19.11.2011 CACIB Nitra, SK

BIG

1 - saluki - Akhram Farzah Jawharah

2 - IW - Pitlochry's Xzantha

3 - Afghan hound - Ozzy Osbourne Gandamak

 

 

19.11.2011 CACIB Nitra, SK

Afgánsky chrt

Rozhodca /Richter /Judge: Štefík Štefan, SK

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, JuniorBIS

Travis Pastrana Gandamak

 

m: Mučková Kristína, SK

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC

Akil Famal Szitar-al-Fidda

 

m: Pop Emanuel, H

V2, resCAC

Tiger Woods Gandamak

 

m: Kyselovi M+J, CZ

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB

Ozzy Osbourne Gandamak

 

m: Klusoň Milan, CZ

V2, resCAC, resCACIB

Dallas z Netluckých pastvin

m: Karabová Mária, SK

V4

Paul Newman Gandamak

 

m: Šimková Svetlana, CZ

---

Agha Djari's Zucchero

m: Baumgart Thomas, D

FENY /females /hündin:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB

Tracy Chapman Gandamak

m: Mezáková Petra, SK

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

VD1

Zenaida z Allahovy Země

m. Faktorová Ludmila, CZ

 

19.11.2011 CACIB Nitra, SK

Azawakh

Rozhodca /Richter /Judge: Štefík Štefan, SK

FENY /females /hündin:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB Amirah Ginever
m: Barviřová Anastázie, CZ

 

19.11.2011 CACIB Nitra, SK

Barzoj

Rozhodca /Richter /Judge: Štefík Štefan, SK

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, BOB Dimitrij Beny Destiny Mraja
  m: Schwarzová Renáta, SK
V2 Fabolous Adamon Pardál z Asuánu
  m: Zemánková Hana + Andrea, SK
VD3 Dostigaj Bolšego Mraja
  m: Ratuská Tatiana, SK
--- Russkiy Azart Kristall Absolute
  m: Pokorná Žaneta, CZ

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

VD1 Gordei Sudaria Kupdonas
  m: Galová Alena, SK

FENY /females /hündin:

Trieda šteniat /Babyklasse /Babies

VN1 Petrodvorec Alina
  m: Jánosi Bettina, H

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Dusha Ochotnika Mraja
  m: Fialová Dagmar, SK

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB Amalia Frajanka

m: Pileček Karel, CZ

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB Fina Majove Bohemia

m: Pileček Karel, CZ

 

19.11.2011 CACIB Nitra, SK

Deerhound

Rozhodca /Richter /Judge: Vojtek Vlastislav, SK

PSI /males /rüde:

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB

Assing Irater Irsias

m: Voborníková Eva + Hana, CZ

FENY /females /hündin:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

VD1

Pitlochry's Grand Crue

m: Neduchalová + Barák, CZ

 

19.11.2011 CACIB Nitra, SK

Greyhound

Rozhodca /Richter /Judge: Štefík Štefan, SK

PSI /males /rüde:

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

--- Etebhan du Domaine de Pharamond
m: Giacalone et Lubineaum F

 

19.11.2011 CACIB Nitra, SK

Írsky vlkodav

Rozhodca /Richter /Judge: Vojtek Vlastislav, SK

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1

Ethar Ashlar Garth

 

m: Pittnerová Kristína, SK

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC

Arthur Gabriel Matajov Raj

 

m: Hošťák Miroslav, SK

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB

Abelard Pikazel

 

m: Košová Simona, K

V2, resCAC

Fredy z Netluckých pastvin

 

m: Klimentová + Němečková, SK

VD3

Mauro Paluduz

 

m: Trčalová Ester, CZ

D

Pascal Zlatá Dolina

 

m: Pejšová Barbora, CZ

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB

Prescott Irmidu

 

m: Vopalecká Barbara, SK

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

VD1

Artaban Cirapet

m: Chalásová Ingrid, SK

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1

Eclipse Flinstone

 

m: Polčičová Pavlína, SK

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC

Alice Subtilis Matajov raj

 

m: Valek Milan, SK

VD2

Aurora de Never Matajov raj

 

m: Matajová Iveta, SK

D3

Arteris Lux Essenia

 

m: Hyžová Katarína, SK

D4

Wallerie od Švejka Josefa

 

m: Zápotocká Jana, SK

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

VD1

Fantasy Fren z Netluckých pastvin

m: Šimončík Radim, CZ

VD2

Ceithleen Balfama

 

m: Kmečová Viktória, CZ

D3

Mia Paluduz

 

m: Zápotocká Jana,CZ

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB

Pitlochry's Xzantha

 

m: Tomašovičová Petra, SK

V2, resCAC

Liliana Paluduz

 

m: Uzlová Pavlína, CZ

VD3

Patricia Zlatá Dolina

 

m: Malková Katarína, CZ

VD4

Othilia Gleny Surycan

 

m: Lesný Karol, SK

VD

Gussie Aarkas-eden

 

m: Matajová Iveta, SK

D

Mirinda Zlatá dolina

 

m: Horváth + Bielopotocká, CZ

Dostatočná

Dara Cala Libami

 

m: Belanová Marianna, SK

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, resCACIB

Ash Tree Estate Tullamore Good Stuff

m: Joklová Ivana, SK

V2, resCAC

Madra Irmidu

 

m: Světlíková Andrea, CZ

 

