingo Modrý květ x Cassablanka Ga-He-Mi)
CH.+M.: Toulová I.
Trieda veteránov:
V1 Xelie ze Zličínských luk
(Isongo Mariental Moravia x Orchidei ze Zličínských luk)
CH: Boučková A.
M: Hrubá M.