Piccolo Levriero Italiano / Italian Greyhound
PSI /males /rüde:
Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

19767

Song Pan AIN MOSWEN, Irena Strukelj, SLO

V /Exc

19768

Lux Loral ALIBABA, Kristine, Inguna Gravas, LV

V /Exc 4

19769

AMERICAN GIGOLO du Man.des Ombreuses, Slapnickova, CZ

V /Exc 3

19770

BENEDICTUS Eolo Arfa, . Lukoseviciene M., Eidukiene L., LT

Nebol /Absent

19771

COSIMO del Barone Rampante, Massimo Rimoldi, I

V /Exc 1, JWW'06

19772

DHALGO DAIMOND Bugsy, Eva Baxova, CZ

V /Exc

19773

ELEDIELMO of Devils Pigeons, J. Jegorova, LV

V /Exc

19774

ELENDIL Gil-Endor, Zuzana Slivonova, SK

V /Exc

19775

KALIF el Aakash, Alexander Schmitt, D

V /Exc

19776

PAQUITO il Piccolo Azzuro, Jennifer Gielisse, NL

Nebol /Absent

19777

VICTOR All'italica (FCI), Grażyna Pindera

V /Exc

19778

VISCONTI All 'italica, Anna Karolina K³ys

V /Exc

19779

VIVALDI All'Italica, Ulrike Homer, SRB

V /Exc

19780

Soltar's YEHUDI MENUHIN, L. Dams-Reynaert, B

V /Exc 2

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

19781

Astra Bravissimo BILLIJS, M. Kalvane, LV

V /Exc

19782

Lux Loral CESAR VITTORIO, Kristine, Inguna Gravas, LV

V /Exc 3

19783

EMIR Niby Nic, Grażyna Trzepacz

V /Exc

19784

Il Cagnolino FERNANDO, Karolina Frıczkiewicz

V /Exc

19785

GIOSUE' dei Raggi di Luna, . Anconetti S., Caldarone G., I

V /Exc 1, CAC

19786

ILYA MUROMETS iz Ozherelia, Marina Kuznetsova, RUS

V /Exc 2

19787

MAKSIMILIAN KAPRIZ, O. Appolonova, RUS

V /Exc

19788

ROMAN il Piccolo Azzuro, Jennifer Gielisse, NL

V /Exc 4

19789

TRUSSARDI Italica, Grażyna Karnafel

V /Exc

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

19790

ALEKSANDRIT iz Ozherelia, E. Ukhabina, RUS

V /Exc

19791

ALVARO il Piccolo Azzuro, Jennifer Gielisse, NL

V /Exc

19792

Rashikas CANNIZZARO, Malin Aberg, SWE

V /Exc

19793

CEYSSE Bugsy, Eva Baxova, CZ

V /Exc

19794

Insolitoazzuro's DA VINCI, M. Rehse, D

V /Exc

19795

DIABOLIC dei Raggi di Luna, . Anconetti S., Caldarone G., I

V /Exc

19796

DOMANIOMAI of Devils Pigeons, L. Dams-Reynaert, B

V /Exc

19797

Sobers GALANTE, Dorella Goldoni, I

V /Exc 3

19798

ISABEAU ein Goldkind, . Olinger R., Kramp M., LUX

V /Exc

19799

Dragonhunter IT TAKES TWO TO TANGO, Raie K., Vesik L., EST

V /Exc

19800

Dark Legend's PEGASUS, . Krieger K., Scheiding P., D

V /Exc 4

19801

Cervantes PUSTYNNY WIATR, Marina Kuznetsova, RUS

V /Exc

19802

SOLTAR'S FIDELIO, . Erte D., Erts I., LV

V /Exc 2

19803

Vertragus TINTORETTO, . Cerletti A., Peretti E., I

V /Exc 1, resCACIB, CAC

19804

VINCENTO des Princes de Kazan, M.A.Jimenez Sanchez, ESP

V /Exc

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

19805

BOLERO Eledi Grace, E. Ukhabina, RUS

V /Exc 1, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

19806

ANGELO il Piccolo Azzuro, Jennifer Gielisse, NL

V /Exc

19807

AXE TO GRIND of Devils Pigeons, L. Dams-Reynaert, B

V /Exc 4

19808

Eledi Grace CASHEMERE CAMEO FLUFFY, A. Grjadovaja, LV

V /Exc

19809

DA VINCI Stribrny Potok, Irena Hajkova, CZ

V /Exc

19810

EDORAS ein Goldkind, Tanja Zillmann, D

V /Exc

19811

GYALOGKAKUKK DALLAM, Robert Bogdan, H

V /Exc

19812

Adelchi IVAN, Sergio Goiri, ESP

Nebol /Absent

19813

Vertragus QUESTION, . Cerletti A., Peretti E., I

V /Exc

19814

Vertragus SERGIO, . Anconetti S., Caldarone G., I

V /Exc 3

19815

UN DIAMANT NOIR des Princes de Kazan, C.Frommer, ESP

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

19816

UN PETIT NUAGE du Domaine de Chanteloup, F.Laveyssiere, F

V /Exc 2

19817

WOLKER Skarak, . Kardapoetsava O., Radchenko S., BLR

V /Exc

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

19818

ELF Italica, Grażyna Karnafel

V /Exc 1

FENY /females /hündin:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Christian Stefanescu

19819

Eledi Grace J'ADORE NOIR ESTELLE,Bogdanova, Jegorova, LV

VN /Very prom. 1

19820

Dark Legend`s SUNNIVA, . Olinger R., Kramp M., LUX

VN /Very prom. 2

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Christian Stefanescu

19821

Song Pan AIN DALILA, Liga Strazdina, LV

V /Exc 4

19822

Song Pan AIN PANYA, Mojca Svetlicic, SLO

V /Exc 3

19823

AZIA Akka Lorencia, M. V. Kuznetsova, UA

VD /VG

19824

BELLISSIMA di Lupicino, Marina, Michael Wolf, D

V /Exc 1, JWW'06

19825

CHELSEA ROSE, P. Rodichev, RUS

V /Exc

19826

Lux Loral CLEOPATRA VICTORIA, Kristine, Inguna Gravas, LV

Nebol /Absent

19827

DEITY DAMAYA Bugsy, Eva Baxova, CZ

VD /VG

19828

EIMPROVVISA of Devils Pigeons, L. Dams-Reynaert, B

Nebol /Absent

19829

Eledi Grace HADRIA DI FORUM ROMANUM, K.Frıczkiewicz

Nebol /Absent

19830

Eledi Grace HONEY LAURELLE ACAMEO, A. Grjadovaja, LV

V /Exc 2

19831

ILARIA dei Raggi di Luna, Nicole Pichler, A

V /Exc

19832

IVANA il Piccolo Azzuro, Jennifer Gielisse, NL

V /Exc

19833

Flequillitos RAY OF LIGHT, Sergio Goiri, ESP

Nebol /Absent

19834

ROMANTIC OF WINTER NIGHT, . Savenkot A., Kumar D., UA

VD /VG

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Christian Stefanescu

19835

ADELINA du Domaine de Chanteloup, Fabienne Laveyssiere, F

V /Exc 2

19836

AQQ (FCI) ADELKA, Ma³gorzata Puzianowska

V /Exc

19837

AISCHA il Piccolo Azzuro, Jennifer Gielisse, NL

V /Exc

19838

DAME FORTUNA Bugsy, Eva Baxova, CZ

Nebol /Absent

19839

ECOMEROSSA of Devils Pigeons, L. Dams-Reynaert, B

V /Exc 3

19840

Il Cagnolino FELICIA, Birthe, Susie Bjorch, DEN

V /Exc 1, CAC

19841

GENNARINA dei Raggi di Luna, Dorella Goldoni, I

V /Exc

19842

Eledi Grace GODIVA, Ulrike Homer, SRB

V /Exc

19843

Bel Etual KLEOPATRA, . Parichenko, Smirnova, RUS

V /Exc 4

19844

ZHEMCHUZHINKA DARK iz Ozherelia, E. Shulepina, RUS

V /Exc

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Christian Stefanescu

19845

ALEXA Astra Bravissimo, Liga Strazdina, LV

V /Exc

19846

ANTHINEA du Domaine de Chanteloup, Fabienne Laveyssiere, F

V /Exc 3

19847

BEATRIS IZUMITELNAYA, Oksana Malovik, RUS

VD /VG

19848

BELINDA Skarak, Ingrid Vrabelova, SK

VD /VG

19849

CAFÉ-CAFÉ of Devils Pigeons, Dams-Reynaert L., Damme, B

V /Exc

19850

CASABLANCA Pustynny Wiatr, Elena Filiforova, RUS

V /Exc

19851

CELINA il Piccolo Azzuro, Jennifer Gielisse, NL

V /Exc

19852

Eledi Grace DIADEM, J. Jegorova, LV

Nebol /Absent

19853

ELISENTA LUNNY SVET iz Ozherelia, O. Marach, BLR

V /Exc

19854

ELIZABET Gorzowska Panorama, Marcin Zawistowski

VD /VG

19855

EUREKA Gorzowska Panorama, . Homer U., Milosevic A., SRB

V /Exc

19856

Il Cagnolino FIONA, Birthe, Susie Bjorch, DEN

V /Exc 2

19857

GEYCHA LADY LOVE P'Yari Sarna, N.I. Kravishvili, RUS

V /Exc

19858

GIULIETTA DEI RAGGI DI LUNA, Tamiozzo Corinne, I

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

19859

Dark Legend's NONPLUSULTRA, . Olinger R., Kramp M., LUX

V /Exc

19860

SEKRET KRASOTY SOFYA OGN. ZVEZDA, Monastyreva, RUS

VD /VG

19861

Vertragus URSULA, . Cerletti A., Peretti E., I

V /Exc 4

19862

ZIERPUPPE von Sausewind, Jeannine Blum, D

Nebol /Absent

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Christian Stefanescu

19863

BARBI BABSBABERLEY iz Ozherelia, E. Shulepina, RUS

VD /VG

19864

Lux Loral BLACK PERAL, Kristine, Inguna Gravas, LV

VD /VG

19865

BUSY LIZZY of Devils Pigeons,Dams-Reynaert L., Van Damme, B

V /Exc 4

19866

Eledi Grace CHARLOTTE-CELINE, N. Ivanova, LV

VD /VG

19867

DADAUMPA dei Raggi di Luna, . Anconetti S., Caldarone G., I

V /Exc

19868

Tsarskaya Dinastija DGINGER ELIS LOTFAL, N. Tolstykh, RUS

V /Exc

19869

ELEKTRA ein Goldkind, . Krieger K., Scheiding P., D

Nebol /Absent

19870

Eledi Grace ERICCA GOTTO PICCOLO, Sestakova, Geidons,LV

V /Exc

19871

INDIRA il Piccolo Azzuro, Jennifer Gielisse, NL

V /Exc

19872

REMAKE ANMARI BELLA DONNA, Ivanova, Romeyko G., RUS

Nebol /Absent

19873

ROSAMARIA Italica, Grażyna Pindera

VD /VG

19874

SHIRLI ROSE, P. Rodichev, RUS

V /Exc

19875

SINDY Bursztynowa Bona, Anna Poremba

VD /VG

19876

Vertragus TAMARADELEMPICKA, . Cerletti A., Peretti E., I

V /Exc 2

19877

TIRABACI del Barone Rampante, . Anconetti S., Caldarone G., I

V /Exc 3

19878

UTOPIA TCHOU du Domaine de Chanteloup, F. Laveyssiere, F

V /Exc 1, resCACIB, CAC

19879

Bel Etual VENEZIA SHANTAL, Parichenko, Smirnova M., RUS

VD /VG

19880

ZAGADOCHNAYA SEN'ORITA, L. V. Monastyreva, RUS

V /Exc

 

Afghan Hound
PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Martha Heine

19881

PICARO Krist-Wil, Agnieszka Zawadzka

Nebol /Absent

19882

POKER Krist-Wil, Justyna Gêbka

VN /Very prom.

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse  - Rozhodca /Richter /Judge: Martha Heine

19883

Lora Tarnak ABIRI ABIBI, Heidi Heistermann, D

V /Exc

19884

AIGALEO Primavera Bohemia, Irena Benesova, CZ

Nebol /Absent

19885

AJACCIO Primavera Bohemia, Irena Benesova, CZ

VD /VG

19886

Lora Tarnak ALGERNON ARMAGEDDON, Tunde Leka, H

V /Exc

19887

Khafka's EL TOCAYO, Duque Gallardo, ESP

V /Exc 1, JWW'06

19888

EMINENCE ze Zliĉinskych Luk, Kamila Ruĉková, CZ

VD /VG

19889

Dalmarah`s I`LL STAND BY YOU, Jadranka, T. Marinov, CRO

Nebol /Absent

19890

JUNIOR Revolticus, Danuta £ubkowska-Szóstak

VD /VG

19891

JUPITER Revolticus, Andrzej Muszkowski

V /Exc

19892

JUSTUS Revolticus, Anna Kardaszewicz

V /Exc 4

19893

Awbari LIVE ON STAGE, . Ramanen M., Evans A., FIN

Nebol /Absent

19894

Xanaghan's LOVE MAN, Una, Ina Jantunen, FIN

VD /VG

19895

Golea`s PAN-MAN, Urs Fluri, CH

Nebol /Absent

19896

Celestian RODRIGO, Silvia Lehhner, A

V /Exc 2

19897

Suliman SUPER NATURAL, . van Rijn L., Hutchings K.M., F

V /Exc 3

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Martha Heine

19898

AZBELLTAS GALOPIN Grand Prix M.Schumacher, Gajinovic, CG

VD /VG

19899

Khafka's CHAMPAGNE-COCKTAIL, Elena Matveeva, RUS

V /Exc

19900

DRAHOKAM ze Zliĉinskych Luk, Ivana Pavlovska, CZ

V /Exc

19901

ESTHEBAN du Mont Chacra Raju, Roger, Gilles-Tortolani, B

D /G

19902

GAZARDIEL AV Poppyfield, . Carmen D., Folea A., ROM

V /Exc

19903

Vechnost KARVAY ISPOLNENIE ZHELANIY, N. Kopylova, RUS

V /Exc 3

19904

Maidum ORIZZONTE DI CRISTALLO, Fernando Di Valente, I

V /Exc 4

19905

Fan-Fell QUICKSILVER, Agnes Hanol, H

V /Exc

19906

Agha Djari's REVENGE OF XENOS, Roberto Bongiovanni, I

V /Exc 1, CAC

19907

Drim Neishn ROLLS ROYS, A.V. Zubovitch, RUS

VD /VG

19908

Calamus SHOW MUST GO ON, Iwona, Sebastian Kur³owicz

V /Exc 2

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Martha Heine

19909

Dorado Alebras ALHARIN AMAL, Jordan Hlebarov, BLG

V /Exc

19910

Maidum BLUETUAREG, Enrico Cincetti, I

Nebol /Absent

19911

BUBU ze Zlicinskych Luk, Alena Poulova, CZ

V /Exc

19912

CHAMBERLAIN OLSAMI, Guna Bulava, LV

V /Exc

19913

Neliapilan JÄÄNSÄRKIJÄ, Pauliina Stöckel, FIN

V /Exc 3

19914

KONOR Gandamak, O. Bravova, RUS

Nebol /Absent

19915

Neliapilan KUUTAMOKEIKKA, . Pahtakari E., Lamsa A., FIN

V /Exc 1, CAC

19916

Alphavilles LETTER FROM AMERICA, Martina Froliková, CZ

Nebol /Absent

19917

OSIRIS, Kersti Joa, EST

V /Exc

19918

Neliapilan RÖTÖSHERRA, Riitta Lehmuspelto, FIN

V /Exc 4

19919

Gengala SUPER WARRIOR, M. Misheneva, RUS

Nebol /Absent

19920

TASSO du Menuel Galopin, Lauryna Rubikaite, LT

V /Exc 2

19921

ULTAN du Menuel Galopin, Lucie Lazikova, CZ

V /Exc

19922

Shou Gerat UZURPARE MAXIMUS, Osipova, Belyaevskaya, RUS

Nebol /Absent

19923

Way Up VODKA NO ICE, Laura Dietinger, I

Nebol /Absent

19924

XYLIT ze Zliĉinskych Luk, Helena Olżbutová, CZ

VD /VG

20885

VIVAT SANRAIZ GRAND PRIX for Golden Meri, Matveeva, RUS

V /Exc

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Martha Heine

19925

IMPRESARIO Revolticus, Anna Kardaszewicz

V /Exc 2

19926

JUSTIN T. Gandamak, Sarka Novakova, CZ

V /Exc 1, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Martha Heine

19927

ADMIRAL a Touch of Freedom, M. Muhlemeyer, D

V /Exc

19928

Karakush AND PROUD OF IT, Lidia van Rijn, F

V /Exc

19929

Kingsleah ARCTIC STAR, Nelli, Aleksander Privalov, EST

V /Exc

19930

CHANDRAHAS du Mont Chacra-Rajü, D. Block, D

V /Exc

19931

Karamoor Llacue`s EDELWEISS, . Juan M., Givens G., Meksyk

Nebol /Absent

19932

ELHABIB Al Ghazi, . Paradzik M.,C.E.,Roepnack R., D

Nebol /Absent

19933

FEEL THE SUN, . Sietnes A., Sommerer R., D

V /Exc

19934

FIREFLY Gandamak, Petr Jiri, CZ

V /Exc

19935

FLIBBERTIGIBBET Varius Avis, Katarzyna Krych

VD /VG

19936

FRANCO NERO Gandamak, Zuzana Kavalova, CZ

V /Exc 4

19937

GRAND GAMBLER Varius Avis, Agnieszka Bonk

V /Exc

19938

Serra Parecis HAPPY GO LUCKY, Monika Matusik

V /Exc

19939

KENNY G Gandamak, Astrid Wildekopf

V /Exc

19940

LA LUNE DE MIEL LAS VEGAS, Galina, Aarne Anton, EST

V /Exc

19941

Alphaville's LIPSTICK KILLER, Barbara Gabriel

V /Exc

19942

NOMIN Krist Wil, Danuta, Marek Józefiak

V /Exc

19943

PARCE QUE du Menuel Galopin, Robin Martial, F

V /Exc 2, resCACIB

19944

Agha Djari's PAXTON OF XENOS, Schuhmacher I., Boieck, D

Nebol /Absent

19945

PLAMINEK ze Zlicinskych Luk, Alice Bouckova, CZ

V /Exc

19946

Ingenue SEBAZTIAN, . Helio C., Pakarinen M., FIN

V /Exc

19947

Kashara SOLE SURVIVOR, . Muller H., Kecker A., D

V /Exc 4

19948

Khafka's SPICE IS HOT, Andrea Wöhler, D

V /Exc

19949

Risa Chan's SPIDERMAN, Nele Kelies, D

V /Exc

19950

THOR du Menuel Galopin, Janine Bernus, F

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

19951

VÁNEK ze Zliĉinskych Luk, Miroslava Hynková, CZ

V /Exc

19952

VIA AURELIA AV Poppyfield, . Carmen D., Octavian D., ROM

V /Exc

19953

Xciting XTRAVAGANT CREATION, Persson M.Leven, SWE

V /Exc

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Martha Heine

19954

BRAVE HEART ZIKKURAT, Ewa Antczak

V /Exc 3

19955

NOW BEAM ME UP SCOTTY of Meadow Valley, Sommerer, D

V /Exc 2

19956

OLAF du Menuel Galopin, Galina, Aarne Anton, EST

V /Exc 1

FENY /females /hündin:
Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse  - Rozhodca /Richter /Judge: Tamás Jakkel

19957

ADELE du Menuel Galopin, . Kempken M., Robin M., D

V /Exc 4

19958

ALICE IN WONDERLAND Imar De Ghar, Danuta, Marek Józefiak

VD /VG

19959

ANNE OF GREEN GABLE Imar De Ghar, Danuta, Marek Józefiak

VD /VG

19960

Awbari CONFETTI RAIN, Madeleine Von Rosen, CH

V /Exc 1, JWW'06

19961

Xanaghan's ENDLESSLOVE, Una, Ina Jantunen, FIN

V /Exc

19962

Kouros INFINITEVOLTE, . D`Andrea S., Fassina, I

Nebol /Absent

19963

Serra Parecis ISABELLE ADJANI, . Stein J., Zimmer M., D

Nebol /Absent

19964

Dalmarah`s I`M YOUR LADY, Jadranka, Tomislav Marinov, CRO

V /Exc 2

19965

JUNONA Revolticus, Danuta £ubkowska-Szóstak

V /Exc

19966

Vivat Sanraiz LA BELLE DE RUSSE, Elena Matveeva, RUS

V /Exc

19967

Kingsleah LEILA, Andrea Wöhler, D

V /Exc

19968

LORETTA LYNN Gandamak Slovakia, Monika Sakova, CZ

V /Exc

19969

OLYMPE DE GOUGE Av Poppyfield, Stein,Swendson, David, D

Nebol /Absent

19970

PAULINE LEON av Poppyfield, Kari L. Svendsen, NOR

V /Exc

19971

Raffica's VALYMIR SWEET MAIDUM, Aurora Dallaserra, I

V /Exc 3

19972

Neliapilan WALKOAPILA, . Pahtakari E., Staf A., FIN

V /Exc

19973

XILUNA-SHIRA Esh-Shah-Ir, . Bennemann S., Damiaens H., D

V /Exc

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Tamás Jakkel

19974

BACARDI GIRL Beami Œahrak, Zdena Tnerova, CZ

V /Exc

19975

Truth's FLY OVER PACIFIC SANFLAUAS, Patanovskaya, RUS

V /Exc 2

19976

Faricka HATSEPSZUTH HAKHYRA, Kinga Nemeth, H

V /Exc

19977

Maidum LADRA DI VENTO, Fernando Di Valente, I

V /Exc

19978

LIWET AV Poppyfield, . Carmen D., Octavian D., ROM

V /Exc

19979

Maidum METEORA, Fernando Di Valente, I

V /Exc 3

19980

Agha Djari's REFLECTION OF XENOS, Stefan Boieck, D

V /Exc 1, CAC

19981

Calamus SHOW ME HEAVEN, Iwona, Sebastian Kur³owicz

V /Exc 4

19982

SVYATOSLAVA SKAZKA ILADY Vechnost, N. Bulgakova, RUS

V /Exc

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Tamás Jakkel

19983

AVE MARIA Vechnost, . Bulgakova N., Komarov V., RUS

Nebol /Absent

19984

Khafka's BLUE DEVIL, Gallardo Duque, ESP

V /Exc 2

19985

BLUE SKY Bafirjan, Lidia Skorupiñska

VD /VG

19986

CHEERS FOR ME Oshanameh's, Irena Benesova, CZ

VD /VG

19987

EXCLUSIVELY FOR ME Zikkurat, Ewa Antczak

VD /VG

19988

EXTRA SPECIAL Zikkurat, Ewa Antczak

VD /VG

19989

EXTRAVAGANCE Zikkurat, Olga Jaszczurowska

VD /VG

19990

GINGER ROGERS Gandamak, Zuzana Pisova, SK

V /Exc

19991

HELLI SEE KISS VENDI, Jolanta Kuznecova, LV

V /Exc

19992

HIZER SPARKLING VINE VENDI, Diana Blumberga, LV

V /Exc

19993

Ingenue INEZ DE LA F, . Stahlberg M., Helio C., FIN

Nebol /Absent

19994

JACQUELIN KENNEDY Gandamak Slovakia, Iva Toulova, CZ

V /Exc 4

19995

Samolmon's KISS ME FOREVER, . Ipsen U., Jorgensen D., DEN

VD /VG

19996

KOUROS MOONDANCE, Antonella Bussi, I

V /Exc

19997

Kouros PRIEDE AND JOY, Simona D`Andrea, I

Nebol /Absent

19998

Dalmarah`s RHYTM DIVINE, Jadranka, Tomislav Marinov, CRO

V /Exc 3

19999

VARIANCE du Menuel Galopin, Robin Martial, F

V /Exc 1, resCACIB, CAC

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Tamás Jakkel

20000

CO BÊDZIE TO BÊDZIE Zikkurat, Marta Pacanowska

VD /VG 2

20001

KYLIE Gandamak, Silvia Bennemann, D

V /Exc 1, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Tamás Jakkel

20002

AMY MADIGAN Beami Sahrak, . Krych K., Bonk A.

V /Exc

20003

CHARLIZE Olsami, Arvydas Pauliukas, LT

V /Exc

20004

DJINI el Gran Matador, . Cardinale-Brackmann,Muhlemeyer, D

V /Exc

20005

FIBI Gandamak, Petra Vojtekova-Bezak, SK

V /Exc 4

20006

JENNIES JOPLIN Gandamak, Petra Vojtekova-Bezak, SK

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

20007

Gengala JUST LIKE THAT, M.Leven E.Westerblad S, SWE

V /Exc

20008

Maidum KALAHARI, Fernando Di Valente, I

V /Exc

20009

KISS'KONSEPSION EMPIRE FOREVER, V. Dorohina, RUS

V /Exc

20010

Kouros PENSIERO STUPENDO, Laura Dietinger, I

Nebol /Absent

20011

Agha Djari's PER JJ, . Boieck S., Bayer K., Franz A., D

V /Exc 2

20012

Kouros REMEMBERING YOU, Massimo Mocerino, I

V /Exc

20013

Sunward TAKE IT EASY, A. Kutuzov, RUS

Nebol /Absent

20014

TARA du Menuel Galopin, Robin Martial, F

V /Exc 3

20015

Celestian UNFORGIVING, . Hanol A., Makra V., H

Nebol /Absent

20016

ZERKALNAYA ZHEMCHUZHINA, A. Vasilevskaya, RUS

V /Exc

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Tamás Jakkel

20017

BERENIKA Boisterous Beauty, Iva Toulova, CZ

V /Exc 2

20018

LEGEND IN LIGHTS Krist-Wil, Joanna Honsek

V /Exc 1

20019

TITANIA av Poppyfield, Kari L. Svendsen, NOR

V /Exc 3


Azawakh
PSI /males /rüde:
Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20020

ABABACH CALIPHA de Garde Epee, . Lupkovics G., Havas, H

V /Exc 1, JWW'06

20021

Na'Ema ARCHIBALD, N. White, D

VD /VG

20022

Aulad al Sahra's O'MADOU, Annegret Matthay, D

VD /VG

20023

Aulad al Sahra`s O`ALOUAN, . Sipos R., Vantu C., ROM

V /Exc 4

20024

Aulad al Sahra`s O`DJÉRAT, Annett Sauerbrey, D

V /Exc 3

20025

Bastien's SCHA'AMBA, . Gaischnek, Grobin, A

V /Exc 2

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlatislav Vojtek

20868

VAD-AL-KVIR del Solar de Tara, . Arias M., Herradon E., ESP

Nebol /Absent

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20026

CALIM Kel-es-Suf, Thomas Grimm, D

V /Exc 1

20027

Aulad al Sahra`s Q`AMADJIDAN, Annett Sauerbrey, D

V /Exc 2

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20028

AFAR FEDA Lac-La, Iva Matejkova, CZ

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

20029

Tigitit ENYAMA, Sabine Kerkhoff, D

V /Exc 2

20030

Huilaco's JEHANARH-KHAN, . Sipos R., Vantu C., ROM

V /Exc 4

20031

Aulad al Sahra's RAISULI, Annegret Matthay, D

V /Exc 3

FENY /females /hündin:
Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20032

CATEEFA Idi n'Illeli, . Havas, Lupkovics G., H

V /Exc 2

20033

Aulad-Al-Sahra's OUARNET, Christa Hartz, D

V /Exc 1, JWW'06

20034

Bastien's SARELY, . Gaischnek, Lang, A

VD /VG 3

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20035

ANELLA de Garde-Eppe, . Sipos R., Vantu C., ROM

Nebol /Absent

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20036

VICHNOU D`Ellendil, Didier Coton, F

V /Exc 1, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20037

CATHIB, Elisa Pelo Boscolo, I

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

20038

COSMA Amenokal, Dietmar Molitor, NL

V /Exc

20039

ESSAMET Tigidit, Christiane Thier-Rostaing, D

V /Exc

20040

Aulad al Sahra's P'TIBELOUSET, A.U. Hochgesand, D

V /Exc 3

20041

SHANI kel Dahoussahaq, Francesca Zampini, I

V /Exc 2, resCACIB

20042

UNIQUE AFRICA D`Ellendil, Mikael Axenborg, SWE

V /Exc 4


Sloughi
PSI /males /rüde:
Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20043

AMJAD ELBADRI CHOUKRALLAH of Love Arab Beauty, Martin, F

V /Exc 1, JWW'06

20044

OPHELIO Schuru-esch-Schams, Bernadett, Sandor Kun, H

V /Exc 2

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20045

FATEH IBN ABU Sheik el Arab, Patricia Lauer, D

Nebol /Absent

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20046

BASKARAN Ksar Ghilane, Ylenia Gasparini, D

Nebol /Absent

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20047

EL ABU AZHAR Bohemia Genao, Mirka Houskova, CZ

V /Exc 3

20048

HASHIM Schuru-esch-Schams, I. E. Schritt, D

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

20049

TIB'N SHAHID SAAIM of Love Arab Beauty, C. Martin, F

V /Exc 2

FENY /females /hündin:
Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20050

AFYA el Guerrouj, Lucie Srpova, CZ

V /Exc 2

20051

AMANA El Guerrouj, Mirka Houskova, CZ

V /Exc 4

20052

ANISA el Guerrouj, Lucie Srpova, CZ

VD /VG

20053

ARAB BAHARI'S ALBASMA CHABIBA of Love Arab Martin, F

V /Exc 3

20054

ARETA el Guerrouj, Romana Vlckova, CZ

V /Exc 1

20055

OPHIRA Schuru-esch-Schams, . Schritt I.E., Siegel M., D

V /Exc

20056

PAMIRA Schuru-esch-Schams, Marcin B³aszkowski

VD /VG

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20057

NAMIRA Schuru-esch-Schams, Melanie Gill, D

V /Exc 1, CAC

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20058

LINA Schuru-esch-Schams, I. E. Schritt, D

Nebol /Absent

20059

MA'ALI Schuru-esch-Schams, . Schulte, Mann, D

V /Exc 1, CAC

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20060

Rais Siyada RAININE, Patricia Lauer, D

Nebol /Absent

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20061

C'CHAIBIA Bohemia Genao, Romana Vlckova, CZ

V /Exc

20062

DAKIYA Schuru-esch-Schams, Melanie Gill, D

V /Exc

20063

EN NOQRA Schuru-esch-Schams, Isabell Gasparini, D

VD /VG

20064

GAMALA Schuru-Esch-Schams, I. U. E. Schritt, D

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

20065

ISMAH Schuru-esch-Schams, D. H. Bertram, D

VD /VG

20066

KAYA Schuru-esch-Schams, . Schulte, Mann, D

V /Exc

20067

TASWI'IRAH TALIA BAHIA of Love Arab Beauty, C. Martin, F

V /Exc 3

20068

VADI-EL-DJEMILLA DE LA Cite du Guerrier, K. Bjurstrom, SWE

V /Exc 2

20069

ZENAIDA Schuru-esch-Schams, Daniela, Marc Siegel, D

V /Exc 4

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Vlastislav Vojtek

20070

AL'MAS Adfal al Rijah, . Schulte, Mann, D

V /Exc 1

 

Galgo Espanol / Spanish Greyhound
PSI /males /rüde:

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

20071

ANDALUZ de Calathea, . Raemakers M., Mitzlaff M., B

V /Exc 2

20072

Rayma LARILIO, . Boscolo E.P., Vicarini F., I

V /Exc 1, JWW'06

20073

Knallasen's ZORRO, D. Kamphuis, NL

Nebol /Absent

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

20074

ENDEARING EL CHICO Beneficium, Katarzyna Janecka

V /Exc 1, CAC

20075

Grey Mountain FERNANDEZ, Ralf Osietzki, SWE

V /Exc 2

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

20076

AZUCAR, Veronika Hellio, D

V /Exc 1, CAC

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

20077

BRIO BANDOLERO del Ninos Vencedores, Reuser, Atsma, NL

V /Exc 1, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

20078

DON MANUEL Ibericos Segoviano, Ingrid Rauser, NL

V /Exc 2

20079

RITMO DE VALLE Esterella, Juan Antonio Rienda Barrales, ESP

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

20080

Paramour ATTABOY WHAT A JOY, Katarzyna Janecka

V /Exc 2

20081

HELIO DE TALLE Esterella, Juan Antonio Rienda Barrales, ESP

V /Exc 1

FENY /females /hündin:
Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

20082

ELLISTINE Beneficium, Anna Karolina K³ys

V /Exc 2

20083

ENIGMA Beneficium, Katarzyna Janecka

V /Exc 3

20084

NOLI DE VALLE Esterella, Juan Antonio Rienda Barrales, ESP

V /Exc 1, resCACIB, CAC

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

20085

ALBUFERA, Elisa Pelo Boscolo, I

V /Exc 2

20086

Zarandillo AMADA ZALAMERA, A. Schute, NL

V /Exc

20087

Zarandillo AMADA ZARZAROSA ZOE, W. Van Dieken, D

V /Exc

20088

CLAUDIA DE VALLE Esterella, J.A.Rienda Barrales, ESP

V /Exc 1, CAC

20089

EQUINOX EL CHICA Beneficium, Katarzyna Janecka

Nebol /Absent

20090

GARROCHA de Calathea, Nicole Schmitjes, D

V /Exc 3

20091

Ukelele's KALIMA, Ralf Osietzki, SWE

V /Exc 3

20092

RUBI, Sabine Rißmann, D

V /Exc

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

20093

CHIPSA PRIESA del Ninos Vencedores, Reuser, Atsma S., NL

V /Exc 1, CAC

20094

CHIQUE, Veronika Hellio, D

V /Exc 2

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Javier Sánchez Fernández

20095

Cocolores ANYWHERE, Susanne Hass, D

V /Exc

20096

GARBOSA de Calathea, . Raemakers M., Mitzlaff M., B

V /Exc 4

20097

Ukelele's JAI-ALAI, Ralf Osietzki, SWE

V /Exc 3

20098

TATA DE VALLE Esterella, Juan Antonio Rienda Barrales, ESP

V /Exc 2

20844

COPLA De Calathea, . Cameira Cardita M.J., Portugalia

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC


Saluki
PSI /males /rüde:

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Kenneth Edh

20099

ABU AL-HUSN Atabulus, Bettina Krause, D

Nebol /Absent

20100

AL-ASAD Atabulus, Rados³aw Skut

V /Exc

20101

Noor Inca ALFA ROMEO VISCONTI, Renata Ewa Goel, NOR

V /Exc 3

20102

CHIYAL DJAMJEED el Rub'al-Khali, Zuzana Rihayova, SK

D /G

20103

Dabka's FERNANDO ALONSO, I. Spasenkova, RUS

V /Exc 2

20104

Badavie HEAT OF THE NIGHT, Leif-Ake Svard, SWE

V /Exc 1, JWW'06

20105

El-Ubaid's NIZAM SHAH, Ilona Aleknaviciene, LT

V /Exc 4

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Kenneth Edh

20106

Simhearth NAJIB AL ARIF, Vesna Chrnelich, SLO

V /Exc 1, CAC

20107

Simhearth OSIRIDE, Simonetta Ronco, I

V /Exc 2

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Kenneth Edh

20108

CAMAHR Djaal Lhilal, . Helsen A., V.Thienen-De Decker, B

V /Exc 2

20109

CHIRAM Djaal Lhilal, Andrea De Bruyne, B

V /Exc 3

20110

Al Khabara DHAKRA, . Kullarand M., Tamme T., EST

VD /VG

20111

IMRAN Altair Shadi, Yu.D. Kulyasov, RUS

V /Exc 1, CAC

20112

El Ubaid's LATIF, P. Bornholdt, D

VD /VG

20113

PASIN el Mahbub, W. M. Fuchs, D

V /Exc

20114

XERAD DARYA SALAR Feisal`s, Annette Christensen, DEN

V /Exc 4

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Kenneth Edh

20115

Amiyat ANAKIN, Eva Hagforsen, SWE

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

20116

BELLIK Djaal Lhilal, Anja Helsen, B

V /Exc

20117

Abu Baqr's DAFTARDARI, Frank J. M. Brunenberg, B

V /Exc 2, resCACIB

20118

Fleetwind FLY THE KOSHAVA, Myroslava Didukh, UA

V /Exc

20119

Exlibris Canes KHAZAR, Tatjana Kandrova, EST

V /Exc 4

20120

PARTOU el Mahbub, W. M. Fuchs, D

V /Exc

20121

Badavie SEREGON CAMEL, Birgitte Horne Nielsen, DEN

V /Exc 3

20122

VERDI KALIT Sannatis, Bettina Krause, D

VD /VG

20123

Yalameh Salukis YALAMEH ARIF, . Weber B., Schad C., D

V /Exc

20124

ZAFIR Omid Lahestani, Agnieszka Jêdrzejczak

VD /VG

20125

Feisal`s ZARZAN, Annette Christensen, DEN

V /Exc

FENY /females /hündin:
Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Kenneth Edh

20126

AMBRA Atabulus, Pawe³ Gralewicz

Nebol /Absent

20127

Dabka`s FAME, Zita Magenheimova, CZ

V /Exc 1

20128

Dabkas FAY, Liz-Mari, Anders Persson, SWE

V /Exc 2

20129

Qirmizi HADIYE AL FEISAL, Birgitte Horne Nielsen, DEN

V /Exc 4

20130

El Ubaid's NADJAH ISHTAR, . Bruynder, Van der Moezel, NL

V /Exc 3

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Kenneth Edh

20131

AYAH Atabulus, Marta Adamska

VD /VG 1

20132

Simhearth NASARI, Barbara Zem³a, D

VD /VG 2

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Kenneth Edh

20133

ABEYDOU vom Pulserdamm, Zita Magenheimova, CZ

VD /VG 2

20134

ZIBA Omid Lahestani, Karolina Foedke

V /Exc 1, resCACIB, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Kenneth Edh

20135

ANAHITA BOSTAN I-Elbekh, I. Spasenkova, RUS

V /Exc

20136

Tadj Mahal BALIGYALAM, Nina Lazareva, RUS

V /Exc

20137

CAITLYN Djaal Lhilal, . Van Thienen M., De Decker S., B

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

20138

Abu Baqr's ELLAH ZIMIN, Frank J. M. Brunenberg, B

V /Exc

20139

El Ubaid's GUINEVERE, . Bruynder, Van der Moezel, NL

V /Exc 3

20140

JALISA al Badaia, Paul, Kristina Albert, D

V /Exc

20141

Badavie UINEN, Carina Almqvist, SWE

V /Exc 2

20142

VIVIENNE Sannatis, A. J. Piotrowscy

V /Exc

20143

WESTA Sannatis, . Krause B., Goltermann D., D

V /Exc

20144

Yalameh Salukis YALAMEH CHAKIRA, . Weber B., Schad C., D

V /Exc

20145

YUWEL el Kolub, Jorg, Astrid Wildekopf, D

V /Exc

20146

Feisal's ZE'CIR, Birgitte Horne Nielsen, DEN

V /Exc 4

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Kenneth Edh

20147

Badavie PHARAZ, Marie Branden, SWE

V /Exc 1

20148

SAMBA PA-TI Resuruss, Irena Dec

V /Exc 2


Chart Polski-Polish Greyhound
PSI /males /rüde:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20149

Polskis ASTON MARTIN, . Szmur³o I., Turunen N.

obiecujıcy/promising 4

20150

GALAHAD Arcturus, Marta Ewa Ulanecka

VN /Very prom. 3

20151

GERWAZY Arcturus, Tomasz Stasiukiewicz

VN /Very prom. 2

20152

GWIDON Arcturus, Alicja Humska

VN /Very prom. 1

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20153

CEDR Z³amany Szelıg, Karolina Derendarz

Nebol /Absent

20154

CZARODZIEJ Z³amany Szelıg, Joanna Juszczak

VD /VG

20155

CZORT Z³amany Szelıg, Leszek Kowalski

V /Exc 3

20156

LIR Full Speed, Tomasz Perzyna

V /Exc 2

20157

LOKIS Full Speed, Pawe³ Brzóska

V /Exc 1, JWW'06

20158

LUK Full Speed, . Kuraœ D., Sitarski J.

V /Exc 3

20159

ZULUS Niwika Sibin, Dorothee Quade, D

VD /VG

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20160

CZERKAS Szpony Tradycji, Odetta Styczyñska

V /Exc

20161

DALIBOR Arcturus, Miros³aw P³uciennik

V /Exc

20162

DYZIO Arcturus, . Horbatowska B., Chmal E.

V /Exc 2

20163

ELEKTOR Trzy Żywio³y, Bernard Gwenaelle, F

V /Exc

20164

FILON Arcturus, Marta Koœciañska

V /Exc 3

20165

FIRLEJ Arcturus, Agnieszka, Przemys³aw Wiœniewscy

V /Exc 1, CAC

20166

RAPSOD Sopocka Aura, Violette Fonvieille, F

Nebol /Absent

20167

REGIS Sopocka Aura, Tomasz Perzyna

V /Exc 4

20168

WITRAŻ Wodne Oczko, Gregor Stoltny

Nebol /Absent

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20169

DEMON Arcturus, Annalisa Moschini, I

V /Exc 1, CAC

20170

FERDEK Arcturus, Blanka Horbatowska

V /Exc

20171

MAGNAT Celerrimus, Izabella Szmur³o

V /Exc 3

20172

NAZIR £owiecka Dusza, Marta Ewa Ulanecka

Nebol /Absent

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20173

HETMAN Piekarskie Wzgórze, Romuald Cogiel

V /Exc 1, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20174

ANOSH Aziza men Tara, Esther Müller Bloch, CH

V /Exc

20175

BAKARAT Ferrero, Rudolf Holzerland, D

V /Exc

20176

BEHEMOT Arcturus, Hanna WoŸna-Gil

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

20177

BOHATER Ferrero, Dagmara Kierul

V /Exc

20178

BORUTA Arcturus, Blanka Horbatowska

V /Exc 3

20179

Zephyrus Favonius IKAR, Astrid Knaap, NL

V /Exc 4

20180

MARUDER Celerrimus, Izabella Szmur³o

VD /VG

20181

MUNSZTUK Celerrimus, Izabella Szmur³o

V /Exc

20182

NAZGUL £owiecka Dusza, Przemys³aw Wielgoszewski

V /Exc

20183

TIMUR TROP Ksenas, Beata Radzik

V /Exc

20184

TOPAZ TISO Ksenas, Micha³, Ewa Werner

V /Exc

20185

URAL Resurgam, Artur Siery

V /Exc 2, resCACIB

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20186

ALEX Wodne Oczko, Blanka Horbatowska

V /Exc 1

20187

EFENDI Vae Victis, Ewa Zwoliñska

V /Exc 3

20188

JATAGAN Celerrimus, Teresa Legieta

V /Exc 2

20189

LITAWOR Celerrimus, Danuta Sobiech

V /Exc 4

FENY /females /hündin:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20190

Polskis ASTRA, Izabella Szmur³o

VN /Very prom. 2

20191

GUDELKA Arcturus, Blanka Horbatowska

VN /Very prom. 1

20192

ZWINNA ZACHÊTA Confidence Interval, Tomasz Molski

N /prom. 3

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20193

BRAIJA Aziza men Tara, Esther Müller Bloch, CH

V /Exc 2

20194

CZANGA Z³amany Szelıg, Maria Szynaka

VD /VG

20195

LARA Full Speed, Tomasz Perzyna

V /Exc 1, JWW'06

20196

LEGENDA Habenda, Aurelia Cieœlicka

V /Exc 3

20197

LORA Full Speed, Agnieszka, Przemys³aw Wiœniewscy

V /Exc 4

20198

LUKRECJA Habenda, Izabella Szmur³o

VD /VG

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20199

CENTURIA Szpony Tradycji, Odetta Styczyñska

VD /VG

20200

CYKUTA Szpony Tradycji, Andrzej Ĉwikliñski

V /Exc 1, CAC

20201

CZADRA Szpony Tradycji, Leszek Kowalski

V /Exc

20202

CZERTA Szpony Tradycji, Leonard Wawrzyniak

V /Exc 2

20203

DUSZKA Arcturus, Blanka Horbatowska

V /Exc 3

20204

EKSPRESJA Trzy Żywio³y, Teresa Janicka

VD /VG

20205

REGALIA Sopocka Aura, Annalisa Moschini, I

VD /VG

20206

RÓŻA PODKOMORZANKA Sopocka Aura, Izabella Szmur³o

VD /VG

20207

WANILIA Wodne Oczko, Jolanta Gajda

V /Exc 4

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20208

ASHERA Aziza Men Tara, Ursula Roßbach, D

VD /VG

20209

BIEDRONKA Arcturus, Blanka Horbatowska

V /Exc 2

20210

CYMELIA Szpony Tradicji, Annalisa Moschini, I

V /Exc 3

20211

CZUJNA Arcturus, Iveta Soldánová, CZ

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

20212

HARDA Husarska Szarża, Pawe³ Brzóska

V /Exc

20213

HOŻA Habakus, Micha³, Ewa Werner

V /Exc 4

20214

VANDA Sopocka Aura, Violette Fonvieille, F

Nebol /Absent

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20215

STARKA SALSA Ksenas, Blanka Horbatowska

V /Exc 1

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20216

ALANA Aziza men Tara, Rudolf Holzerland, D

VD /VG

20217

ARLETA Wodne Oczko, Romuald Cogiel

V /Exc

20218

BOGINKA Arcturus, Anna, Janusz Żerebeccy

V /Exc 4

20219

CZECZOTKA Arcturus, Maria, Zbigniew Wawrzyniak

V /Exc 2

20220

GAJA Akacjana, Blanka Horbatowska

V /Exc

20221

GAMA Akacjana, Tomasz Perzyna

V /Exc 1, resCACIB, CAC

20222

HOSSA Piekarskie Wzgórza, Miros³aw Sroka

V /Exc

20223

HUMRA Husarska Szarża, . Serafin R. Czempas B.

VD /VG

20224

Zephyrus Favonius ISIS, . Trampe R.J.,Van der Toorn W.F., NL

V /Exc

20225

£OCHYNIA Cellerimus, Izabella Szmur³o

Nebol /Absent

20226

MARKIETANKA Celerrimus, Izabella Szmur³o

V /Exc

20227

PERSWAZJA D'Otchoa, Muriel Villain, F

V /Exc 3

20228

SENTA SAMBA Ksenas, Beata Radzik

Nebol /Absent

20229

Resurgam ULUBIONA KRYMKA, Barbara Folcik

Nebol /Absent

20230

Resurgam URODNA LASZKA, Barbara Folcik

Nebol /Absent

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20231

ALFA z Bonotnika, Barbara Folcik

Nebol /Absent

20232

DANA Erinnerungen, Ursula Roßbach, D

V /Exc 1


Borzoj-Russkaya Psovaya Borzaya / Borzoi
PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Eugene Yerusalimsky

20233

Paskova AZZARO, Antoaneta Paskova, Bu³garia

VN /Very prom. 3

20234

Bilans EXTRAORDINARY GENTELMAN, Tomasz Kuszyk

VN /Very prom. 1

20235

SATORIN W³adca Traw, Edith Titze, D

obiecujıcy/promising 4

20236

SOLOVYEV Kornet, I. Koltsova, RUS

VN /Very prom. 2

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Eugene Yerusalimsky

20237

CHOPIN z Bilmy, . Sander K.,Kirsch E.,Seidel P., D

Nebol /Absent

20238

Russkiy Azart EMIR, Maria Lazareva, I

VD /VG

20239

ETALON Amuri-Pajkos, Jana Mrazova, SK

V /Exc 5

20240

Dober-Kopp FOTI VODKA, L. Colombo, I

V /Exc 3

20241

GRAF Majove Bohemia, Marie Veselá, CZ

VD /VG

20242

HONOROWY HRABIA Polot, Ma³gorzata i Marek Radlmacher

Nebol /Absent

20243

JR. YORAM Balsaja Achota, Jitka Sirova, CZ

VD /VG

20244

Solovyev LIVEN, E. Belyakov, RUS

V /Exc 4

20245

Solovyev PERESVET, T. Zhukova, RUS

D /G

20246

ROTHESBY SHOLWOOD MIRACLE Wolkowo, Helena Arh, SLO

V /Exc 2

20247

SAMBOR Martinville, Danuta Freiherr

V /Exc

20248

SIEMON AJUKOWICZ Dromados, Dagmara £ıczyñska

VD /VG

20249

SIERGIEJ AJUKOWICZ Dromados, Violetta Schneider

VD /VG

20250

SOLOVYEV LICHNY PODAROK dla Contra Lege, A.Zembowicz

V /Exc 1, JWW'06

20251

TIMUR z Moskevského Chovu, P. Finkova, CZ

VD /VG

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Maciej Lipiec

20252

BURIA II Horodyszcze (FCI), Monika Jarczyñska

nie do oceny/cannot be judged

20253

CARS IVANS FENIKS, J. Kuzmina, LT

V /Exc

20254

Phaedra CEZARJ, Helena Urtane, LV

V /Exc 1, CAC

20255

FLIRT FAUNA Polot, Violetta Bieñkowska

V /Exc 4

20256

GENIUSZ GERSHWINA Polot, Katarzyna Chmielowska

V /Exc 3

20257

GORAN-GORAL BEZ GRANIC Polot, Joanna Latocha-Omylak

V /Exc

20258

Fledlaw MACHEATH, Ágnes Koppány, H

Nebol /Absent

20259

PATRIOT Sofena, Antonin Murda, CZ

V /Exc 2

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Maciej Lipiec

20260

ANTON-PITROVITCH Baranowskij, Rene, Mariola Bunge, D

VD /VG

20261

APLAUZ W³adca Traw, Marek Grajek

V /Exc

20262

Dubrovski's BAGRATION, Georgiev Trayko, BLG

Nebol /Absent

20263

BARIN DUMNYJ Imperialas, A. R. Stadalninkai, LT

V /Exc

20264

BILANS BE MY BAD BOY at Zercark, J. Newsham, Anglia

V /Exc

20265

CO ZA CHARYZMAT Polot, Miros³aw Kmiecik

VD /VG

20266

CZAR CARA Polot, Wies³awa Misterka

V /Exc 3

20267

Russkiy Azart DAGON, Maria Lazareva, I

V /Exc

20268

Ischyma DANCES WITH WOLVES, Kirsi Sander, D

Nebol /Absent

20269

EBBE RIL Zagredża, Hana Stuchlá, CZ

Nebol /Absent

20270

Haldjas ELROND, Anneli Veeret, EST

V /Exc

20271

GANDALF Flegeton, Ma³gorzata Adaœ

V /Exc

20272

Ivegill's LORD AUTUMN GLOW ZERCARK, J. Newsham, Anglia

V /Exc 1, CAC

20273

LUCESARNIY ZOLOTOE SOZVESBIE Russkiy Azart, Straistar, I

V /Exc

20274

Dober-Kopp RED TAIFUN, Ágnes Koppány, H

V /Exc 2

20275

Vaskes VALIAGE, Vincenzo Ceraolo, I

Nebol /Absent

20276

VIKING GUSTAVS Carskoe Zolotce, Sabina Woelk, D

V /Exc

20277

VOURSK de L'Hermitage D'Eole, Sylvie Guillon, H

Nebol /Absent

20278

Z£OTY LAUR Stepowy Goniec, Ludmilla Barwitzki, D

V /Exc 4

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Maciej Lipiec

20279

ULAN UDALOY Solovyev, Marina Ostrovskaya, RUS

V /Exc 1, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Maciej Lipiec

20280

ALVARO Leœna Gala, Agnieszka Pajık

V /Exc

20281

AMSTERDAM Bilans, Tomasz Kuszyk

V /Exc

20282

AVAR Biskupstwo, Ludmila Zapletalova, CZ

V /Exc 2, resCACIB

20283

BELOGRUDIJ BERKUT Wolkowo, Helena Arh, SLO

V /Exc

20284

BELYH NOCHEY GORDY, Agata Juszczyk

V /Exc

20285

Rajalinjan BORISOWITCH, Rita Teek, EST

V /Exc

20286

Ischyma CARAT, . Kirsch, Seidel, D

V /Exc

20287

DAIMON Majove Bohemia, Marie Veselá, CZ

V /Exc

20288

Staraja Russa ELEAZAR, Susanna, Kristiina Voutilainen, FIN

V /Exc

20289

Ischyma FANDANGO, . Ruoff U., Kirsch E., D

V /Exc

20290

GALILEO GALILEI z Bilmy, Lenka Œimová, CZ

V /Exc

20291

GASTON Balœaja Achota, . Saarinen M., Jyrkinen S., FIN

Nebol /Absent

20292

HOLSKY Kalinow, Ute Dick, D

V /Exc 4

20293

£UT SZCZʌCIA W³adca Traw, Bogumi³a Komorowska

V /Exc

20294

Eugenian MARKOFAME, . Hartojoki E., Turunen K., FIN

V /Exc

20295

Dober-Kopp MATTHIAS REX, . Titre E., Hoppomy, D

V /Exc

20296

MILLENIUM IZ VOLNOGO VETRA, S. I. Rykovy, UA

V /Exc

20297

Dober-Kopp PANNON ZOLTÁN, Ágnes Koppány, H

Nebol /Absent

20298

RASSVET SVETLEYSHIY MIRAGE, Maria Lazareva, I

V /Exc

20299

Klingsor's RHASWAN, Ma³gorzata Adaœ

V /Exc

20300

SNEGOVIK HOMIEROVITH BOLDAREFFCHINO, Ostrovska, RUS

V /Exc 3

20301

VALDAI des Crocs de la Moliere, Woerther, F

V /Exc

20302

Radoga's WILD ONE, Kazimierz Rychlik

Nebol /Absent

20303

ZAGAR iz Razdolia, S. Uvarov, RUS

V /Exc

20870

The flying Zoi's ATLAS, Annett Köster, SWE

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Maciej Lipiec

20304

RAJSKI PTAK Polot, Ma³gorzata i Marek Radlmacher

Nebol /Absent

FENY /females /hündin:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Eugene Yerusalimsky

20305

Paskova ALL U NEED, Antoaneta Paskova, Bu³garia

VN /Very prom. 3

20306

Paskova AMAZING SHINE, . Paskova A., Stolinova G., Bu³garia

VN /Very prom. 1

20307

Paskova APOCALYPTICA, . Paskova A., Angelova T., Bu³garia

VN /Very prom. 4

20308

Bilans EIGHT DREAMS OF THE SUNRISE, Tomasz Kuszyk

Nebol /Absent

20309

Polongain LARIUSHA, Hana Meißner, D

Nebol /Absent

20310

SILVER W³adca Traw, Magdalena Niemczyk

VN /Very prom.

20311

Solovyev SLAVNA, T. Zhukova, RUS

VN /Very prom. 2

20312

Lynx WINDS OF JOY, Elisabet Jonsson, SWE

VN /Very prom.

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Eugene Yerusalimsky

20313

ALLIANCE de Mur'etnaya, Kazimierz Rychlik

V /Exc 2

20314

ANASTASIA de Pinedo, Edith Titze, D

V /Exc

20315

ARABELA Illimon, Peter Domeny, SK

VD /VG

20316

Dober-Kopp BLOODY MARY, . Koppány A., Nagy E., H

Nebol /Absent

20317

CHER z Bilmy, . Kirsch, Seidel, D

VD /VG

20318

Russkiy Azart ELITA, Maria Lazareva, I

V /Exc

20319

Rajalinjan HOULIANOVSKA, . Saarinen M., Jyrkinen S., FIN

Nebol /Absent

20320

Solovyev LEGENDA, S. Golnikova, RUS

V /Exc 1, JWW'06

20321

Solovyev LUNA, Marina Ostrovskaya, RUS

Nebol /Absent

20322

NATALIA Biegacz £ukasza, Józef W³odek

V /Exc

20323

Solovyev PESNYA, Marina Ostrovskaya, RUS

Nebol /Absent

20324

Solovyev POVEST, S. Golnikova, RUS

V /Exc 3

20325

SOLOVYEV LAVRA dla Contra Lege, Andrzej Zembowicz

V /Exc 4

20326

VASILISA Rusiœka Ruleté, Ana Kairiene, LT

Nebol /Absent

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ligita Zake

20327

ALMA DU GRAND FRESNOY, Agata Juszczyk

Nebol /Absent

20328

ANATEVKA od Podhorniho Vrchu, Lenka Humpalova, CZ

VD /VG

20329

BIJANA-AMFISA Horodyszcze (FCI), Monika Jarczyñska

V /Exc 2

20330

BUSINKA-SUSE£KA Horodyszcze, Violetta Bieñkowska

V /Exc

20331

CEZANA z Kruszelnickiego Dworu, Anna Babiñska

V /Exc 3

20332

Phaedra DACIANA, Don Foran, Wielka Brytania

Nebol /Absent

20333

DIVNA VOLJNIY VETER, M. Terentjeva, LV

V /Exc 1, CAC

20334

GITAROWA GWIAZDA Polot, . Misterka W., Kostkiewicz M.

V /Exc

20335

Ischyma HANOESCHKA, . Kirsch, Richter M., D

V /Exc

20336

Ischyma HOZETTE, A. R. Stadalninkai, LT

V /Exc

20337

POLARIS Sofena, Antonin Murda, CZ

V /Exc 4

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ligita Zake

20338

ALBA ROSA Mierzalosĉ-Borzoi, . Breitenbad, Stinner, D

Nebol /Absent

20339

Philadelphian Sabanna ALMAZKA, Rita Teek, EST

VD /VG

20340

AMAZING ACTION Impuls i Splendor, Angelika, Janina Wójcik

V /Exc

20341

APARYCJA AMANTKI Polot, Wies³awa Misterka

V /Exc

20342

ARIS Russcaja Achota, Sarka Brunner, CZ

VD /VG

20343

BURJA Michenka, Lenka Humpalova, CZ

DISKV /DISQ

20344

Dober-Kopp CHARMOS SACI, Ágnes Koppány, H

V /Exc

20345

ELENTARI EŻEVI Zagredża, Hana Stuchlá, CZ

Nebol /Absent

20346

FAWORYTA FRANCUZA Polot, Kazimierz Lis

Nebol /Absent

20347

Staraja Russia FEIA LUN RADUGA, E. Balakireva, RUS

V /Exc 2

20348

Staraja Russa FEODOROVNA, Susanna, Voutilainen, FIN

V /Exc 1, resCACIB, CAC

20349

Igray FEVRAL`SKAIA METEL, E. Vitchak, RUS

VD /VG

20350

GAJA Flegeton, Ma³gorzata Adaœ

VD /VG

20351

ISTOMA iz Krylatoi Legendy, Dagmar Pfarr, D

Nebol /Absent

20352

KUSKAYAS DASCHKA, . Newsham J., McGee-Heys P., Anglia

V /Exc

20353

LENA Biegacz £ukasza, Józef W³odek

VD /VG

20354

UKULELE NIJINSKI BALLET Wolkowo, . Arh H., Erjavsek Z., SLO

Nebol /Absent

20355

URANIA PRINCESS Krylov, Jakob Raik, D

V /Exc

20356

Vaskes WEGA, Isabel Schickli, CH

DISKV /DISQ

20357

ZAGADKA iz Razdolia, Helena Urtane, LV

V /Exc

20358

Z£OTA SOTNIA Stepowy Goniec, Kazimierz Rychlik

VD /VG

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ligita Zake

20359

ATAMANKA van Wisinskaja, Marina Ostrovskaya, RUS

DISKV /DISQ

20360

Ischyma FANTASY, Annett Kitsche, D

V /Exc 1, CAC

20361

IMPERIA, Isabel Schickli, CH

Nebol /Absent

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ligita Zake

20362

ABERA Leœna Gala, Agnieszka Pajık

V /Exc

20363

Bilans AWANGARDA, Tomasz Kuszyk

V /Exc

20364

BEATRYCZE ze Sfory Carycy, Sabina Woelk, D

V /Exc

20365

BILANS BARE TRUTH Wolkowo, Helena Arh, SLO

Nebol /Absent

20366

CECILE Balsaja Achota, Agnieszka Figurska

V /Exc 4

20367

Ischyma COMTESS, . Kirsch, Seidel, D

Nebol /Absent

20368

Lynx DARK LADY, Elisabet Jonsson, SWE

Nebol /Absent

20369

Dober-Kopp DOBAI DOBÓ KATA, Ágnes Koppány, H

V /Exc

20370

Staraja Russa DUSHKA, Susanna, Kristiina Voutilainen, FIN

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

20371

ELEGHIYA PREKRASNAYA MECTA, Maria Lazareva, I

V /Exc

20372

Iaschyma FIRST LADY, Antoaneta Paskova, Bu³garia

V /Exc

20373

SEGOVIA du Grand Fresnoy, Woerther, F

Nebol /Absent

20374

Darbaschan's SWEET AS CANDY, Kahelin Jari-Pekka, FIN

V /Exc 2

20375

TU£A BU£ATOWNA Contra Lege, Andrzej Zembowicz

V /Exc

20376

Dober-Kopp V-VIKTORIA, Dagmar Pfarr, D

Nebol /Absent

20377

VASILISA PREKRASNAJA zi Podnebesija, E. Balakireva, RUS

V /Exc

20378

VIA ALBA Stepowy Goniec, Kazimierz Rychlik

V /Exc 3

20379

WIŒNIOWA WIZJA Polot, Wies³awa Misterka

V /Exc

20380

Solovyev YAGODA MALINA, Jitka Sirova, CZ

V /Exc

20381

Solovyev YASHMA, . Uspenskiy D, Ostrovskaya M., RUS

Nebol /Absent

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ligita Zake

20382

HLOPKOVAJA ALMASKA Wolkowo, Helena Arh, SLO

V /Exc 1

20383

ORIANA az Aftab Faizabad, Ágnes Koppány, H

V /Exc 2


Deerhound
PSI /males /rüde:
Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Terry Thorn

20384

DARRAN the Deerhunter, Rene Ritzerfeld, D

V /Exc 2

20385

YENTEL v. Schloss Neuschweinstein, M.Zahoran-Teleki, H

V /Exc 1, JWW'06

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Terry Thorn

20386

BRETT Fi-It, P. Durasiewicz-Duciak

V /Exc 3

20387

CASPAR Festina, Miko³aj Kominek

VD /VG 4

20388

Eileandour DRAGGI, Eva, Hana Vobornikova, CZ

V /Exc 1, CAC

20389

IVO VOM Welzerberg, Carla Schreyer, D

V /Exc 2

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Terry Thorn

20390

BALOO JEEVES Irater, Dagmar Tylsova, CZ

VD /VG 1

20391

Aghnadarragh EARB, A., C., Th. Germain, CH

Nebol /Absent

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Terry Thorn

20392

ANDREW BRAN Irater, Marianna Schmuckova, SK

V /Exc

20393

BASTIAN JEEVES Irater, Ivana Rihová, CZ

V /Exc

20394

Crandcru BRUT OF DIRTY MIND, K. Hesseling, NL

Nebol /Absent

20395

CHAZZ O'Cockaigne, . Van Iersel M.C.J.Van Berkel T., NL

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

20396

COBALT Paluduz, Okapalovi, CZ

V /Exc

20397

Aghnadarragh EARRACH, A., C., Th. Germain, CH

V /Exc 4

20398

IMPACT IAN IGNOR of Dirty Mind, K. Hesseling, NL

V /Exc

20399

LEO v. Schloss Neuschwanstein, József Tokaji, H

V /Exc 2, resCACIB

20400

Troon SUNSHINES DRAGONHEART, Paul Verstappen, B

V /Exc 3

FENY /females /hündin:
Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Terry Thorn

20401

XANY v. Schloss Neuschweinstein, Zahoran-Teleki M., Vigh T., H

V /Exc 1, JWW'06

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Terry Thorn

20402

CINDIRELLA Festina, Joanna Hylewska-Barañska

V /Exc 2

20403

DAISY Festina, Katarzyna Żelech

V /Exc 3

20404

DULCINEA DEL TOBOSO Festina, Irina Ezerniece, LV

V /Exc 1, CAC

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Terry Thorn

20405

BORDEAUX Festina, Karolina Górecka

V /Exc 3

20406

BRONWEN MARGODEER North Fonix, . Tokaji J., Zahorán M., H

V /Exc

20407

CATJA VOM Welzerberg, Carla Schreyer, D

V /Exc 2

20408

CESMINA Paluduz, Monika Bousova, CZ

VD /VG

20409

Eileandour DEVA, Paul Verstappen, B

V /Exc 1, CAC

20410

Aghnadarragh FIONA, A., C., Th. Germain, CH

V /Exc 4

20411

WADE v. Schloss Neuschwanstein, Manuela Neumayr, A

VD /VG

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Terry Thorn

20412

ANNA BELLE Margodeer, Dagmar Tylsova, CZ

V /Exc

20413

AVALANCHE Festina, Karolina Górecka

V /Exc 4

20414

CUTE CONEY O'Cockaigne, C.Y. Zanten-Boomgaard, NL

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

20415

LANA v. Schloss Neuschweinstein, Magdalena Zahoran-Teleki, H

V /Exc

20416

MAMAMIA of Dirty Mind, . Hesseling K., Los Y., NL

Nebol /Absent

20417

MISS MAGGY MOBBY of Dirty Mind, K. Hesseling, NL

V /Exc 2, resCACIB

20418

SAPHIR of Muma, Gilles Barreda, F

V /Exc 3


Magyar Agar / Hungarian Greyhound
PSI /males /rüde:
Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20419

Thajra's CSÁBIT, Kristiane Koch, D

V /Exc 1, CAC

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20420

ARMAGEDDON Szarawary, Iwona £ukaszewska

V /Exc 2

20421

Vagtazo CIRKUSZ, Jindrich Studeny, CZ

VD /VG

20422

Devaj UR, Csilla Toth, H

V /Exc 1, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20423

Bitter-Lemon BAKA, Miklos Hegedus Szabocls, H

V /Exc 2, resCACIB

20424

Dévaj STRÁZSA, Peter Mayer, H

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

FENY /females /hündin:
Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20425

Aranyági Utonálló ENYVES, Andrea Lugosi, H

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20426

SZOBORKERTI MÉRGES NIMFA, Oliver Koch, D

V /Exc 2

20427

VAD von Schloss Neuschwanstein, Firneburg, Winkelmann, D

V /Exc 1, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Péter Harsányi

20428

Ködvágó ALOM, Nele Kelies, D

V /Exc 3

20429

Thajra's BÉKÉ, Jutta Mismahl, D

V /Exc 4

20430

Aranyági Utonálló DICSÖ, Andrea Lugosi, H

V /Exc 2

20431

DURCAS Aranyagi Utonalio, Attila Nagy, H

V /Exc 1, resCACIB, CAC


Greyhound
PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20432

BRENNAN des Legendes du Moyen Age, Stephy Viehhaeuser, F

Nebol /Absent

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20433

ADAM WHITE Wild Swan, G. Jedemskis, LV

Nebol /Absent

20434

COMING TO THE SUN Fi-It, Sarka Dohnalova, CZ

V /Exc

20435

Jesterland DARK HORSE, Ewa, Grzegorz Salamon

VD /VG

20436

Epic DISTINCT, . Catoire I., Viehaeuser S., F

Nebol /Absent

20437

Jesterland DOUBLE DIAMOND, Tomasz Kuszyk

Nebol /Absent

20438

Jesterland DRAMS COME TRUE, Monika Wielgus

V /Exc 1, JWW'06

20439

Benghazi's DUKE OF THE WIND, Inis Roth, D

V /Exc

20440

FIONN CLANN JO MULCONRY, Olga Nechai, RUS

V /Exc

20441

Eikica GUARDIAN GLENN, Hanne Bockhaus, DEN

V /Exc 4

20442

Fionn Clann JAGGER AILIN, Roberto Posa, CH

V /Exc

20443

Sobers JEROME, Jan van der Stelt, NL

VD /VG

20444

Sobers JUPITER, Francesco Fiori, I

Nebol /Absent

20445

Jet's LOOK ON THE BRIGHT SIDE, Britt Mauer, SWE

Nebol /Absent

20446

ODIN vom Monarchenhügel, Heisz, A

Nebol /Absent

20447

PHLEBAS THE PHOENICIAN Ypsylon, Jêdrzyñska-Chudziñska

VD /VG

20448

Jets RIGHT ON TARGET, Britt Mauer, SWE

Nebol /Absent

20449

TROCADERO DELL' Attimo Fuggente, . Minelli, Galli, Bondi F., I

V /Exc 3

20450

Estet Classic V.I.P., Leo Tamm, EST

V /Exc 2

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20451

DEMOLITION MAN Decuma, Paulina Lorencova, CZ

V /Exc 1, CAC

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20452

Gruagach AUTUMN BLUES, R. Feizulova, RUS

VD /VG

20453

BERMUDA DELL' ATTIMO FUGGENTE, Leonardo Proserpio, I

V /Exc

20454

BRITISH LION OF NICE'S GREYS, Monika Kulhankova, CZ

V /Exc

20455

Epic COOL, Paul, Sonia Daenen-Bourguiba, B

V /Exc 2

20456

Eikica CUTE'N GENTLE CASANOVA, Hanne Bockhaus, DEN

V /Exc 3

20457

DRUIDWOOD QUICK SHARK, Nicole Olivieri, I

VD /VG

20458

Artefakt FURRY DANCE, . Kharitonova V., Feizulova R., RUS

V /Exc

20459

GLOBE-TROTTER Angelomania, Kinga Trubicka

VD /VG

20460

Sobers HAMILTON, . Ahrens B., Primavera P., I

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

20461

Kiltown Abbey HOGAN, Vittorino Passerino, I

V /Exc

20462

Airy Elf's JULIUS CAESAR, I. Jakovleva, LV

VD /VG

20463

Gaysyde MARCH SUNRISE, Paulina Lorencova, CZ

V /Exc 4

20464

Joasis WHITE FLAG, Stephy Viehhaeuser, F

Nebol /Absent

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20465

Epic BRAVE AT SOBERS, . Ahrens B., Primavera P., I

V /Exc 2

20466

CAESAR WINDSPIEL Decuma, Paulina Lorencova, CZ

V /Exc 3

20467

Artefakt FEARLESS HEART, . Suchova T., Feizulova R., RUS

V /Exc

20468

Estet Classic FEIBUSTJER, Hanne Bockhaus, DEN

V /Exc 1, resCACIB, CAC

20469

Estet Classic FENIKS, N. Osvenskaya, RUS

Nebol /Absent

20470

Estet Classic FERRARI, . Onuchina O., Kasemets N., EST

V /Exc

20471

Bokamaro FINCHLEY, Ewa, Grzegorz Salamon

V /Exc

20472

Happy Hunter's KING CREOLE, . Braxein K., Herstein A., D

VD /VG

20473

MY CAMELOT Sunrise Smoke, Sabine Claudia Fila, SLO

V /Exc 4

20474

SNATCHER'S ADAMANT, Francine Belgherbi, F

Nebol /Absent

20475

Eikica ZIPPO LIGHT, Stephy Viehhaeuser, F

Nebol /Absent

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20476

Gaysyde CHRISTMAS SPIRIT, . Osvenskaya, Mostayeva, RUS

Nebol /Absent

20477

START`N ALL OVER Ypsylon, Elżbieta Piotrowska

VD /VG

FENY /females /hündin:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20478

BRANWEN des Legendes du Moyen Age, Stephy Viehhaeuser, F

Nebol /Absent

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20479

ABIGAIL WHITE WILD SWAN, Irina Ezerniece, LV

V /Exc 2

20480

CANDY SUGAR Fi-It, Jitka Sirova, CZ

V /Exc

20481

Tatanka Vitka CROWN CANDLE, . Osvenskaya, Deul, RUS

Nebol /Absent

20482

Jesterland DAZZLING DAPHNE, Federica Bondi, I

V /Exc

20483

Eikica HIGH HOPE HONEY, Bohumila Kombercova, CZ

V /Exc 4

20484

Eikica HOPEFUL HARMONY, Hanne Bockhaus, DEN

VD /VG

20485

Sobers IBIS, . Ahrens B., Primavera P., I

V /Exc 3

20486

PARIS DELL' Attimo Fuggente, . Minelli, Galli, I

V /Exc

20487

PRE-EMINENT PEG Ypsylon, Agata Juszczyk

VD /VG

20841

Estet Classic VALLEY LEXUS, Onuchina, Galiakberov O., EST

V /Exc 1, JWW'06

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20488

Telltale's AMORA, Ma³gorzata Bia³og³owy

VD /VG

20489

D`BLUEBELL Decuma, Paulina Lorencova, CZ

V /Exc 4

20490

Eikica GOODY-GOODY GAIA, Bohumila Kombercova, CZ

V /Exc 2

20491

Fionn Clann JENTLE FLANNA, Isabelle Catoire, F

Nebol /Absent

20492

Mistweave MOONSHINE, Marzena Pietruchowska

V /Exc 3

20493

Estet Classic VANILLA WHITE ROSE,Galiakberova, EST

V /Exc 1, CAC

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20494

AMALSWIND of Camelot's Legend, Melitta, Jurgen Fischer, A

VD /VG

20495

Eikica BEAUTY BELISHA, Hanne Bockhaus, DEN

V /Exc 2

20496

CHELSEA DELL' Attimo Fugente, . Tran Thien L., Minelli, Galli, I

V /Exc 3

20497

Sobers DEDORIA, Malin Aberg, SWE

V /Exc

20498

Jet's DREAMING ONCE AGAIN, Kinga Trubicka

VD /VG

20499

Artefakt FUTURE GENERATION, . Kuznetsova, Feizulova R., RUS

V /Exc 4

20500

Airy Elf's GLAMOUR HEART, . Kraujina A., Goncarjonoka O., LV

V /Exc

20501

Airy Elf's JURASSIC SUN, . Bobkova D. I., LV

V /Exc

20502

Gaysyde MARCHIONES, Paulina Lorencova, CZ

Nebol /Absent

20503

PALOMA PICASSO Karkati, Roberto Posa, CH

V /Exc 1, CAC

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Göran Bodegard

20504

ALRAUNE of Camelot's Legend, Melitta, Jurgen Fischer, A

DISKV /DISQ

20505

Eikica BONNIE LASS, Hanne Bockhaus, DEN

V /Exc 3

20506

Sobers GALATHEA, . Ahrens B., Primavera P., I

V /Exc 2

20507

Airy Elf's GINGERBREAD HEART, Aija Kraujina, LV

V /Exc

20508

GRANDCRU CHAPARL OBAN AT HEART Chaparral Greyhounds

Nebol /Absent

20509

GRANDE CORNICHE DELL' Attimo Fuggente, . Minelli, Galli, I

V /Exc 4

20510

Hyperion's HIGH SOCIETY, R. Feizulova, RUS

Nebol /Absent

20511

Jet's IT'S ALL UP TO ME, . Engh E, Gjetnes A, Prokofjeva, NOR

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

20512

Joasis LETS GO CRAZY, Stephy Viehhaeuser, F

Nebol /Absent

20513

Snatchers RUBY N PEARL, Stephy Viehhaeuser, F

Nebol /Absent

20514

Graal Quest UTTER, Francine Belgherbi, F

Nebol /Absent


Whippet
PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ole Staunskjaer

20515

CAPIROSSI Petula-Vera, Petra Ryskova, CZ

VN /Very prom. 2

20516

MONTY Herbu Wısal, Monika Kêpa

obiecujıcy/promising 4

20517

My Camelot MR. CHARIZMA, Zoran Sordjan, SLO

obiecujıcy/promising 3

20518

Pozhar V Kremle SURPRISE OT SARY, V. Popova, RUS

VN /Very prom. 1

20519

UMBERTO Circus Magicus, Liisa Vesik, EST

obiecujıcy/promising

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ole Staunskjaer

20520

ADAGIO du Domaine des Chojnacki, Bertieri, Chonac M., F

V /Exc 2

20521

ANAHITA ARVA s Native Runner, M.S. Slepneva, RUS

V /Exc

20522

ANAHITEA ARVA'S PRINTS Amal Bey, Gudimova, RUS

VD /VG

20523

AND THIS BORN WITH WINGS Dominija, Tarasenko, LT

VD /VG

20524

AVIATOR du Manoir de La Grenouillere, Victoria Thompson, F

V /Exc

20525

ENJOY ECLAT Romantika (LKD), Milda Lasauskaite, LT

VD /VG

20526

GONE WITH THE WIND High on Emotion, Lüning, Heiermann, D

V /Exc 1, JWW'06

20527

HECTOR Rivarco, Paola Abbiati, I

V /Exc

20528

Absolute Mann LATIN LOVER, Fabrizio Manni, I

V /Exc

20529

Albicans MUSIC MAN, Marie Gadolin, SWE

VD /VG

20530

NEWMAN z Uplñku, Jana Drbalova, CZ

VD /VG

20531

NOSTRADAMUS z Uplñku, St. V. Chrpovi, CZ

V /Exc

20532

Farytail`s THFRAGRANCE O`GOLD, Tone Orre, NOR

Nebol /Absent

20533

TYPHOON von der Oelmühle, Stepanka Snaselova, CZ

VD /VG

20534

Tylko Ty VIKING'S PRIDE, . Skowroñska A., Szopa J.

VD /VG

20535

Meradith ZAWSZE TAM GDZIE TY, Agnieszka Nakonieczna

V /Exc 3

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ole Staunskjaer

20536

Sandline ELEGANT BOY, Marion Cloes, B

V /Exc 1, resCACIB

20537

JANUS Ayort Back, . Nemcovi P., S., Fahrnerova J., CZ

D /G

20538

Satangin JESTA JESPER, Dzintra Staprena, LV

VD /VG

20539

Satangin JUNE JOKE, Iveta Kendikova, CZ

V /Exc 3

20540

LORD FAUNTLEROY of Gentle Mind, . Feld C., Nikulski S., D

V /Exc 4

20541

MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon, Ma³gorzata Downarowicz

V /Exc 2

20542

MY FIRST BOY Aristokratos, Klaudia Ka³a

Nebol /Absent

20543

MY FIRST DANCE Aristokratos, Ewa Wojtek

VD /VG

20544

Sobresalto SIMPLYTHEBEST, Adomaviciute, Tauraseviciene, LT

Nebol /Absent

20545

TEODOR CIRCUS MAXIMUS, . Mahrova V., Polica J., EST

VD /VG

20546

My Camelot THE EMPEROR, Spela Smrke, SLO

VD /VG

20547

TODES Circus Maximus, J. Polica, LV

VD /VG

20548

VIRTUOSE du Manoir de la Grenouillere, Mommeja Gonin, F

Nebol /Absent

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ole Staunskjaer

20549

London's Fog ADORED HERO, Zuzana Mikusova, SK

V /Exc 4

20550

ALSUPERSALTO Dell'Antica Fortezza, M. Georgievskaya, RUS

VD /VG

20551

Rivarco ARAGORN, Roberto Vincenzi, I

V /Exc 1, CAC

20552

CRACKERJACK CRONY Born to Love, Magdalena Wasilewska

VD /VG

20553

Boxing Helena`s EPOS ENA, . Scheerens B., Dams L., B

V /Exc 3

20554

KONTYNUATOR TRADYCJI Meradith, Tereza Vankova, CZ

V /Exc

20555

Pozhar V Kremle OSNOVNOY INSTINKT, V. Popova, RUS

Nebol /Absent

20556

Almansor`s OUTER LIMITS, Zuzana Augustinova, SK

VD /VG

20557

Sobresalto to RIENNEVASPLUS, St. V. Chrpovi, CZ

VD /VG

20558

My Camelot T'EMPER, Zoran Sordjan, SLO

VD /VG

20559

My Camelot THINE EMPIRE, Zoran Sordjan, SLO

Nebol /Absent

20560

TOP GUN des Hauts de Massanne, . Krivec N., Nemanic G., SLO

V /Exc

20561

UN AS du Manoir de la Grenovillere, Marion Cloes, B

V /Exc

20562

VERSETS SATANIQUES du Sac a Malices, Tamaseviciene, LT

V /Exc

20563

Taraly VERY CLOSE TO HEAVEN, Tamara Howarth, F

Nebol /Absent

20564

Carry on VON DUTCH, Henny Van de Berg, NL

V /Exc 2

20565

Ronndal ZINEDINE ZIDANE, . Ekstam E. I., Hagenes C., NOR

Nebol /Absent

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ole Staunskjaer

20566

BELCANTO Petula-Vera, Petra Ryskova, CZ

V /Exc 1

20567

DYNAMITE Ionmhain Norman, Kristyna Tomancova, CZ

VD /VG

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ole Staunskjaer

20568

Twin Hills AMFAR, Lolo Berndtson, SWE

V /Exc 2

20569

BADALUCCO Petula-Vera, Petra Ryskova, CZ

V /Exc 3

20570

Oldkins BALLADIER WITH A DRUM, Ewa, Grzegorz Salamon

VD /VG

20571

Andauer BEST LAID PLANS, J. Lobova, RUS

V /Exc

20572

Nine Lives BIBOSZ, . Homer U., Kurrek D., SRB

VD /VG

20573

Cobyco CENTER PIECE, Tomasz Wolañczyk

V /Exc

20574

CHÁRÉS Z LINDU Ayort Back, . Nemcovi P., S., Pohorsky I., CZ

VD /VG

20575

DARK Charger, Johanna Bartos, D

V /Exc

20576

Nevedith EEFA EMPRA, Zoran Sordjan, SLO

D /G

20577

Hasue FOREVER MINE, St. V. Chrpovi, CZ

V /Exc

20578

Barnesmore GALILEO, . Ahrens B., Primavera P., I

Nebol /Absent

20579

Bokamaro GEDSER, Anna Smuczyñska

VD /VG

20580

JA SER NAMORAR Mann, Fabrizio Manni, I

V /Exc

20581

Tiopliy Veter KAZIMIR MALEVICH, M. Georgievskaya, RUS

V /Exc

20582

Almansor`s LOCAL HERO, . Kiack J., Eppenstein-Kiack S., D

V /Exc 4

20583

Meradith NIE ZAWIED MNIE, Artur Siery

VD /VG

20584

Taraly STAIRWAY TO HEAVEN, Tamara Howarth, F

V /Exc

20585

Bohem TIME FLIES, Rita Vanhaeren, B

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

20586

WHITE CHARLIE Filisart, Rafa³ Zieliñski

D /G

20587

Sandline YANKEE, Marion Cloes, B

V /Exc

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ole Staunskjaer

20588

BAKCHOS Ayort Back, . Szypkova L., Némcovi P,S., CZ

VD /VG

20589

Meradith HIT POLSKI, Agnieszka Nakonieczna

V /Exc 2

20590

MARATON MAXymalny Efekt, Ma³gorzata Downarowicz

V /Exc 3

20591

OLIVER TWIST of Victoria's Gamble, Victoria Thompson, F

V /Exc 1

FENY /females /hündin:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ferelith Somerfield

20592

CINTRA Petula-Vera, Petra Ryskova, CZ

VN /Very prom.

20593

Jesterland FANTASY, Aleksandra Jachimowicz-Nosel

N /Prom.

20594

Boxing Helena`s FI FY FOE FUM, Bart Scheerens, B

VN /Very prom. 1

20595

KIRKE Ayort Back, . Soukupova L., Nemcovi, CZ

VN /Very prom.

20596

MARION Herbu Wısal, Artur Wısowski

VN /Very prom. 3

20597

Nevedith MFA MISS LAZARUSKA, . Lazar K.W., Homer U.

VN /Very prom. 2

20598

MULAN Herbu Wısal, Magdalena Gniewczyñska

VN /Very prom.

20599

Almansor's POINTER SISTER, Zuzana Mikusova, SK

VN /Very prom. 4

20600

Pozhar V Kremle SLADKAYA JADODKA, V. Popova, RUS

Nebol /Absent

20601

Pozhar V Kremle STCHASTLIVAYA OKSANKA, V. Popova, RUS

oN /Prom.

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ferelith Somerfield

20602

AFTER I'VE CALLED YOU SWEETHEARTDominija SimonelyteLT

VD /VG

20603

AIRESCOTT MIRACLE FUSION AT FLASH. INFERNO, Bretka, H

V /Exc

20604

AMOR AMOR du Domaine des Chojnacki, Bertieri, Chonac M., F

V /Exc

20605

ARLESIENNE du Domaine des Chojnacki, Bertieri, Chonac M., F

V /Exc 4

20606

BELOKRYLAYA GOLUBKA, Zhdan, RUS

VD /VG

20607

BUDKAVLEN'S BONNAIRE, Kiack J., Eppenstein-Kiack S., D

V /Exc 2

20608

Boxing Helena`s EPOS TESERA, Bart Scheerens, B

V /Exc 1, JWW'06

20609

NIGHT SILVERSUN z Uplñku, Jana Kreĉkova, CZ

V /Exc 3

20610

OPEN YOUR HEART TO ME Ypsylon, Izabela Wiszniewska

VD /VG

20611

My Camelot SABLE SWAN, Zoran Sordjan, SLO

VD /VG

20612

TORA TORA W³adca Traw, Stepanka Snaselova, CZ

VD /VG

20613

Valpain Pek VENDETTA, A. Sadikova, RUS

V /Exc

20614

Tylko Ty VIKING'S POETRY, Justyna Szopa

V /Exc

20615

id est YOKO, Anne, Uwe Mehnert, D

V /Exc

20616

Meradith ZJAWISKOWO PIÊKNA, Agnieszka Nakonieczna

V /Exc

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ferelith Somerfield

20617

ALICE Airamar, I. Pole, LV

VD /VG

20618

London's Fog ANGEL'S DREAM, Zuzana Mikusova, SK

VD /VG

20619

ATLANTA Airamar, O. Romanenkova, LV

V /Exc

20620

CHARMING CECILIA Born to Love, Ma³gorzata Bia³og³owy

Nebol /Absent

20621

Boxing Helena`s EVA SO SWEET, Bart Scheerens, B

V /Exc 3

20622

Rivarco FANTASYJAZZ, Gaetano Turrini, I

V /Exc 2

20623

JOLA Ayort Back, . Nemcovi P., S., Stejskalova M., CZ

V /Exc

20624

MOONLIGHT AFFAIR Ypsylon, Izabela Niesyt

VD /VG

20625

MOONLIGHT SHADOW Ypsylon, Erzsebet Toth, H

V /Exc

20626

NEBRASKA Filisart, Izabella Symanowicz

VD /VG

20627

OLYMPIA D of Wuthering Heights, Claudia Prather, D

Nebol /Absent

20628

RAVENA W³adca Traw, Beata Kwaczyñska

VD /VG

20629

SHININS VICTRIX Romantika (LKD), Zita Kulniene, LT

VD /VG

20630

TAIS Circus Maximus, J. Polica, LV

V /Exc

20631

Allettes TOSCA, . Boos A., Gellerstam M., SWE

Nebol /Absent

20632

VENDETTA z Vilcabamba, . Lindner K., Rahms B.-M., D

VD /VG

20633

XTREM CHIC of Giant Couseway, Marietta Birr, D

V /Exc 4

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ferelith Somerfield

20634

AISHA Airamar, A. Hvisevica, LV

V /Exc

20635

Jesterland BITTER SWEET, Ma³gorzata Kamiñska

V /Exc

20636

Caramount BLACK MAGIC LIGHTENING, Johanna Bartos, D

VD /VG

20637

Suna Regens BLOSSOM KEYLINN, . Hagenes C., Waage V., NOR

Nebol /Absent

20638

Jesterland BOKAMARO ADORABLE LADY, S³awomira Wanat

VD /VG

20639

BRILANCE Petula-Vera, Petra Ryskova, CZ

V /Exc

20640

COMMAND PERFORMANCE AT Courthill, Gilmour, NL

Nebol /Absent

20641

Sandline DIVA LA LADY, Marion Cloes, B

V /Exc

20642

IDUNA von der Mühlehalde, Nicole, Edith Lauper, CH

V /Exc

20643

FIRST LADY High on Emotion, I., W. Heiermann, D

V /Exc

20644

Middle-Kingdom's GWENHYWFAR, Andreas Reschke, D

V /Exc

20645

GWIEZDNA ROSA Vincit Omnia, Maria Szymanowska

VD /VG

20646

JAGA Pagawa, Agnieszka Rypina

Nebol /Absent

20647

MADELEINE z Uplñku, St. V. Chrpovi, CZ

V /Exc 4

20648

Bokamaro MAGIC TOUCH, Ma³gorzata Bia³og³owy

Nebol /Absent

20649

NAOMI Bokamaro, Ewa Siewierska

Nebol /Absent

20650

NOCHNAYA SERENADA Poshar v Kremle, Bratianu, ROM

VD /VG

20651

Pozhar V Kremle ODINNADTSATAYA ZAPOVED, Heifits, RUS

VD /VG

20652

Peperone PAULETTE, . Vanhaeren R., Simal G., B

V /Exc 2

20653

Rivarco QUENNBEE, Gaetano Turrini, I

V /Exc 3

20654

Airescot ROYAL ROMANCE, . Boos A., Gellerstam M., SWE

V /Exc

20655

SIGNORETTA Liberi Venti, . Homer U., Kurrek D., SRB

VD /VG

20656

Meradith UDANA NAD PODZIW, Bożena Kowalska-Malitka

VD /VG

20657

UNE MELODIE du Domaine des Chojnacki, Bertieri, Chonac, F

V /Exc

20658

UNE QUESTION D'HONNE of Victoria's Gamble, Thompson, F

V /Exc

20659

VOIE LACTEÉ du Sac a Malices,TaurasevicieneAdomaviciuteLT

V /Exc

20660

WILLOW RAY el Schiras, Bernd-Michael Rahms, D

D /G

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ferelith Somerfield

20661

CLAIRE BLUE Lasy Dar, Michaela, Robert Sobcakovi, CZ

V /Exc 1

20662

HELLÉNÉ Ayort Back, P., S. Nemcovi, CZ

VD /VG 2

20663

LAMBADA Aviaticus, Jolanta, Zbigniew £omiñscy

VD /VG 3

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ferelith Somerfield

20664

ABIGAL Pibaro, Jana Drbalova, CZ

V /Exc

20665

Timiriazevskij Park ALEKSANDRIA, N. Chuvaeva, RUS

V /Exc

20666

Woodbrook AMBROOK SHIRAZ, Kostadin Shankov, Bu³garia

V /Exc

20667

Rivarco ARWEN, Mauro Perna, I

V /Exc 2

20668

BLUE VELVET High on Emotion, I., W. Heiermann, D

V /Exc 3

20669

Sandline BLUEMOON, Marion Cloes, B

V /Exc

20670

DANCING IN THE MOONLIGHT Ypsylon, Izabela Wiszniewska

V /Exc

20671

Boxing Helena's DARK SECRET, Jurijs Geidons, LV

VD /VG

20672

Bokamaro DEAUVILLE, Agnieszka Rygiel

V /Exc

20673

DEEDILLY DIDILLY DEE Ypsylon, . Wolañczyk T., Reschke A.

V /Exc

20674

DODONI Pagawa, Joanna, Marcin Wichary

Nebol /Absent

20675

Barnesmore HOCUS POCUS, Justyna Szopa

VD /VG

20676

Whipcat KAYLEIGH FLY TILL DAWN, A. Gobel, D

V /Exc

20677

KEIKO z Uplñku, St. V. Chrpovi, CZ

V /Exc

20678

Tonmawr LA PETITE BALLERINA, Paul Jones, Wielka Brytania

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

20679

Almansor`s MAGIC MOMENTS,Kiack J., Eppenstein-Kiack, D

V /Exc

20680

MALTA Lazarus, Joanna Moroñ

VD /VG

20681

Meradith MA£A MISS, Adriana Bratianu, ROM

Nebol /Absent

20682

Meradith NIE TYLKO £ADNA, Artur Wısowski

VD /VG

20683

Meradith O TOBIE ŒNIÊ, Agnieszka Nakonieczna

V /Exc

20684

Dragonfly's SINGER'S SONG, . Lobova V., Reztsov T., RUS

V /Exc

20685

von Hilit SPEEDY, Carmel Hilit, Izrael

Nebol /Absent

20686

UNE DE SWANN du Domaine des Chojnacki, Bertieri, Chonac, F

V /Exc

20687

Meradith UROCZA NAD WYRAZ, Marcin Wilczek

VD /VG

20688

Collooney WINNER TAKES IT ALL, Nenne Runsten, SWE

V /Exc 4

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Ferelith Somerfield

20689

ALWAYS AND FOREVER Ypsylon, Izabela Wiszniewska

V /Exc 2

20690

APOLLONIA Ayort Back, P., S. Nemcovi, CZ

V /Exc 3

20691

Boxing Helena`s XENA, Bart Scheerens, B

V /Exc 1

 

Irish Wolfhound
PSI /males /rüde:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Uwe H. Fischer

20692

ADREJU vom Vesperkreuz, Pal Balazs, H

Nebol /Absent

20693

FAUST Cudama, . Huilla H., Tissari M., FIN

VN /Very prom. 2

20694

FERGUS Festina, Monika Kleszczewska

VN /Very prom. 1

20695

Dahmrak's QUINN, Melanie Galba, D

Nebol /Absent

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Uwe H. Fischer

20696

BRADY OF Irish Cream, Szabo Vilmos, H

V /Exc 3

20697

Pitlochry's CAPTAIN JACK SPARROW, Irina Nikityuk, RUS

D /G

20698

EASER of First Avenue, Gary, Sandra Janssens-Schellens, B

V /Exc 1, JWW'06

20699

Solnechnyi Veter IESTINNY IRLANDETS, Yu. Gladinova, RUS

VD /VG

20700

JAZON Wichrowe Zauroczenie, Ma³gorzata Milczarek-WoŸna

D /G

20701

LORD SHEAMUS von den Sarrazenen, Klaus Decker, D

VD /VG

20702

SHOPOT V NOCHY iz VolshebnogoLesa,GolikovKiryushina RUS

V /Exc 2

20703

SIR TASMAN Salutaris, Marzena IdŸkowska

V /Exc 4

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Uwe H. Fischer

20704

AME-DE-LOUP des Coeurs de Lune, . Damboise R., Deluet M., F

VD /VG

20705

ARES Celtic Alanda, Bernard Gwenaelle, F

VD /VG

20706

CARLOS Salutaris, Rafa³ Kuklewski

VD /VG

20707

CARROKELL Aarkas-Eden, Jirina Ciprova, CZ

VD /VG

20708

Pitlochry's CATWAEZLE, N.J.G., E.C. Fernhout-Schildt, NL

V /Exc 1, CAC

20709

CONNELL Aarkas-Eden, Olga Brandova, CZ

VD /VG

20710

EMERSON VIGO Festina, Agnieszka Zebroñ-£acny

VD /VG

20711

Irish Valiant Hero JOKER, Kerstin Hoffmann, D

V /Exc 2

20712

Araberara LIGOS, Alberto Tanadini, I

Nebol /Absent

20713

MON AMI von der Oelmühle, . Papenfuß Rösner J.Müller , D

Nebol /Absent

20714

RYANAIR Sagittarius, Michaela Rudolecka, CZ

VD /VG

20715

SOLUX Salutaris, . Jaworski P., Gandini S.

V /Exc 3

20716

STANISLAV od Svejka Josefa, Maciej NiedŸwiedzki

Nebol /Absent

20717

Tsarskaja Prihot ZHELANNY DOLGOZHDANNY, Migunova, RUS

V /Exc 4

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Uwe H. Fischer

20718

ARMSTRONG Moonvillage, Magdalena Jaskólska

VD /VG

20719

BAZYL Celtic Alanda, Tomasz Soko³owski

VD /VG

20720

BIXEN Celtic Alanda, Anna Kursicka

VD /VG

20721

Cu-Cruithin BLITHE RACER, Elżbieta Grabowska-Piasecka

VD /VG

20722

BRAVE HEART Celtic Alanda, Marzena Kraska

VD /VG

20723

BRAVEHEART von der Saalmühle, Claudia Schmutzler, D

Nebol /Absent

20724

Celtic Myst BRYAN, E.C. Fernhout-Schildt, NL

V /Exc 2

20725

Graystone CALIBER, Pär Hermodsson, SWE

VD /VG

20726

CUDAMA SANTIS, . Koloskova O.A., Koloskov V., UA

VD /VG

20727

DAYWALKER of First Avenue, Gary, Janssens-Schellens, B

V /Exc 3

20728

DIONYSUS von der Saalmühle, Sandra Mayrwöger, A

Nebol /Absent

20729

Glor na Gael DRYSTAN, Tibor, Csilla Juhasz, H

V /Exc

20730

Fortune Race E'DJINN, Roman, Hana Kucera, CZ

VD /VG

20731

ERMOLAY OZORNOYGULYAKA TsarskayaAprihot, Nikityuk, RUS

Nebol /Absent

20732

EVIL ENCHANTER Conchobar, Luca Valerani, I

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC, BOB

20733

GENTLE PEPPER von der Saalmühle, Claudia Schmutzler, D

Nebol /Absent

20734

Tsarskaja Prihot GEORGIY POBEDONOSETS,Beresneva, RUS

V /Exc

20735

HEKTOR Wichrowe Zauroczenie, Grażyna Jasiñska

VD /VG

20736

IMMELMANN Sagittarius, Anna Smuczyñska

V /Exc

20737

Erinwood RUSHMORE, . Papenfuß J., Rösner J., D

Nebol /Absent

20738

THOR Della Bassa Pavese, . Ludovica, Salamon, I

Nebol /Absent

20739

UNITED WE STAND of Shenandoah Creek, Bernard Gwenaelle, F

V /Exc 4

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Uwe H. Fischer

20740

CAPONE of Treacka`s Garden, S. Lemyaskina, RUS

V /Exc

20741

Breeze Warrior CU-CRUITHIN, Witold M. Kmiecik

V /Exc

20742

Calcara EASCA, Barbara Strza³kowska

V /Exc

20743

FIGARO iz Volshebnogo Lesa, . Rubanov A., Kiryushina I., RUS

V /Exc 3

20744

FINN-ICEBEAR von Wilar, Sune Kleindienst, D

V /Exc 1, resCACIB, CAC

20745

GREYSTONE the Bequest of Celtic, . Skowronek K., Vesela I., CZ

VD /VG

20746

GWENDAL von Schloss Neuschwanstein, Sandra Wolf, A

V /Exc 4

20747

Araberara HICKORY, Marcella Grassi, I

V /Exc

20748

Dark Mystic's MARAUDER, Erling Birk, DEN

Nebol /Absent

20749

Wolfhouse RIGOLETTO, Inger Lytting, DEN

V /Exc

20750

RODOS Salutaris, Cezary Sobantka

V /Exc

20751

THELONIUS Sagittarius, Romana Dvorakova, CZ

V /Exc

20752

UNESCO du Grand Chien de Culann, Dany Verwaerde, F

V /Exc

20753

YESTERDAY`S DREAM von der Oelmühle, Schmutzler, D

Nebol /Absent

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Uwe H. Fischer

20754

ASCHAR Stribrny Potok, Vera Slapnickova, CZ

Nebol /Absent

20755

HOGAN of Nutstown, T. Laptina, RUS

Nebol /Absent

`Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Zena Thorn-Andrews

20756

Owenmore DEIRDRE, Barbara Strza³kowska

VN /Very prom. 3

20757

FURIA Festina, Monika Kleszczewska

VN /Very prom. 1

20758

GEISHA Festina, Hanna WoŸna-Gil

VN /Very prom. 2

20759

MISS A'6 VOM VESPERKREUZ von S.Neuschwanstein, Wolf, A

N /Prom. 4

FENY /females /hündin:

Trieda mladŭch /Juniors /Jugendklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Zena Thorn-Andrews

20760

BE FANNY of Irish Cream by Cu-Faoil, Csilla Szabo, H

Nebol /Absent

20761

BULGARIA'S GIRLDES GEANTS DE BERNALINE Golden Nicol

V /Exc 4

20762

Cu-Cruithin CALTRA, Ma³gorzata, Kamil Kêdziorek

V /Exc 1, JWW'06

20763

CAROLAN OF Irish Cream, Szabo Vilmos, H

Nebol /Absent

20764

CHARODEYKA iz Volshebnogo Lesa, Volkov Kiryushina I., RUS

VD /VG

20765

CHIO-CHIO-SAN iz Volshebnogo Lesa, Kiryushina I., RUS

VD /VG

20766

Glor na Gael GEMMA, Tibor, Csilla Juhasz, H

V /Exc

20767

GINGER Celtic Alanda, Alexandrine Depassio

V /Exc

20768

Pitlochry's GWENNIFER, N.J.G. Fernhout, NL

Nebol /Absent

20769

Tsarskaja Prihot INTRIGA, Mikhail Nikityuk, RUS

V /Exc

20770

JACKIE Wichrowe Zauroczenie, Micha³ Nurnberg

V /Exc

20771

KIM von der Saalmühle, Claudia Schmutzler, D

Nebol /Absent

20772

LARA von der Saalmühle, Sandra Mayrwöger, A

Nebol /Absent

20773

METAXA Celtic Alanda, Anna Jeliñska-Kochems

Nebol /Absent

20774

MORNING STAR von der Saalmühle, Orsolya, Mayrwöger S., D

Nebol /Absent

20775

RUMBLEIN THE JUNGLE Sagittarius, Jolanta Krawczuk

Nebol /Absent

20776

SUNGARI Sagittarius, Magdalena Jaskulska

VD /VG

20777

Tinwhistle's THE MIRACLE, Mika Tissari, FIN

VD /VG

20778

ULLA della Bassa Pavese, Ludovica Salamon, I

V /Exc 3

20779

UMA della Bassa Pavese, Rossella Spositi, I

V /Exc 2

20780

YULYUSHKA GOLUBUSHKAizVolshebnogoLesa,Kiryushina,RUS

V /Exc

20781

YUNONA iz Volshebnogo Lesa, O., V. Koloskovy, UA

Nebol /Absent

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Zena Thorn-Andrews

20782

Dudulon BEALTAINE LILE, Sabine, Friedhelm Kipar, D

V /Exc 1, CAC

20783

BEN-VARREY Really Irish, Paulina Uzlova, CZ

VD /VG

20784

BLOSSOM vom Grossen Moor, Rosemarie Plump, D

V /Exc 2

20785

CARINA Salutaris, Marzena IdŸkowska

V /Exc 4

20786

CONSTANCE Aarkas-Eden, Eva Koubova, CZ

V /Exc 3

20787

Pitlochry's DESSERT-FLOWER, Mikhail Nikityuk, RUS

VD /VG

20788

EXTACY of First Avenue, Regine Vandamme, B

VD /VG

20789

Solnechnyi Veter IMPERATRITSA INFINITY, Gladinova Yu., RUS

Nebol /Absent

20790

Araberara LEGRESSA, Marcella Grassi, I

Nebol /Absent

20791

MOONLIGHT SERENADE von der Oelmühle,PapenfußMüller, D

Nebol /Absent

20792

RICERCARE Sagittarius, Par, Aurelia Hermodsson, SWE

VD /VG

20793

TSARITSA SEMIRAMIDA iz Volshebnogo Lesa, Kiryushina, RUS

VD /VG

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Zena Thorn-Andrews

20794

AGE OF QUEEN Temptest Tender, Sarka Tranova, CZ

VD /VG

20795

BETI Celtic Alanda, Karol Skowronek

V /Exc 1, CAC

20796

BEVERLY von der Saalmühle, Claudia Schmutzler, D

Nebol /Absent

20797

BIRMA Salutaris, Cezary Sobantka

V /Exc 4

20798

CLEO Imponderabilia, Patryk Basiak

VD /VG

20799

DANUBIA Stribrny Potok, Petra Benediktova, CZ

V /Exc 3

20800

ENIGMA Makarikari, Paulina Uzlova, CZ

V /Exc 2

20801

FANTAZIA KELTOV iz Volshebnogo Lesa,Danilova, RUS

VD /VG

20802

Conchobar FRAGILE, Luca Valerani, I

Nebol /Absent

20803

Véjgari FREIJA, . Senavska A., Podolaka T., LV

Nebol /Absent

20804

Erinwood GIFT VO OELMUHLE, . Papenfuß J., Rösner J., D

Nebol /Absent

20805

Miliy Zver MOZAIKA, E. Lemjashkina, RUS

VD /VG

20806

PEARLY MEA von Schloss Neuschwanstein, Sandra Wolf, A

VD /VG

20807

U`SHAOLINE of Joalland`s Bay, Bernard Gwenaelle, F

V /Exc

20808

Pitlochry's YEZZEBELL, N.J.G., E.C. Fernhout-Schildt, NL

Nebol /Absent

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - Rozhodca /Richter /Judge: Zena Thorn-Andrews

20809

ALIZE Celtic Alanda, Karol Skowronek

V /Exc 2, resCACIB

20810

BIJOU vom Elsengrund, Corinna Broge, D

V /Exc

20811

BREATHLESS of First Avenue, Regine Vandamme, B

V /Exc 3

20812

BURNISHED BRANDY Cu-Cruithin, Wrzeœniewska A.

V /Exc 4

20813

CRAZY CASEY Roan Inish, Petra Tomasovicova, SK

Nebol /Absent

20814

Dahmrak's DEJLIGE DENISE, Hanne Bockhaus, DEN

VD /VG

20815

Glor na Gael DUNHILL'S TARA, Tibor, Csilla Juhasz, H

V /Exc 1, WW'06, CACIB, CAC

20816

Véjgari ELATA, Tatjana Podolaka, LV

V /Exc

20817

FIONA Wichrowe Zauroczenie, Ma³gorzata Zdziabek

V /Exc

20818

GIL-CHALIE von Wilar, Sune Kleindienst, D

VD /VG

20819

Miliy Zver MOYA PREKRASNAYA LADY, E. Rogaleva, RUS

Nebol /Absent

20820

PRICE von Schloss Neuschwanstein, Sandra Wolf, A

VD /VG

20821

RHIANNON Salutaris, Izabela Sidor

VD /VG

20822

ULA iz Volshebnogo Lesa, Hanna WoŸna-Gil

V /Exc

20823

ULIBKA FORTUNI iz Volshebnogo Lesa, Irina Kiryushina, RUS

VD /VG