Klubová výstava chrtov Bratislava 17.8.2001

 

Sloughi - psy: 
Posudzoval: Nicola Ariny, I
Trieda otvorená:
V1, CAC Phaiq de la Cite du Guerrier Birgit Laminger, A
Dobrý typ, dobrá veľkosť a výraz, korektná hlava a papuľka, excelentná pigmentácia, zuby korektné, pekné oči, ucho dobrej formy a nasadenie, krk dobrého nasadenia a dĺžky, chrbtová línia v poriadku, dobré kríže, nasadenie a dĺžka chvosta v poriadku, dobre vyvinuté telo vo všetkých smeroch, dobré zauhlenia, silná laba, dobrá stavba s evidentnou signatúrou, typický pohyb, priestranný, paralelný ťah zadných nôh, chvost by mal byť lepšie nosený.
Trieda šampiónov:
V1, CAC, BOB Abu Azmar Sheik el Arab Patricia Lauer, D
Dobrý typ, dobrý výraz a celkovo dobrý, korektná hlava a papuľa, dobré oči, uši, kompletný skus a chrup, dobrý krk a chrbtová línia, dobré kríže a nasadenie chvosta, uhlenie zadných nôh mierne otvorené, dobrá stavba tela a dobré kĺby, typický pohyb, plynulý a dobrý ťah zadných nôh, excelentný.
Sloughi - suky: 
Trieda baby:
VN3 Bakhtawar Sheik el Arab Patricia Lauer, D
VN2 Baha'an Sheik el Arab Patricia Lauer, D
VN1 Bint Saariyah Sheik el Arab Patricia Lauer, D
Trieda stredná:
V1, CAC Rainine Rais Siyada Patricia Lauer, D
Pekná fena, dobrý typ a celkové proporcie, korektná hlava a papuľka a oko, korektný skus a zuby, krk - dobrá dĺžka a nasadenie, dobrá línia chrbta a hrudník, dobre nasadený chvost, mohol by byť dlhší, pekné končatiny v postoji, stavba dobrá, dobrá kondícia, dobrá v pohybe.
Trieda otvorená:
V1 Intissar's Celine Birgit Laminger, A
Pekný a dobrý typ, mala by mať jemnejší charakter, korektná hlava a papuľka, dobré oko, kompletný skus a zuby, korektný krk, dolná a horná línia, pekná v postoji, trošku von zauhlenie zadných končatín - otvorené, osrstenie pekné, dobrý typ, typická v pohybe.
Trieda šampiónov:
V1, CAC, KV, NS Masuma Schru-esch-schams Manfred Brauer, D
Výborný typ, celkové proporcie dobré, korektná hlava a papuľka, oko dobre vsadené, tmavej farby, ucho dobre nasadené a nosené, korektný chrup, krk, dolná a horná línia - OK, dobrí´é nasadenie chvosta + nosenie, dobré kĺby a uhlenia + osrstenie, dobrá v pohybe.
V2, resCAC Usawa Schru-esch-schams Patricia Lauer, D