Klubová výstava chrtov Bratislava 17.8.2001

 

Taliansky chrtík - psy: 

Posudzoval: Nicoka Ariny, I

Trieda mladých:

V1, CAJC

Zwingli del Discoletto

Róbert Mareš, CZ

Dobrý typ, korektnej veľkosti, dobrá hlava, dobre stavaný, dobrý stop, dobre nasadené a nosené uši,dobre dlhé telo, ešte sa musí dovyvíjať v svalstve, dobré zauhlenia, dobrý krk,  predvádzanie v kruhu sa musí zlepšiť.

Trieda stredná:

V1, CAC

Honey Jakub King of Ivar

Marková Ivana, SK

Typovo dobrý pes, dobrá hlava a papuľka, oči dobrej formy, správny krk, dobre nasadený a nosený, dobré telo a zadok, dobre stavané telo, dobre nasadený chvost, dobré zauhlenie zadných končatín, trošku von aj zadné aj predné končatiny v postoji, v pohybe typický, v pohybe predné trošku prekračuje.

Trieda šampiónov:

V2, resCAC

Chilitefei Barmaley

A. Mutsenek, RUS

V1, CAC, KV

Nebbiolo del Discoletto

Róbert Mareš, CZ

Dobrý typ, dobre proporciovaný, dobrá hlava, dobre vsadené oko, ucho dobrej formy a dobre nosené, štruktúra tela korektná, zauhlenie v poriadku, správne vyvinuté kríže, dobre nosený chvost.

Taliansky chrtík - suky: 

Trieda mladých:

V1, CAJC, BOB

Bonie Fi-It

Věra Slapničková, CZ

Dobrá v type, pekná hlava, chrup v poriadku, oko v dobrej pozícii, trošku menšie, dobre nasadené a nosené ucho, krk - dobrá dĺžka a nasadenie, dobrá horná a dolná línia, zadné uhlenia trošku otvorené, vpredu trošku von v pohybe, vpredu aj vzadu sa musí trošku vylepšiť. 

VD2

Indra Skarak

Terézia Vaníková, SK

Trieda stredná:

V1, CAC, KV

Destiny Hippolit Star

Róbert Mareš, CZ

Pekná fenka s dobrou hlavou, dobrý výraz, korektný stop, hlava a papuľka, dobre nasadené a nosené ucho, dobrý krk a línia chrbta, chvost dobre nasadený, dobrá dĺžka, dobre zauhlenie, predné trošku von, dobré telo, v pohybe typická, len ju treba naučiť lepšie sa predvádzať.

VD2

Lucrezia Bohemia Skara

Jaroslava Tenglerová, CZ

Trieda otvorená:

VD1

Androméda Skarak

Pohubová Ivana, SK