7.7.2013 CACIB Veľká Ida, SK

BIS:

1 - saluki - Dallat Tall Afar

m: Cibulková Zuzana

 

BIG:

1 -saluki - Dallat Tall Afar

m: Cibulková Zuzana

2 - PLI - Lux Loral Ilario Innocenzo

m: Gravas Inguna+Kristina

3 - whippet - Yampadampa z Úplňku

m: Přibylová Lucie

 

Junior BIG:

1 - afghan - Abbegail z Beňova dvora + JuniorBIS-2

m: Šefrozoová Beata

 

7.7.2013 CACIB Veľká Ida, SK

Afgánsky chrt

Rozhodca /Richter /Judge: Havelka Tibor, SK

PSI /males /rüde:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB Basel-Jamal Czatyrdach
  m: Kajda Rebata

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Ciro z Náhorní planiny
  m: Žúborová Marianna

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC,CACIB, BOS Eminence ze Zličínskych luk
m: Ručková Kamila

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, BOB, JuniorBIG, JuniorBIS-2 Abbegail z Beňova dvora
  m: Šofrozoová Beata

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC,CACIB Basanti-Iny Czatyrdach
m: Lorenc Marzena

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

--- Shou Gerat Yahoo.com
m: Kysela Jiří

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, resCACIB Cora z Náhorní planiny
m: Ručková Kamila

 

7.7.2013 CACIB Veľká Ida, SK

Barzoj

Rozhodca /Richter /Judge: Havelka Tibor, SK

PSI /males /rüde:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

VD1 Turgai's Lovetz
  m: Štelcl Emil

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOS Charming Challenger Impuls I Splendor
m: Wojcik Angeika

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1 Figura Soversenstva Mraja
  m: Bočák Radovan
VD2 J"Noa Silent Enigma
  m: Jakl Lukas

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB, BOB Katz Killans red
m: Portešová Alena

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Cassiopeia Royal Lily
m: Kuželová Iva

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, resCACIB Cor Caroli Royal Lily
m: Portešová Alena

 

7.7.2013 CACIB Veľká Ida, SK

Chart polski

Rozhodca /Richter /Judge: Havelka Tibor, SK

PSI /males /rüde:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB, BOB Nachylek Arcturus
  m: Paulheim Orsolya

 

7.7.2013 CACIB Veľká Ida, SK

Írsky vlkodav

Rozhodca /Richter /Judge: Havelka Tibor, SK

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Cezar Ave Mne Matajov Raj
  m: Hudec Miroslav
V2 Aramis Gebba von Bodolou
  m: Albrechtová Erika
VD3 Axell Gebba von Bodolou
  m: Albrechtová Erika
--- Earl Eddie Immanitas vom Marchenmond
  m: Ungerová marina

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC Agelles Boy Sungail
  m: Matajová Iveta
--- Cliffhanger Casidy Ray
  m: Šablatúrovci

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC,resCACIB Boris Balmoral-Czech legend
  m: Kovalčík Vladimír

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOS Mauro Paluduz
m: Trčalová Ester
V2, resCAC Arlin Lux Essenia
m: Mariščáková Martina

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Butterfly Juraga
  m: Hrklová Agáta

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1 Adelle Gebba von Bodolou
  m: Fila s.r.o.

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB Alannah Ar'Daroth
  m: Stejskolaová Markéta
V2, resCAC Finnsech Really Irish
  m: Trčalová Ester
VD3 Adela Nitrická Záhrada
  m: Veelý Martin
VD4 Candy Casidy Ray
m: Chalás Róbert

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CA, CACIB, BOB Eileen Ashlar Garth
m: Šterbák Pavol
V2 Nuala Aarkas-eden
  m? Albrechtová Erika
VD3 Aretha Nitrická záuhra
  m: Košová Simona
--- Chantal Aarkas-eden
  m: Tatranová Nikola

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC Aurora de Never Matajov Raj
  m. Matajová Iveta
V2, resCAC Piper Surycan
m: Korcová Jana
--- Amy Anastacia Immanitas
  m: Ungerová+Macháč
--- Eclipse Flinstone
  m: Polčičová Pavlína

 

7.7.2013 CACIB Veľká Ida, SK

Magyar agar

Rozhodca /Richter /Judge: Havelka Tibor, SK

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, AJC, BOB Almasnaja von Ivushka
  m: Papp Lajos

 

7.7.2013 CACIB Veľká Ida, SK

Saluki

Rozhodca /Richter /Judge: Havelka Tibor, SK

PSI /males /rüde:

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS Dallat Tall Afar
m: Cibulková Zuzana
V2, resCAC, resCACIB Bahaador al-Quadar
m: Kopecká hana
--- Caesar Yrtep
  m: Jedrzejczak Agnieszka

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Coppélia al-Quadar
  m: Cibulková Zuzana

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB, BOS Ala'Al Din Ártemis
m: Madžová Veronika

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, resCACIB Ulmarra Isnaslice
m: Madžová Veronika

 

7.7.2013 CACIB Veľká Ida, SK

Sloughi

Rozhodca /Richter /Judge: Havelka Tibor, SK

PSI /males /rüde:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB, BOS Urkan Rašaja Bohemia Genao
  m: Štanclová Jiřina

FENY /females /hündin:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB, BOB Usamya Rašaja Bohemia Genao
m: Malátková VĚra

 

7.7.2013 CACIB Veľká Ida, SK

Taliansky chrtík

Rozhodca /Richter /Judge: Havelka Tibor, SK

PSI /males /rüde:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB Janus Quindici
  m: Bučková Monika

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Lux Loral Michelangelo Miracoloso
  m: Gravas I+K

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB, resBIG Lux Loral Ilario Innocenzo
m: Gravas I+K

Trieda čestná / Honour class/ Ehrenklasse

V1 Baublis Forum Romanum
  m: Mowak Monika

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

VD1 Bellen Dora Grey
  m: Červeňáková martina

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB Lux Loral Nicolina Nobile
m: Gravas I+K
VD2 Sulika Stříbrný potok
m: Majorošová Anna

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1,CAC Lux Loral Letizia Lucianna
m: Gravas I+K

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1,CAC, CACIB, BOS Evidence du Domaine de Chanteloup
m: Patricie Heannin
V2, reCAC Lux Loral Jolie Jasmina
m: Gravas I+K
V3 Gratiana Forum Romanum
  m: Mowak Monika

 

7.7.2013 CACIB Veľká Ida, SK

Whippet

Rozhodca /Richter /Judge: Havelka Tibor, SK

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Xingu z Hedvábí
  m: Svoboda Karel

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB, BOS Victory z Hedvábí
  m: Svoboda Karel

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Terminus Ayort Back
  m: Jakubík Anton
V2 Alex Monteka
  m: Leškovská Martina
VD3 Poseidón Ayort Back
  m: Jakubík Anton
--- Sobresalto Jacuvell
  m: Alhambra de Isla de Baki

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, resCACIB Shannon Down Element of Surprise
m: Wojcik Angelika

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Rivarco Ebonette Black pearl
  m: Přibylová Lucie
V2 Alica Almir's family
  m: Kozánková Monika
V3 Cindy C' Fast Dunderry
  m: Michňáková-Wágner

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

--- Unique z Hedvábí
m: Tomšová Martina

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB Yampadampa z Úplňku
m: Přibylová Lucia

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, resCACIB Amirah Jasmine Con Amore
m: Kozánková Monika

 

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /sufficient

Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer

 

>Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer