15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

BIG:

1 - barzoj - KANTYCZKA STEPOWY GONIEC

2 - IW - ABSOLUT ROAN INISH TULLAMORE GOOD STUFF

3 - PLI - LUX LORAL JEAL JEREMY

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Afgánsky chrt

Rozhodca /Richter /Judge: Gerard Jipping, NL

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

--- Khasbek Far in Front of you
  m: van Rijn Lidia
--- Tiger Woods Gandamak
  m: Kysela J+G

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

--- Gold'n cooper Mighty Good Time
  m: Lindfors Tuula

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

--- Gold'n cooper You got me Rocking
  m: Tuula Lindfors

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB Bubu ze Zličínskych luk
m: Poulová Alena
V2, resCAC,resCACIB Omar Sharif Gandamak
m: Magura Vladimír
--- Breathles de Darjeeling
m: van Rijn Lidia
--- Yusuf Ben z Allahovy Zeme
m: Obselková Zuzana

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN Tina Turner Gandamak
  m: Toulová Iva
--- Khasbek For your eyes
  m: van Rijn Lidia

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

VD1 Black White Heart Kaskarak Shahra
  m: Čabla Jaroslava

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB Charisma ze Zličínskych luk
  m: Čabla Jaroslav

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB Pauline Gandamak
m: Toulová Iva

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

VD1 Baronka ze Zličínskych luk
m: Brhelová Martina

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Azawakh

Rozhodca /Richter /Judge: Gerard Jipping, NL

PSI /males /rüde:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB Takellaout N'Afa Baraka
  m: Vobrová Kateřina

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

FENY /females /hündin:

V1, CAC, CACIB, BOB Takellaout N'Afa Bel Abbes
m: Matějková Iva

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Barzoj

Rozhodca /Richter /Judge: Gerard Jipping, NL

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Fabulous Adaman Pardál z Asuanu
  m: Zemánková Andrea + Hana

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB Ignat Bistkupstwo
  m: Zapletalovi

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB Rabarbar z Jurajskich biskupic
  m: Juszczyk Agata
V2, resCAC Bogatyr Barin Mraja
  m: Klaučová Lucia
V3 Ronald Rosso Fi-it
  m: Pacasovi Petr+Viktorie

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC Dar z Jurajskich biskupic
m: Juszczyk Agata

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Afternoon Delight Matrioshka
  m: Svobodová Vendula

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG Kantyczka Stepowy goniec
  m: Besedic Kresimir
V2, resCAC Age of Beauty Matrioshka
  m: Svobodová Vendula
VD3 Brasletka Mraja
  m: Húževková Lenk
VD4 Hoga Flegeton
m: Adaš Malgorzata

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, resCACIB Hapunka Bistkupstwo
  m: Besedic Kresimir
V2, resCAC Gaja Flegeton
  m: Adaš Malgorzata

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC Borscana Wolverine
m: Zapletalovi L+V

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Deerhound

Rozhodca /Richter /Judge: Tatiana Urek, SLO

PSI /males /rüde:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB Collin Eimhir Irater
  m: Schmucková Marianna

FENY /females /hündin:

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC,CACIB, BOB Azaria Irsias
m: Krausová Daniela

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Greyhound

Rozhodca /Richter /Judge: Gerard Jipping, NL

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Alexander from Matthew castle
  m: Dechat Sandra

FENY /females /hündin:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, BOB Fionn Clann Rhiannon
m: Juszczyk Agata
V2, resCAC Gacsaj-Pesta Magic Day
m: Zuzčák Igor

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, resCACIB Dakota-Dechana Fi-It
m: Dechat Sandra

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Chart polski

Rozhodca /Richter /Judge: Gerard Jipping, NL

PSI /males /rüde:

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC,CACIB, BOB Innocenty Arcturus
m: Puchacz Joanna

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Írsky vlkodav

Rozhodca /Richter /Judge: Tatiana Urek, SLO

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Mauro Paluduz
  m: Trčalová Ester
V2 Express Yourself Really Irish
  m: Pelzerová Jana
V3 Phoenix Surycan
  m: Zralá Jarmila
VD4 Mucha Moor's Valda
  m: Schildová Jana

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

D1 Passat Stříbrný potok
  m: Graczer Ivana

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Bruno Matusalem
  m: Krajčovič Ľubomír
V2, resCAC Prescott Irmidu
  m: Vopalecká Barbara
V3 Benjamín Matusalem
  m: Záhorská Silvia

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB Nigel Surycan
m: Hájková Ivana
V2, resCAC,resCACIB Blackshadows Irwanett
m: Konečná Jitka
V3 Einer wie Kleiner vom Vesperkreuz
m: Wolf Sandra

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Awika Atagon
  m: Šimčáková Kateřina

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Quida Surycan
  m: Hájková Ivana
V2 Cana Catherine Savinika
  m: Sedláčková Kateřina
V3 Gilara von der Saalmuhle
  m: Grazcer Ivana
V4 Questa Surycan
  m: Burešová Marcela
--- Kelley of Lahrob
  m: Pospíšilová Jitka

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB Ophelia Surycan
m: Hájková Ivana
V2, resCAC Ailis Curran Sheela-na-gig
  m: Bohušková Petra
V3 Adelle Anam Chara
  m: Albrechtová Erika
VD4 Polka Stříbrný potok
m: Dragúňová Janka

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Ash Tree Estate Tullamore Good Stuff
m: Joklová Ivana
V2,resCAC Fíbí Arya Libami
  m: Karlovská Kamila

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB Absolute Roan Inish Tullamore Good Stuff
m: Tomašovičová Petra

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Saluki

Rozhodca /Richter /Judge: Tatiana Urek, SLO

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, BOB Khyrisma Anistana Avatar at Yaran
  m: Krejčí Eva

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB Aahron al Noushafarin
  m: Kovács Andrea

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

--- Bakhtyar al Quadar
  m: Kogl Susanna - Eva

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, resCACIB Blue Nile Reason to Believe

m: Pudová petra

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Aziz Inas

m: Remákovci Linda + Štefan
--- Carmene Yrtep
  m: Krajčovič Peter

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB Asianne al Zahra
m: Zemánková Hana + Andrea
V2, resCAC, resCACIB Azhara al Zahra
  m: Pudová Petra
V3 Yalameh Grace
  m: Barkoczioví Silvia + Jozef

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Sloughi

Rozhodca /Richter /Judge: Tatiana Urek, SLO

PSI /males /rüde:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

--- Zultan Schuru-esch-Schams
  m: Zawadska Anna

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Taliansky chrtík

Rozhodca /Richter /Judge: Tatiana Urek, SLO

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 IT Grey Butterfly Almond
  m. Tomová Ingrid

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Honey Feritte Bugsy
  m: Baxová Eva

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC Didier Tredici
  m: Lászlová Lešická Jarmila

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Timothy Theodor Bohemia Skara
m: Marešová Radana

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CAC, CACIB, BOB Lux Loral Jeal Jeremy
m: Švestková Marianna
V2, resCAC, resCACIB Kewin Stříbrný potok
m: Harantová Zdeňka

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 IT Grey Butterfly Aquila
  m. Tomová Ingrid

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, CACIB Bonie Feritte Bugsy
m: Prilinská+Wicher
V2, resCAC, resCACIB Belladona Feritte Bugsy
m: Baxová Eva

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Sonata Bohemia Skara
m: Konečná Jana

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

--- Deianeira Quindici
m: Finíková Patrícia
--- Yvet Feritté Bugsy
m: Pličková Iveta

 

15.5.2011 CACIB Bratislava, SK

Whippet

Rozhodca /Richter /Judge: Gerard Jipping, NL

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Sobresalto Love me Tender
  m: Wastiaux Voloshina Rovani

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Terminus Ayort Back
  m: Jakubík Anton

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, resCACIB Velvet Dream z Úplňku
  m: Kučerová Chrpová
V2, resCAC Indalo Isis Wind
  m: Bissinger Anton
V3 Iolo Isis Wind
  m: Prachárová Katarína

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB Londons Fog Canny Lad
m: Willitzheimer J+M
V2,resCAC Newton z Úplňku
m: Felcmanová Věra
VD3 Poseidon Ayort Back
m: Jakubík Anton
VD4 Willowick Excalibur
m: Schnellner Karin

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1,CAC Shalfleet Showcase
m: Hoh Nertrand

FENY /females /hündin:

Trieda šteniat /Babyklasse /Babies

VN1 Apricot Flower de Wallrock
  m: Dohnalová Šárka

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, BOB JolieJolie di Mahana
  m: Kučerová Chrpová
V2 Isabella od Hněvína
  m: Dohnalová Šárka

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC,CACIB Unta Notata z Úplňku
m: Kuščerová Chrpová
VD2 Isola di Vulcano Isis Wind
m: Novotná+Ďurinová

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, resCACIB Der Mickeleover Wicked Wonderful
m: Kučerová Chrpová
V2, resCAC Loamhill Iffley
m: De Bryucker Kurt
V3 Londons Fog Calendar Girl
m: Augustíniová Zuzana

 

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /sufficient

Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer

 

80">D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /sufficient

Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer