Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich
VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut
D -dobrý /good /gut
VN -veľmi nádejný / vielversprachend
N -nádejný /versprechend

 

Afgánsky chrt

Posudzoval: Tesič Diordie, Slo

PSY /males/rüde:

Trieda mladých /Junior class /Jugendklasse:

V1,CAJC

Úspěch ze Zličínských luk

(Julliene ze Zličínských luk x Exelenta ze Zličínských luk)

CH: Boučková A.

M: Kavalová Z.

V2

Bacon z Netluckých pastvin

(Dwendy Baharak x La Toya Čínské Hedvábí)

CH: Němečková Jana

M: Štorek J.

V3

Baltimor z Netluckých pastvin

(Dwendy Baharak x La Toya Čínské Hedvábí)

CH: Němečková Jana

M: Štorek J.

/

Windigo z Allahovy země

(Normandie France de Darjeeling x Kala Hari z Allahovy země)

CH: Havlíčková P.

M: Faktorová L.

Trieda stredná /Intermediate /Mittelklasse:

V1,CAC

JCh. Alibaba Al-Fayed

(ICh. Armani Gandamak x Ubangi Sari v. Eschmina)

CH: Ing. Frolíková M.

M: Ing. Frolíková M.

VD

Osiris New Nazaret

(Ch. Atrey Boisterous Beauty x French z Nazaretu)

CH: Búzek Z.

M: Černý Vít

Trieda otvorená /Open /Offene Klasse:

V1,CAC

Condor Boisterous Beauty

(Ch. Ingo Modrý květ x Gábi de Chatt z Agadiz)

M.+CH.:Toulová I.

V2,r.CAC

Mister Blue ze Zličínských luk

(Pahlavi Ferrari x Orchidei ze Zličínských luk)

CH: Boučková A.

M: Vítovská I.

D

Kvín Modrý květ

(Osiris Mariental Moravia x Hellen Modrý Květ)

CH: Pospíšil J.

M: Šindelová L.

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse:

V1,CAC,KV

Ch.Firefly Nero Gandamak

(ICh.Kashara Diza Sensation x ICh.Whitney Houston Gandamak)

CH: Vojtek Vlastislav

M: Petr Jiří

VD

Ch. Ingo Modrý Květ

(Pahlavi Presdigitator x Kontrapunkt Litografia)

CH: Pospíšil J.

M: Toulová I.

/

Ch. Nonchalance de Darjeeling

(I´tilim M´dohm du Mont Isis x East Ofeden de Tchekana)

CH: Millier M.

M: Vítovskí I.

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse:

VN

Gattley Čínské Hedvábí

(Lucian ze Zličínských luk x Santa Maria Čínské Hedvábí)

CH: L. Havlisová

M: Barochová V.

Trieda mladých /Junior class /Jugendklasse:

V1,CAJC

Blondie z Netluckých Pastvin

(Dwendy Baharak x La Toya Čínské Hedvábí)

CH: Němečková J.

M: Šenkýř S.

V

Frencis Čínské Hedvábí

(Lucián ze Zličínských luk x Santa Maria Čínské Hedvábí)

CH: Havlisová L.

M: Němečková J.

Trieda stredná /Intermediate /Mittelklasse:

VD

Abischa Al-Fayed

(ICh. Armani Gandamak x Ubangi Sari v. Eschmina)

CH: Ing. Frolíková M.

M: Ing. Frolíková M. + Pohůnková Š.

VD

Odetta New Nazaret

(Atrey Boisterous Beauty x French z Nazaretu)

CH: Búzek Z.

M: Němečková J.

VD

Aigle z Netluckých pastvin

(Lucian ze Zličínských luk x La Toya Čínské Hedvábí)

CH: Němečková Jana

M: Brandejsová M.

Trieda otvorená /Open /Offene Klasse:

V1,CAC

Esmeralda Gandamak

(ICh. Buena Vista Khabardar x Uršula Gandamak)

CH: Vojtek V.

M: Havlisová L.

V2,r.CAC

Suncrest Crystal Blue

(Ch. Mahara s Raoul Wallenberg x Ch. Elmo s Dar Es Sallaam)

CH: Hastings A.+J.

M: Benešová I.

V3

Chanell Teverr Exi Elegance

(Menestrel de Darjeeling x Cascaya Tever exi elegance)

CH: Břeňová V.

M: manž. Říhovi

V4

Valentýnka Black Čínské Hedvábí

(Atlantic Květ Orientu x Catty Čínské hedvábí)

CH: Havlisová L.

M: Havlisová L.

/

Pampeliška ze Zličínských luk

(ICh. Pahlavi Ferrari x Violette Imperiale Brindle ze Zlič. luk)

CH: Boučková A.

M: Loukotová M.

/

Ambra Kladenská Romance

(ICh.rmani Gandamak x Grácie ze Zličínských luk)

CH: Kotelenská Jana

M: Rejnartová Eva

/

Gladys Exi Elegance Teverr

(Menestrel de Darjeeling x Darley Čínské Hedvábí)

CH: Břeňová V.

M: Havlisová L.

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse:

V,CAC,KV,BOB

Ch. Black Star Bergie Gandamak

(ICh. H´le Viking du Menuel Galopin x ICh. Westend Girl Gandamak)

CH: Vojtek V.

M: Rejnartová E.

V2,r.CAC

Ch. Berenika Boisterous Beauty

(Ch. Ingo Modrý květ x Cassablanka Ga-He-Mi)

CH.+M.: Toulová I.

V3

Ch. Arantxa Vicario Gandamak

(ICh. Buena Vista Khabardar x ICh. Whitney Houston Gandamak

CH: Vojtek V.

M: B. Slavíková