Klubová výstava chrtov Bratislava 17.8.2001

 

Deerhound - psy: 
Posudzoval: Nicola Arini, I
Trieda mladých:
V1, CAJC Alik Bandit Bran Irater Ing. Ján Kolár, SK
Pekný pes, dobrá veľkosť, výraz a dobre predvedený, pekná hlava, dobrá papuľka, dobrý stop, oko tmavé, dobrá forma a výrazný chrup, pekný korektný a elegantný krk, dostatočne dlhý a dobre nasadený, dobrá horná línia, hrudník sa musí vyvinúť, dobré nasadenie chvostam dobré zauhlenia končatín a kĺbov v postoji, laba silná, pevná, osrstenie výborné, dostatočne drsné s tvrdé na jeho vek, typický pohyb, dobrý paralelný, vhodný na výstavy.
VD3 Andrew Bran Irater Ing. Marianna Bottová, SK
V2 Archibald Bran Irater Ing. Eva Voborníková, CZ
Trieda otvorená:
V1, CAC, KV Bartholomew Gandamak RNDr. Štefan Csardó, SK
Dobrý typ, dobrá veľkosť, dobré proporcie hlavy, mala by byť trošku viac samčia, dobre nasadené a nosené ucho a oko, korektný chrup, dobrý krk, dobrá línia, kĺby, zauhlenia dobré, osrstenie - malo by byť drsnejšie, dobrý v pohybe.
Deerhound - suky: 
Trieda mladých:
V1, CAJC Ilsebill vom Welzerberg Elfride + Gunter Homann, D
Samičia, dobrý výraz a veľkosť, hlava dobre stavaná, dobré ucho a oko, korektný chrup, dobrá horná a dolná línia a krk, korektné a dobré kĺby, dostatočne dlhý chvost, dobre nasadený, osrstenie dotatočne drsné na jej vek, typický pohyb, trošku na široko.
Trieda stredná:
V1, CAC Alpaka Paladuz Ing. Pavlína Uzlová, CZ
Pekná fenka, dobrá veľkosť a proporcie, korektná hlava a papuľa, korektný a kompletný chrup, dobre nosené a nasadené ucho, dobrá horná a dolná línia, dobré zauhlenie, kĺby, dobré nasadenie a nosenie chvosta, dobré a kvalitné osrstenie - drsné, dobrá v pohybe.
Trieda otvorená:
V3 Agga Stohe Stanislava Beráliková, CZ
VD3 Bega Gandamak Michal Kubánka, SK
V2, KV Brilliance Gandamak Barbora Chovancová, SK
V1, CAC, NS, BOB Pitlochry's Fedora Freddy E.C.Fernhout-Schildt, NL
Pekná fenka, pekná hlava a výraz a nosenie, korektný chrup, oko, ucho, krk dlhý, elegantný, dobrá horná a dolná línia a zauhlenie, dobré kĺby v postoji, dobre nasadený chvost + nosený, osrstenie drsné, dobrá v pohybe.
Trieda šampiónov:
V3 Adelheid vom Welzerberg Elfride + Gunter Homann, D
V1, CAC Alysa v. Skara Brae Dr. Regina Gruber, A
Fena dobrej veľkosti a výrazu, dobrá hlava a papuľka, korektný chrup, dobrý krk a horná línia, v postoji predné končatiny na úzko, krk dobrej dĺžky, dobré osrstenie, zauhlenia v poriadku, dobrá v pohybe.
V4 Away Stohe Šírová Jitka, CZ
V2 Enfant Terrible von der Oelmuhle Ing. Eva Voborníková, CZ