19.11.2011 CACIB Nitra, SK

Saluki

Rozhodca /Richter /Judge: Vojtek Vlastislav, SK

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC

Dallat Tall Afar

m: Cibulková Zuzana, SK

V2

Ali Darian Jonoob Baad al Qom

m: Latsch Marika, D

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB

Caesar Yrtep

m: Jedrzejczak Agnieszka, PL

V2,resCAC

Arshan Ansel

m: Remákovci L+Š, SK

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC

Barqun Ahmaru Yrtep

 

m: Voborníková-Říhová, CZ

V2,resCAC

Amani Sayah

 

m: Benešová Markéta, CZ

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB

Akhram Farzah Jawharah

m: Magenheimová Zita, CZ

V2, resCAC

Feroz von der Irminsul

m: Latsch Marika, D

Trieda čestná /Honour class / Ehrenklasse

V1

Borhaan al Quadar

m: Voborníková-Říhová, CZ

FENY /females /hündin:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC

Arshan Amber

m: Remákovci L+Š, SK

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, resCACIB

Aziz Inas

m: Remákovci L+Š, SK

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB

Kehailan Princess Firiel

m: Cibulková Zuzana, SK

VD2

Imran Balqis Bahijah

 

m: Kalich Oxana, RUS

 

19.11.2011 CACIB Nitra, SK

Taliansky chrtík

Rozhodca /Richter /Judge: Vojtek Vlastislav, SK

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC

Hylas Quindici

 

m: Bučková Romana, SK

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB

Legolas Gil-Endor

 

m: Podaná Helena, CZ

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, resCACIB

Capobando Tileco

 

m: Pešlová Jana, CZ

V2, resCAC

Cirillo Tileco

 

m: Tvarogová Barbora, CZ

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC

Eledi Grace Rubiano

m: Savenko Tatiana, UA

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC

Awa Dora Grey

 

m: Finíková Patrícia, SK

V2

Blackie Next Level

 

m: Opělová Iva, CZ

VD3

Baira Next Level

 

m: Čukanová Judita, SK

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB

Yasmine Yo Bohemia Skara

m: Marešová Radana, CZ

V2, resCAC

Lúthien Gil-Endor

 

m: Podaná Helena, CZ

---

Fossa Feritte Bugsy

 

m: Horňák Stanislav, SK

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB

Lórien Gil-Endor

m: Slivoňová + Takáčová, SK

V2, resCAC

Candelora Tileco

 

m: Měchura Luděk, CZ

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC

Yvet Feritte Bugsy

m: Pličková Iveta, CZ

 

19.11.2011 CACIB Nitra, SK

Whippet

Rozhodca /Richter /Judge: Štefík Štefan, SK

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Sobresalto Love me Tender
  m: Wastiaux + Voloshina, I
V2 Amorous Look de Wallrock
  m: Nečasová Veronika, CZ

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

VD1 Terminus Ayort Back
  m: Jakubík Anton, CZ

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, resCACIB Quaestor z Hedvábí
  m: Pokorná Žaneta, CZ
VD2 Poseidon Ayort Back
  m: Jakubík Anton, CZ
--- Equinox of Blue of Nice
  m: Giacalone et Lubineau, F

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB Lord Fauntleroy of Gantle Mind
m: Nikulski Silvia, D
V2, resCAC Shardbeck Santa Cruz
m: Lindner + Rahms, D
V3 Rhadamanthys Ayort Back
m: Němcovi, CZ
V4 Whipcat Pillow Talk
m: Hoch Annika, D
--- Windmeister's Endless Spirit
  m: Mehnert Uwe + Annerose, D

FENY /females /hündin:

Trieda šteniat /Babyklasse /Babies

VN1 Ulla Plum Brandy
  m: Petráková Ivana, SK
VN2 Ulrika Plum Brandy
  m: Košík Jozef, SK

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Time for Cheerful Phantasy
  m: Francová Tatiana, CZ

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

VD1 Talking about Angelina Jolie
  m: Nikulski Silvia, D
VD2 Uraš Ayort Back
  m: Němcovi, CZ
VD3 Aerin Shadowless
  m: Polák Stanislav, SK

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB Iupee od Hněvína
  m: Něčasová Veronika, CZ
VD2 Extra Sweet Modrý hit
  m: Cědičová Monika, CZ
--- French kiss du Domain de la Grenouvile
  m: Giacalone et Lubineau, F
--- Windmeister's Fairy Whisper
m: Mehnert Uwe + Annerose, D

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Seléne Ayort Back
m: Němcovi, CZ
--- Siréne Ayort Back
  m: Tomša Vojtech, CZ

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB Belle de la Rienne Toomie Trishel
m: Kendíková Iveta, CZ
V2,resCAC Serene Night z Úplňku
m: Soukupová Ladislava, CZ
V3 Rheia Ayort Back
  m: Němcovi, CZ
V4 Windmeister's Eve
  m: Mehnert Uwe + Annerose, D

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

--- Chalkiopé Ayort Back
m: Němcovi, CZ

 

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /sufficient

Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer