20.8.2011 CACIB Bratislava

BIG

1 - IW - BALDO DEI MANGIALUPI

2 - magyar agar - VAKVÁGTA JUTALOM

3 - whippet - EXTRAVAGANZA DU DOMAINE DES CHOJNAC

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Afgánsky chrt

Rozhodca /Richter /Judge:

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC TIBERIO TANCREDI GANDAMAK, ROI 11/22297, 16.08.2010
F: STAR T´WIING TRAX OF JHANZI M: JENNIES JOPLIN GANDAMAK
br.: Vojtekovci Petra a Vlast. own: Leonardi Maria Christina
VD BLUE BRILIANT KASKARAK-SHAHRA, SPKP 311, 30.07.2010
F: OZZY OSBOURNE GANDAMAK SLOVAKI M: ANNE-MARIE KASKARAK-SHAHRA
br.: Pukač-Farnadiovi S. a P. own: Palárcová Alena

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC AKIL FAMAL SZITAR-AL-FIDDA, MET 989, 27.02.2010
F: BE A DREAM OF TOUCHI OF FREEDO M: CALAMUS TRUE LADY
br.: Patai Ilona own: Pop Emanuel
VD CIRO Z NÁHORNÍ PLANINY, CMKU 4798, 19.02.2010
F: V. DOCTEUR NO DE TCHEKANA M: BESSY Z NÁHORNÍ PLANINY
br.: Ručková Kamila own: Žúborová Mariann

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB ENVY ME JIM JAM, MET 969, 16.08.2009
F: CH GENGALA FIG JAM M: CH FARICKA GAJHÍR GAFJET
br.+own: Kovács Rita

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1, CAC WAY UP KING CRIMSON, LOI 14994, 19.11.2007
F: ALPHAVILLE´S THE PERFECT MATCH M: KOUROS IMAGINE
br.: Della Rocca Agnese own: Cominelli Angiolino

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, resCACIB PAUL NEWMANN GANDAMAK SLOVAKIA, CMKU 4727, 17.08.2008
F: BOXADAN YOUR OWN BUSINESS M: JENNIES JOPLIN GANDAMAK SLOVAK
br.: Vojtek P. a V. own: Šimková Světlana

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, JuniorBOB, BOB TANITA TIKARAM GANDAMAK, LOI 1114379, 16.08.2010
F: STAR´T CUTTING TRAX OF UHANZI M: JENNIES JOPLIN GANDAMAK
br.: Vojtekovci Petra a Vlast. own: Ghioni S. - Stefanizzi E.
V2 TRILIAN MC MILLAN GANDAMAK SLOVAKIA, SPKP 327, 16.08.2010
F: STAR´T CUTTING TRAX OF JHANZI M: JENNIES JOPLIN GANDAMAK SLOVAK
br.: Vojtekovci Petra a Vlast. own: Píšová Zuzana Ing.

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB WHITE INFINITY´S BULGARIO ELISIA, MET 975, 09.09.2009
F: POSEIDON OF MOUNTAIN TOP ONE J M: POLOS THE INFINITY
br.+own: Bakos Csilla

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1 PAMELA GANDAMAK SLOVAKIA, CMKU 4726, 17.08.2008
F: BOXADAN MIND YOUR OWN BUSSINES M: JENNIES JOPLIN GANDAMAK SLOVAK
br.: Vojtekovci Petra a Vlast. own: Bučková Lenka
--- NATALIE WOOD GANDAMAK, PKR 6354, 22.11.2006
F: FRANCO NERO GANDAMAK M: HEIDI GANDAMAK
br.: Vojtekovci Petra a Vlast. own: Glogowska Joanna

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB POLO´S THE INFINITY, MET 914, 14.05.2006
F: GENGALA SUPER TROOPER M: POLO´S I DID IT MYWAY
br.: Lorianene Amadeo own: Bakos Csilla
VD2 ALKARINA AGAPIS ZRÓDLO MILOŚCI, PKR 69770, 21.09.2007
F: ATTACHE GAR DE MARI M: INFANTKA REVOLTICUS
br.: Biriukow Grzegorz own: Adamowska Eliza

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Azawakh

Rozhodca /Richter /Judge: Dupas Jean – Jacques, F

PSI /males /rüde:

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB

TAKELLAOUT N´AFA BARAKA

o: ARAGORN LAC-LA     m: TOMBOUKTOU´S UMAYMAH

chov.: Havas Viktor          maj.: Vobrová Kateřina

FENY /females /hündin:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB

ALIYYAH GINEVER

o: MODIBO ´N SHAT-EHAD       m: BIARA ČAROVNÉ PUTO

chov. +  maj.: Lukešová Václava Mgr.

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, resCACIB

TAKELLAOUT N´AFA BEL ABBES

o: ARAGORN LAC-LA     m: TOMBOUKTOU´S UMAYMAH

chov.: Havas Viktor          maj.: Matějková Iva Ing.

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Barzoj

Rozhodca /Richter /Judge: Dupas Jean Jacques /F/

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1

ANTON Z JURAJSKÝCH BISKUPIC  28.1.2011

( CASANOVA STEPOVY GONIEC X RÓŽA Z JURAJSKÝCH BISKUPIC)

JUSZCYK AGATA / JUSZCYK AGATA

VN2

DOSTI GAJ BOLSEGO MRAJA  25.1.2011

(KUDEYAR IZ RAZDOLJA  X AMURI PAIKOS DESSERT)

MRÁZOVÁ JANA / RATUSKÁ TATJANA

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1

Russkiy Azart Kristall Absolute   4.10.2010

(Russkiy Azart Dagon   M: Borscana Iselin)
M. Lazareva / Ž. Pokorná

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1,CAC, resCACIB

Bishop Highlands Heart  17.11.2010

( Framus Five Bistkupstwo x CH. Feria Fleszi Polot)
Řezáčová Š / Řezáčová Š.

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB

RONALD ROSO  FI-IT  23.10.2008

( AVANTURIN  X  AURORA RUSSKIY STANDART )

Šírová  Jitka / Pacasovi Petr a Vikt

V2,resCAC

RABARBAR Z JURAJSKÝCH BISKUPIC  17.1.2008

( Rusisch Baskak x Astrida Zlocista Vilma)

JUSZCYK AGATA / JUSZCYK AGATA

V3

Gordei Sudaria Kupidonas  18.7.2008 

( CH. Demjan x Jamščik Grigorij Vjuga-Metel )

Jukniené Aleksandra / Galová Alena

FENY /females /hündin:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB

Cor Caroli Royal Lily 14.11.2009

(Donskoi Borietz x Charyzma Chwili Polot)
Portešová A./ Portešová A.

VD2

Hoga Flegeton  9.2.2010

( Rusisch Baskak x Gaja Flegeton )

Adas Malgorzata / Adas Malgorzata

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

VD1

Amalia Frajanka 19.11. 2009

( CH. Harmon Majove Bohemia x JCH. Phaedra Iriska)
Pileček K./Pileček

VD2

Baycara Palatinu Moravia  6.6.2009 

( Darwin Majove Bohemia x CH. Uljana z Palatinu Moravia
CH: Růžičková / Spišiaková Zuzana

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1,CAC, CACIB

CH. Katz Evanescence at Teine  11.3.2007

(DC Sylvan Seabury Virago SC x Katz Night N Paisley)

Sawyer G. Kitty / Adas Malgorzata

V2,resCAC

CH. Fina Majove Bohemia 4.2.2005

(ICH. Daimon Majove Bohemia x CH. Yaschima Majove CS)
Veselá M./ Pileček K.

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Chart polski

Rozhodca /Richter /Judge:

PSI /males /rüde:

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1 NEPOMUCEN CELERRIMUS, PKR 6465, 28.03.2007
F: LITAWOR CELERRIMUS M: LOCHYNIA CELERRIMUS
br.: Szmurlo Isabella own: Sobiech Danuta

FENY /females /hündin:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB MUFINKA ACALANTIS, PKR 7049, 10.05.2009
F: IUSTUS ARCTURUS M: HORYNIA ARCTURUS
br.: Stasiukiewicz Tomasz own: Witczak Lukasz

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Deerhound

Rozhodca /Richter /Judge:

PSI /males /rüde:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB COLLIN EIMHIR IRATER, SPKP 25, 26.06.2009
F: EIMHIR DHOURAK SENSE OF BEAUTY M: GRAYRORY´S DRAMA
br.: Voborníková Eva Ing. own: Schmucková Marianna Ing.

FENY /females /hündin:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1,CAC EVELINA PALUDUZ, CMKU 201, 13.06.2009
F: EARL GREY VON DER CELMÜHLE M: DIANA PALUDUZ
br.+own: Uzlová Pavlína Ing.
V2, resCAC PITLOCHRY´S GRAND CRU, CMKU 188, 03.03.2008
F: PITLOCHRY´S DEACON M: PITLOCHRY´S AURORA ANABEL
br.: Fernhout E. C. own: Neduchalová M.-Barák Z.

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Greyhound

Rozhodca /Richter /Judge:

PSI /males /rüde:

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB EPIC HONOURABLE, PKR 6789, 13.07.2008
F: SKYINGS FERRARI BERTONE M: EPIC BIZZARE
br.: Almgren Annalena own: Juszczyk Agata

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Írsky vlkodav

Rozhodca /Richter /Judge:

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC FREDY Z NETLUCKÝCH PASTVIN, SPKP 398, 18.05.2010
F: KNIGHT TRISTAN ŠEDÝ LORD M: DOBRÁ VÍLA Z NETLUCKÝCH PASTVI
br.: Němečková Jana own: Klimentová K.-Němečková J
V2 EXPRESS YOURSELF REALLY IRISH, SPKP 396, 23.05.2010
F: KNALLASEN´S COUPERIN M: CERIDWEN REALLY IRISH
br.: Béresová Edita own: Pelzerová Jana
VD3 ARLIN LUX ESSENIA, SPKP 389, 16.09.2010
F: BRUNO MATUSALEM M: BELATRIX BOHEMIA KALIDOR
br.: Gräczer Ivana own: Mariščáková Martina
--- CONCHAR DUBHAN, CMKU 3611, 02.08.2010
F: BARBARIAN LANCELOT M: MIGHTY HUNTER´S OCCULIE SARAGH
br.: Tranová Šárka own: Belicová Božena

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1,CAC PHOENIX SURYCAN, CMKU 3490, 12.04.2010
F: STORMWIND M: ISABELLA SURYCAN
br.: Veselá Ivana own: Zralá Jarmila
V2, resCAC MAURO PALUDUZ, CMKU 3517, 12.04.2010
F: CRONOS SALUTARIS M: BEN-VARREY REALLY IRISH
br.: Uzlová Pavlína Ing. own: Trčalová Ester PhDr.

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB BALDO DEI MANGIALUPI, LOI 08/278, 03.06.2007
F: PYTLOCHRY´S ZARDOZ M: DONA FLOR DEI MANGIALUPI
br.: All. dei Mangialuppi own: Lori D.-Poli M.
V2, resCAC BLOW MAGNIFICIENT SAVINIKA, SPKP 309, 26.07.2007
F: WARLOCK´S OCTAN M: AGE OF QUEEN TEMPTEST TENDER
br.: Tranová Šárka own: Matajová Iveta
VD3 IBERION STŘÍBRNÝ POTOK, CMKU 2501, 28.07.2006
F: HUCKLEBERRY FINN PALUDUZ M: DINIE STŘÍBRNÝ POTOK
br.: Slapničková Věra own: Stutzová Monika

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC,r esCACIB NIGEL SURYCAN, CMKU 3181, 18.12.2008
F: CESARO MEZI KAMARÁDY M: ISABELLA SURYCAN
br.: Veselá Ivana own: Hájková Ivana
V2,resCAC BRUNO MATUSALEM, SPKP 329, 15.11.2008
F: GREYSTONE THE BEQUEST OF CELTI M: AFRODITA IRVA
br.: Dragúňová Janka own: Krajčovič Ľubomír Ing.
--- EINER WIE KEINER VOM VESPERKREUZ, OHZB 824, 24.01.2009
F: PILOCHRYS ZARDOZ M: MISS AUSTRIA 2006 VOM VESPERKR
br.+own: Wolf-Nowotny Sanda

FENY /females /hündin:

Trieda šteniat /Babyklasse /Babies

VN1 REBECA SURYCAN, CMKU 3779, 11.05.2011
F: ONYX CELTIC ALANDA M: CUDA VON SCHLOSS NEUSCHWANSTEI
br.: Veselá Ivana own: Burešová Marcela

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC ARTERIS LUX ESSENIA, SPKP 395, 16.09.2010
F: BRUNO MATUSALEM M: BELATRIX BOHEMIA KALIDOR
br.: Gräczer Ivana own: Hyžová Katarína
V FANTASY FREN Z NETLUCKÝCH PASTVIN, CMKU 3548, 18.05.2010
F: TRISTAN KNIGHT ŠEDÝ LORD M: DOBRÁ VÍLA Z NETLUCKÝCH PASTVI
br.: Němečková Jana own: Šimoník Radim
V PIPER SURYCAN, CMKU 3493, 12.04.2010
F: STORMWIND M: ISABELLA SURYCAN
br.: Veselá Ivana own: Držiaková Jana
VD NUALA AARKAS-EDEN, SPKP 422, 16.09.2010
F: GLOR NAU GAEL ONYX AARKAS M: HANNAH ARCHIE AARKAS-EDEN
br.: Koubová Eva own: Albrechtová Erika Ing.

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC QUIDA SURYCAN, CMKU 3540, 03.05.2010
F: HARMON SURYCAN M: LAILA AMARANTINE MONN
br.: Veselá Ivana own: Hájková Ivana
V2,resCAC LILIANA PALUDUZ, CMKU 3410, 06.10.2009
F: CHATER LEE PALUDUZ ICH. M: ENIGMA MAKARIKARI ICH.
br.+own: Uzlová Pavlína Ing.
V ADELLE ANAM CHARA, CMKU 3425, 18.12.2009
F: AKROS EWA-DAR M: ARISTA SAVINIKA
br.: Kiesewetterová Martina own: Albrechtová Erika Ing.
V GILARA VON DER SAALMÜHLE, VDH 13849, 25.04.2010
F: GENTLE PEPPER VON DER SAALMÜHL M: YANA VON DER SAALMÜHLE
br.: Schmutzer Claudia own: Gräczer Ivana
V KIMBERLIE AARKAS-EDEN, SPKP 384, 23.08.2009
F: AS IMPERATOR Z PETŘÍKOVSKÝCH L M: GUINEVERE AARKAS-EDEN
br.: Koubová Eva own: Jenčíková Kristína
--- GRAZIE VOM VESPERKREUZ, OHZB 859, 21.02.2010
F: CH ADREJU VOM VESPERKREUZ M: CH BETTINA DEI MANGIALUPI
br.+own: Wolf-Nowotny Sanda

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, resCACIB PAPPA COL ROMODORO DEI MANGIALUPI, LOI 07/32976, 09.10.2006
F: PITLOCHRY´S ZARDOZ M: YOLANDEDEFOIX DEI MANGIALUPI
br.+own: Lori D.-Poli M.
V2,resCAC GUINNESS AARKAS-EDEN, SPKP 310, 13.03.2007
F: HUCKLEBERRY-FINN-PALUDUZ M: ATINA X´CELENT-AARKAS-EDEN
br.: Koubová Eva own: Matajová Iveta
V3 ASH TREE ESTATE TULLAMORE GOOD STUF, SPKP 366, 21.05.2009
F: GAELTARRA EIREANN SHEIK YERBOU M: FANTASIA STAR ROAN INISH
br.+own: Joklová Ivana
--- OPHELIA SURYCAN, CMKU 3320, 31.08.2009
F: WIGLYWAGLY´S DA VINCI M: LARA SURYCAN
br.: Veselá Ivana own: Hájková Ivana

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB EVITA MOONVILLAGE, CMKU 3257, 13.04.2009
F: QUICE SILVER VON DER SAAMÜHLE M: ARANTIS SAGITTARIUS
br.: Dubnová Ilona own: Dragúňová Janka
V2, resCAC BELATRIX BOHEMIA KALIDOR, SPKP 301, 18.01.2008
F: AVALON MOONVILLAGE M: EYSHA AARKAS-EDEN
br.: Setničková Dagmar own: Gräczer Ivana

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Magyar agar

Rozhodca /Richter /Judge:

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, BOB VAKVÁGTA JUTALOM, MET 2404, 29.05.2010
F: DÉVAJ STAFÉTA M: VAKVÁGTA ÁNGYI
br.: Lóky Annamária own: Baráth Szandra

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Saluki

Rozhodca /Richter /Judge: Miroslav Guniš, SK

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC

Castiello al-Quadar Yrtep

F: LORREQUER KAMAL WILL AL-QUADAR M: YRTEP BASSIRA
br.: Kučerová Petra own: Janovská Lucie

V2

Arshan Alexis

F: BARQUN AHMARU YRTEP M: ERELANAOMI HADI EL BASHER
br.: Remák Štefan Mgr. own: Rihayová Zuzana

V3

Awar Awadan Al-Najir

F: ELAMIR SAO PEDRO M: YALAMEH GRACE
br.: Barkoczi Jozef own: Krajč Miloš MUDr.

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, BOB

Arshan Amber

F: BARQUN AHMARU YRTEP M: ERELANAOMI HADI EL BASHER
br.+own: Remákovci Linda-Štefan

V2

Calypso Yrtep

F: LORREQUER KAMAL WILL AL QUADAR M: BASSIRA YRTEP
br.: Kučerová Petra own: Pelíšek J.-Fränkelová K.

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC

Ulmarra Isnaslice

F: BAGHDAD BRONZED AUSSIE M: ULMARRA SHAGIRA
br.: Dunn Lynda own: Madžová Veronika

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB

Erela Naomi Hadi el Basher

F: ICH DERO MOWGLI HADI EL BASHER M: ICH ZANDI IRABI HADI EL BASHER
br.: Van der Lichte Daniela own: Remáková Linda Ing.

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Sloughi

Rozhodca /Richter /Judge:

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC BASIR EL GUERROUJ, CMKU 212, 10.10.2010
F: QASAB AL DAHAB SHURU-ESCH-SCHA M: AFYA EL GUERROUJ
br.: Srpová Lucie own: Ferko Vladimír-Srpová L.

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1 DAYZEL DAADJIB EMSALAH FAROUQ OF LO, LOF 2203, 29.09.2008
F: THMAN CHAN NAME DE LA CITE DU M: ASMAAL BAHERABCHADMA OF L.A.B.
br.: Martin Carolina Quintana own: Tomešková Jana

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB BICHIRAAGH MAGISTÉRE, CMKU 134, 20.07.2006
F: MAGISTÉRE SARKAR M: MAGISTÉRE PHAYROUZ
br.: Gervais Carin-Brigel Al. own: Janovská Lucie

Trieda čestná / Honour class / Ehrenklasse

VD1 AHAGGAR AG DALVIT, SPKP RG 1, 12.06.2004
F: DUKAL UMM BERSHEBA´S EL ABID M: C´CHEMALA BOHEMIA GENAO
br.: Malinovská Lenka own: Petrovská Emília

FENY /females /hündin:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB, BOB BASSIRA AG DALVIT, SPKP RG 4, 05.11.2009
F: ATAKOR AG DALVIT M: DAHIJA BOHEMIA GENAO
br.: Malinovská Lenka own: Pádej Ivan

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC,resCACIB DJAWIDA EJJI FATIRA OF LOVE ARAB BE, LOF 2209, 29.09.2008
F: RHMAN CHAN NAME DE LA CITE DU M: ASMAAL BAHERABCHADMA OF L.A.B.
br.: Martin Carolina Quintana own: Tomešková Jana

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Taliansky chrtík

Rozhodca /Richter /Judge:

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC HONEY FERITTE BUGSY, CMKU 1709, 21.07.2010
F: CEYSSE BUGSY M: CINDERELLA PUSTYNNY WIATR
br.+own: Baxová Eva

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB CIRILLO TILECO, CLP 1562, 28.04.2009
F: IL CAGNOLINO FERNANDO M: AFRODITA MORAVIA KRYSTAL
br.: Barák Zdeněk Ing. own: Tvarogová Barbora

FENY /females /hündin:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB BELLADONA FERITTE BUGSY, CMKU 1598, 26.08.2009
F: DYNASTIE DURRANIS YEHUDIBLUE M: DAME FORTUNA BUGSY
br.+own: Baxová Eva
V2,resCAC BONNIE FERITTE BUGSY, CMKU 1600, 26.08.2009
F: DYNASTIE-DURRANI´S YEHUDIBLUE M: DAME FORRINA BUGSY
br.: Baxová Eva own: Prilinská Marta-Wicher V.

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC BAMBAGIA TILECO, CLP 1467, 25.09.2008
F: IL CAGNOLINO FERNANDO M: AFRODITA MORAVIA KRYSTAL
br.+own: Barák Zdeněk Ing.

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB YVET FERITTE BUGSY, CMKU 1574, 06.06.2009
F: AXEL NEEL BUGSY M: LOLLY FERITTE BUGSY
br.: Baxová Eva own: Pličková Iveta Ing.

 

20.8.2011 CACIB Bratislava

Whippet

Rozhodca /Richter /Judge:

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC BOXING HELENA´S JACK´S JOY, PKR 7941, 02.09.2010
F: CH BOXING HELENA´S INENITNI M: BOXING HELENA´S EPOS TESERA
br.: Scheerens Bart own: Wasilewska Joanna
VD2 TERMINUS AYORT BACK, CLP 2759, 10.05.2010
F: HYPERION AYORT BACK M: JOLA AYORT BACK
br.: Němec Petr own: Jakubík Anton JUDr.
--- AKIM ARNO Z JIRČANSKÉHO LABYRINTU, CMKU 2746, 24.04.2010
F: SATANGIN JUNE JOKE M: ORNELLA Z ÚPLŇKU
br.: Kopanicová Renáta own: Vodičková Jana

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB FOR CONTRADICTION DE L´ORLYNE D.S., LOF 40509, 18.05.2010
F: BEST ANGEL DE L´ORLYNE DE STAN M: DESIGN´ADDICT DE L´ORLYNE DE S
br.: Thimoleon Stéphane own: Ferry Adrien
V2, resCAC TAZARIS IKARIAM, CMKU 2875, 29.01.2010
F: CH ISILWANE JOLLY ROGER M: TAZARIS FILLIGREE
br.: Simon T. L. own: Pospíšilová Iva

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC EQUINOX OF BLUE OF NICE, LOF 38903, 31.03.2009
F: RIEN A CIRER DE LA VALLEE D.B. M: BORN TO BE ALIVE OF BLUE OF NI
br.+own: Olivier Serge
V2,resCAC QUAESTOR Z HEDVÁBÍ, CMKU 2416, 23.03.2008
F: CH CARTER Z HEDVÁBÍ M: CH IKONA Z HEDVÁBÍ
br.: Kalousková Markéta Ing. own: Pokorná Žaneta
VD3 POSEIDON AYORT BACK, CLP 2437, 25.04.2008
F: BLUE FLAME GIOBE GLAS M: ELEKTRA AYORT BACK
br.: Němec Petr own: Jakubík Anton JUDr.

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC,resCACIB KOCHAM CIE VINCIT OMNIA, PKR 6868, 10.05.2008
F: RAMZES JA-CZE-KA M: CH FUNNY GIRL VINCIT OMNIA
br.: Banasiak Maria own: Wasilewska Joanna

Trieda čestná / Honour class / Ehrenklasse

V1 PETER PAN Z ÚPLŇKU, SPKP 391, 25.03.2007
F: BAYARD TOMATIN M: ICH KEIKO Z ÚPLŇKU
br.: Chrpa Stanislav MVDr. own: Augustiniová Zuzana

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 UNI AYORT BACK, SPKP 455, 28.11.2010
F: JESUS INFANT AYORT BACK M: HELLÉNÉ AYORT BACK
br.: Němec Petr own: Mitana Alexandra Mgr.

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC ISABELLA OD HNĚVÍNA, CMKU 2792, 17.06.2010
F: CH HIGHNOTE SECRET DAZZLER M: CH LUPINA Z ÚPLŇKU
br.: Beránková Stanislava own: Dohnalová Šárka
--- FATA MORGANA MODRÝ HIT, CMKU 2888, 25.10.2010
F: BUNGEE JUMPER SUNNY FUNNY M: ROYAL ROSE Z ŮPLŇKU
br.: Snášelová Štěpánka own: Promote service s.r.o.

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1,CAC FRENCH KISS DU MANOIR DE LA GRENOUL, LOF 40459, 09.05.2010
F: SOBRESALTO SWING REIGN M: TOP TENDANCE DU MANOIR D.L.GR.
br.: Bourdin Jacqueline own: Olivier Serge

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB EXTRAVAGANZA DU DOMAINE DES CHOJNAC, LOF 39194/9681, 25.07.2009
F: ADAGIO DU DOMAINE DES CHOJNACK M: AMOR-AMOR DU DOMAINE DES CHOJN
br.+own: Bertieri-Moyet M. B. S.
V2,resCAC,resCACIB LONDON´S FOG CALENDAR GIRL, SPKP 425, 01.05.2009
F: RAYON D´OR OF LIBERTY M: ALMANSOR´S POINTER SISTER
br.: Mikušová Zuzana own: Augustiniová Zuzana
V3 WINDMEISTER´S EVE, VDH 3169, 01.02.2009
F: PENCLOE INCA GOLD M: WINDMEISTER´S DANCING QUEEN
br.: Mehnert Annerose u. Uwe own: Schroeder Martin

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC WINDMEISTER´S DANCING DREAMGIRL, VDH 2717, 21.01.2007
F: COBYCO CENTER PIECE M: ID EST ROSE
br.: Mehnert Annerose u. Uwe own: Schroeder Martin
V2 MOSKITO´S BONANZA, OHZB 1080, 01.10.2008
F: CH VITALI VOM KLEINEN BERG M: CH DÉVAJ RED HOT CHILI
br.+own: Mücke Andrea

 

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /sufficient

Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer

 

Dostat. -dostatočný /sufficient

Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer