7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

BIG:

1 - saluki - Azahara Al Zahra

2 - afgán -Marcus Aurelius Gandamak Slovakia

3 - whippet - Body - Painting Smile Sunny Funny

4 - deer - Augustin Earl Balvert's

5 - PLI - Sonata Bohemia Skara

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Afgánsky chrt

Rozhodca /Richter /Judge: Štefan Štefík, SK

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Ciacago Black Hawks Primavera Bohemia

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC Columbus van de Robega
VD2 ZAMINDAR z Allahovy země

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC, NV, BOB Marcus Aurelius Gandamak
V2, resCAC Nicky Black Boss Čínské Hedvábí

FENY /females /hündin:

Trieda šteniat /Babyklasse /Babies

VN1 Black White Heart Kaskarak-Shahra
VN2 Tina Turner Gandamak

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

VD1 ZIMRIDA Z ALLAHOVY ZEME
VD2 ZAFIRA Z ALLAHOVY ZEME

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

VD1 CHARISMA ze Zličínských luk
VD2 Lumya Lu-Kön

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, NV Pauline Gandamak
V2, resCAC Berushka Primavera Bohemi
VD3 Ubetcha of Meadow Valley
--- Pamela Gandamak

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC Wionna R.Čínské hedvábí

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Azawakh

Rozhodca /Richter /Judge: Marta Ružičková, CZ

FENY /females /hündin:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, NV, BOB ANISAH Ginever

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1 Aliyyah Ginever

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Barzoj

Rozhodca /Richter /Judge: Štefan Štefík, SK

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, NVM Ignat Bistkupstwo

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

VD1 Brigard z Paltinu Moravia

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

VD1 Art Deco Nijinski ballet

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1, CAC Fragment Bistkupstwo

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC, NV, BOB Allperi Highlands Heart
V2, resCAC Randal Sofena
V3 Hermes z Pogranizca

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

VD1 Odyssea Majove Bohemia

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

VD1 Marisa Majove Bohemia iz Belaja svora
VD2 Tajga Fi-it

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, NV Balerina Nijinski ballet
V2,r esCAC Houslistka Bistkupstwo
V3 Foxey Lady Bistkupstwo

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC Rozárka Sofena
V2, resCAC BARATHEA Nijinski ballet

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Cirneco dell' Etna

Rozhodca /Richter /Judge: Řehánek Petr, CZ

PSI /males /rüde:

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC, NV, BOB Al Capone Bresars

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Deerhound

Rozhodca /Richter /Judge: Marta Ružičková, CZ

PSI /males /rüde:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, NV, BOB Augustin Earl Balvert's

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Faraónsky pes

Rozhodca /Richter /Judge: Řehánek Petr, CZ

PSI /males /rüde:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Eneas Kaseeb Tal Sanat

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC, NV, BOB Special News Enigma

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, NVM Arachne Temple of Sachmet
V2 Ghebbi Putimská brána
VD3 Amaltheia Katy Faraun
--- Babydoll El Negma

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

VD1 Gloria Patri Reedly Road

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC, NV Farrah XO

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Írsky vlkodav

Rozhodca /Richter /Judge: Marta Ružičková, CZ

PSI /males /rüde:

Trieda šteniat /Babyklasse /Babies

VN1 BALDWIN Balmoral-Czech Legend

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Quentin Surycan
VN2 MAURO Paluduz

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, NVM Dave Surycan von der Eichenkoppel

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Newton Olivius Surycan
V2, resCAC Nigel  Surycan
V3 Arka Stínovlas
V4 Albion ze Zlína
V Nemo Surycan

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC, NV, BOB ARTABAN Cirapet
V2, resCAC Blackshadow Irwanett

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Kelley of Lahrob
VN2 Questa Surycan
VN3 Quida Surycan

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, NVM BRIGID Balfama
V2 Mai Šedý lord
V3 Ophelia Surycan
VD4 Tequilla z Irských moří
--- Breya Grian Dar Amhantar

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC MAURITIA AGHAMORA
V2., resCAC Ailis Curran Sheela-Na-Gig
V3 BRANWEN Balfama

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Esprit Moonvillage
V2, resCAC DECHTIRE Really irish
V3 Dancing Queen Snorlax

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC, NV Nena Surycan
V2, resCAC Astorie z Petříkovských lesů
V3 Madra Irmidu
--- Brave Casidy ray

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Saluki

Rozhodca /Richter /Judge: Marta Ružičková, CZ

 

Adiddas Elamir  &   Azhara al Zahra

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Beau Country Gentleman Elamir

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, NVM Amani Sayah
V2 Ahlam Sayah
VD3 Armaan Sayah
--- Atiyah Sayah

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, NV Adiddas Elamir

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, (smoth) Borhaan al Quadar
V1, CAC Armour Lexus Karkula
V2,resCAC Bahaador al Quadar

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC Barqun Ahmaru Yrtep
V2, resCAC Yamal del Monte de Haya

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, NVM Aliyeh Sayah

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC, NV, BOB Azhara al Zahra

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1, CAC Junah Glenoak

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Sloughi

Rozhodca /Richter /Judge: Marta Ružičková, CZ

PSI /males /rüde:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, NV Dayazell Daad Jib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty

FENY /females /hündin:

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Djawida Ejjit Fatira of Love Arab Beauty

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC, NV, BOB MAYSUN Bohemia Genao

 

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Taliansky chrtík

Rozhodca /Richter /Judge: Marta Ružičková, CZ

PSI /males /rüde:

Trieda šteniat /Babyklasse /Babies

VN1 Hero Feritte Bugsy

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, NVM Bolero King of Ivar
V2 Black Boy King of Ivar
V3 Vito Bohemia Skara
VD4 Hanibal z Amálčiny zahrádky
VD Avanti Carrera de Moravia

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC SANTO z Kozího vršku

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, NV David Talata
V2, resCAC Quadrupede z Kozího vršku

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, NVM Atiya Asma Annaperla
V2 Yasmine Jo Bohemia Skara
 V3 Chiquitita do Castelo de Alfaia

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC TRAMONTANA z Kozího vršku
V2,resCAC Yvet Feritte Bugsy
V3 Vivien Bohemia Skara

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC DOLCE VITA du Domaine de Chanteloup
V2, resCAC Wasabi King of Ivar

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1, CAC, NV, BOB Sonata Bohemia Skara
V2, resCAC RABBIA z Kozího vršku

 

7.-9.1.2011 CAC Olomouc,CZ

Whippet

Rozhodca /Richter /Judge: Štefan Štefík, SK

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Télemachos Ayort Back
VN2 IGRÁČEK od Hněvína
VN3 Ice Lupin od Hněvína

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, NVM Uncle Teddy z Úplňku
V2 English Lord Lazarus
VD3 Unicorn z Úplňku

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

VD1 Rigisamus Ayort Back
VD2 Romulus Ayort Back

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC Rhadamanthys Ayort Back
VD2 ATOM z Medové Kaše
VD3 Quirinus Ayort Back
VD4 Assassin Teqamba

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

VD1 CYRIL od Hněvína
VD2 Antony Fullspeed Racing Star

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1,CAC, NV Bungee Jumper Sunny Funny

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1 Anelli Con Amore
VN2 TRÓJA Ayort back

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, CAJC, NVM Unata Notata z Úplňku
V2 Seléné Ayort back
--- Chrochruška od Hněvína

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CAC Bugatti Blue Jeans Sunny Funny

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1,CAC, NV, BOB Body - Painting Smile Sunny Funny
V2, resCAC Aischa Modrý hit
VD3 Bravery´s Tiara Toomie Trishel
VD4 Beauté Mon Amie Toomie Trishel
VD QUEEN OF SABLE Ayort Back
VD Rosa Rugosa z Hedvábí

Trieda víťazov /Winners /Siegerklasse

V1,CAC Rheia Ayort back

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

V1, Najlepší veterán Keiko z Úplňku

 

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /sufficient

Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer

 

Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer