Sighthound specialty 27.3.2005 Riga, LV

 

Afgánsky chrt

Rozhodca /Richter /Judge: Eli-Marie Kleep-FORSETH (Norway)

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

Exc1, JCAC, BM-3

KINGLEAH ARCTIC STAR

(Ch KINGLEAH BLUE STAR x PRETTY WOMAN DE DARJEELING)

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

Ex1, CQ, CAC, BM-1, BOB, SBIS-2

ORPHEUS

(Ch OLAF DU MENUEL GALOPIN x JOYFUL SYMPHONY BUTTERFLY)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

Ex1, CQ, BM-2

CH LA LUNE DE MIEL LAS VEGAS

(INT&MULTI CH OLAF DU MENUEL GALOPIN x INT&MULTI CH LA LUNA DU MENUEL GALOPIN)

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

Exc1, BOB Veteran, SBIS Veteran-1

INT&MULTI CH OLAF DU MENUEL GALOPIN

(Ch EL KHYRIAS ZCOOP OF THE YEAR x

Ch GLORIEUSE INTRIGUE DU MENUEL GALOPIN)

FENY /females /hündin:

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

Exc1, CQ, CAC, BB-1, BOS

HIZER SPARKLING VINE VENDI

(INT&MULTI CH OLAF DU MENUEL GALOPIN x MULTI CH AMARIKA PATRI ELORAK)

Exc2

HELLI SEE KISS VENDI

(INT&MULTI CH OLAF DU MENUEL GALOPIN x MULTI CH AMARIKA PATRI ELORAK)

 

Barzoj

Rozhodca /Richter /Judge: Eli-Marie Kleep-FORSETH (Norway)

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

Exc1, BOS Puppy

CARSKOE ZOLOTCE VIKING GUSTAV

(Ch KING GUSTAW ZE SFORY CARYCY x Ch CARSKOE ZOLOTCE D’LAZURJ)

Exc2

CARSKOE ZOLOTCE VIELIKOLIEPNY PALEH

(Ch KING GUSTAW ZE SFORY CARYCY x Ch CARSKOE ZOLOTCE D’LAZURJ

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

Exc1, CQ, CAC, BOS

CH EXLIBRIS CANES LEVITAN VELIKIY

(Ch HEPI HEPRI LIHODEY x EXLIBRIS CANES TAINA VESNA)

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

Exc1, BOB Veteran

INT&MULTI CH MICHELANGELO HEGEROVA

(DATCHA ZHAR OF HEGEROVA x LES LEE HEGEROVA)

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

Exc1, BOB Puppy, SBIS Puppy-1

PHILADELPHIAN SABANNA ALMAZKA

(RUSSKIY STANDART ATLET x EXLIBRIS CANES BACA BERJOZKA)

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

Exc1, JCAC, BB-1, BOB, SBIS-3

ZAGADKA IZ RAZDOLIA

(CH STARAJA RUSSA BABITZIN x Ch CHERNAYA POLNOCH IZ RAZDOLIA)

Exc2

EXLIBRIS CANES KRAHVINNA ANNA

(RUSSKIY STANDART ATLET x EXLIBRIS CANES TAINA VESNA)

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

Exc1, CQ, CAC, BB-2

CARS IVANS BOYARINYA MOROZOVA

(Ch VELIKIY BONAPART IZ RAZDOLIA x Ch ARETA)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

---

CH VEDUNJA IZ RAZDOLIA

(Ch MICHELANGELO HEGEROVA x Ch CHERNAYA POLNOCH IZ RAZDOLIA)

Trieda seniorov /Seniors  (>10rokov)

Exc1, BOB Senior

ALISA

(TUMAN x ARNIKA)

 

Cirneco dell’Etna

Rozhodca /Richter /Judge: Eli-Marie Kleep-FORSETH (Norway)

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

Exc1, JCAC, BOB, SBIS-7

KIMBLEWICK JACKIE

(Ch GILTEDGED IMPLICATION x Ch GAIA)

 

Greyhound

Rozhodca /Richter /Judge: Eli-Marie Kleep-FORSETH (Norway)

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

Exc1, BOS Puppy

UMBRAGE SVENTE PEPPY JOY

(Ch EIKICA XXL x Ch ELF’S EAST RED PEPPER)

Exc2

BOLD N FLASHY OF NICE’S GREYS

(Ch JET’S SOMETHING IN THE WAY U SMILE x Ch EIKICA ROYAL RASHEL)

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

Exc1, JCAC, BM-2

AIRY ELF’S JULIUS CAESAR

(Ch DRUIDWOOD FOLLOW THE RAINBOW x Ch AIRY ELF’S FORGET ME NOT)

Exc2

TATANKA VITKA BEE BOP

(Ch GAYSYDE CHRISTMAS SPIRIT x Ch TONIKA)

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

Exc1, CQ, CAC, BM-3

AIRY ELF’S FEN FIRE

(Ch EIKICA RIGHT ON RANGER x Ch ELF’S ANAIS ANAIS)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

Exc1, CQ, BM-1, BOB, SBIS-5

CH CHANSONETEST SETH

(Ch JET’S KEEP THE SNAKE x Ch WILHELLMIINAN MOLLA-MAIJA)

Exc2

CH GAYSYDE CHRISTMAS SPIRIT

(Ch REPEAT PERFORMANCE x QUATTARA EDIE)

Exc3

CH ELF’S DELIGHTFUL DANDY

(Ch JET’S KEEP THE SNAKE x Ch ELF’S ANAIS ANAIS|

VG 4

CH EIKICA XXL

(Ch EIKICA KEEP ON KIO x Ch EIKICA JEWEL JOYCE)

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

Exc1, BOB Puppy

UNDERLINE IVY PEPPY JOY

(Ch EIKICA XXL x Ch ELF’S EAST RED PEPPER)

Exc2 

BELLE CAPRICE OF NICE'S GREYS

(Ch JET’S SOMETHING IN THE WAY U SMILE x Ch EIKICA ROYAL RASHEL)

Exc3

BLOW MY SOUL OF NICE'S GREYS

(Ch JET’S SOMETHING IN THE WAY U SMILE x Ch EIKICA ROYAL RASHEL)

---

BAKER STREET OF NICE'S GREYS

(Ch JET’S SOMETHING IN THE WAY U SMILE x Ch EIKICA ROYAL RASHEL)

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

Exc1, JCAC, BB-2

AIRY ELF’S JURASSIC SUN

(Ch DRUIDWOOD FOLLOW THE RAINBOW x Ch AIRY ELF’S FORGET ME NOT)

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

Exc1, CQ, CAC, BB-4

AIRY ELF’S HALLEYS COMET

(Ch JET’S NO PAIN NO GAIN x Ch ELF’S EXCLUSIVE LETTISH STRIP

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

Exc1, CQ, BB-1, BOS

CH AIRY ELF’S GINGERBREAD HEART

(Ch EIKICA KINGSIZE KAZZ x Ch ELF’S ADELI RAIN)

Exc2, CQ, BB-3

CH AIRY ELF’S FORGET ME NOT

(Ch EIKICA RIGHT ON RANGER x Ch ELF’S ANAIS ANAIS)

Exc3

CH ELF’S EXCLUSIVE LETTISH STRIP

(Ch JET’S KEEP THE SNAKE x Ch ELF’S ADELI RAIN)

VG 4

CH SEVERNY ELF DANAYA

(Ch GAYSYDE CHRISTMAS SPIRIT x HAPI HAPRI KAMEJA)

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

Exc1, BOB Veteran

CH ELF’S ADELI RAIN

(Ch FROM POLISH INFANT SKIEDRY x Ch DONRED LINDA

Trieda seniorov /Seniors  (>10rokov)

Exc1, BOB Senior, Senior SBIS-1

DEMONRED MOONLIGHT NIKOLVI

(BURANRED Z VRBOVA DVORA x KSANTINIJA DEMONA)

Exc2

CH DONRED LINDA

(BURANRED Z VRBOVA DVORA x KSANTINIJA DONA)

---

DEMONRED MARRYLIFE NIKOLVI

(BURANRED Z VRBOVA DVORA x KSANTINIJA DEMONA)

 

Írsky vlkodav

Rozhodca /Richter /Judge: Eli-Marie Kleep-FORSETH (Norway)

PSI /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

Exc 1

VEJGARI FEB

(Ch CHUCK VOM LUCHEMER BRUCKCHEN x Ch DAURI WICHROWE ZAUROCZENIE)

---

VEJGARI FORKIJ

(Ch CHUCK VOM LUCHEMER BRUCKCHEN x Ch DAURI WICHROWE ZAUROCZENIE)

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

Exc1, CQ, BM-2

BRAVO BICCOLO STAR TITANIUM

(Ch DWARS’VALLEY GRAND x Ch FENORA DWARS’ VALLEY)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

Exc1, CQ, BM-1, BOB, SBIS-1

CH DWARS’VALLEY GRAND

(Ch MUCHA MOOR’S PAULCHEN x Ch MUCHA MOOR’S V-GIRL)

Exc2, CQ, CAC, BM-3

CH TSARSKAJA PRIHOT BANDERLOG O’BRIEN

(Ch DIKAYA STAJA HOOLIGAN STEPAN x Ch TSARSKAJA PRIHOT ANASTASIA)

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

Exc1, JCAC, BB-4

VEJGARI FREIJA

(Ch CHUCK VOM LUCHEMER BRUCKCHEN x Ch DAURI WICHROWE ZAUROCZENIE)

---

VEJGARI FETIDA

(Ch CHUCK VOM LUCHEMER BRUCKCHEN x Ch DAURI WICHROWE ZAUROCZENIE)

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

Exc1, CQ, CAC, BOS

VEJGARI ELATA

(Ch DWARS’VALLEY GRAND x Ch VEJGARI DUSKA)

Exc2

BRAVO BICCOLO SOLID PERYLIUM

(Ch DWARS’VALLEY GRAND x Ch FENORA DWARS’ VALLEY)

VG

VEJGARI EDJUSHA

(Ch DWARS’VALLEY GRAND x Ch VEJGARI DUSKA)

VG

HOSANA ŠEDÝ LORD

(Ch JAMES OF NUTSTOWN x ELISABETH HAIKA ŠEDÝ LORD)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

Exc1, CQ, BB-2

CH DAURI WICHROWE ZAUROCZENIE

(Ch KARN’S MAXIMILLIAM OELMUHLE x Ch AXA WICHROWE ZAUROCZENIE)

Exc2, CQ, BB-3

CH TSARSKAJA PRIHOT BEGUSHAJA PO VOLNAM

(Ch DIKAJA STAJA HOOLIGAN STEPAN x Ch TSARSKAJA PRIHOT ANASTASIA)

 

Taliansky chrtík

Piccolo levriero italiano

Rozhodca /Richter /Judge: Eli-Marie Kleep (Norway)

 

BOB - Soltar’s My Blue Angel

 

 

BOS - Eledi Grace Cashemere Cameo

 

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse (4-6 mesiacov)

V1 Best puppy, BIS Puppy – 1

Dragonhunter It Takes Two To Tango

b.&o. K.Raie (Est)

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse (6-9 mesiacov)

V1 Best puppy, BIS Puppy – 4

Soltar’s Fidelio

b. J. Lillstrang, o. D.&I. Erti (LV)

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

VD

Armani Astra Bravissimo

b. L.Strazdina, o. I.Bondarevska (LV)

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1 CQ CAC BD-2

Boromir Gil-Endor

b. H.Podana, o.E.Egorova (LV)

VD2

Enrike Magija

b. I. Stepanovs, o. I.Stapane  (LV)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1 CQ BOO BD-1

Eledi Grace Cashemere Cameo

b. E.Egorova, o. A.Grjadovaja (LV)

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

1 exs PP Best Junior BIS Junior -4 BB-2

Eledi Grace Errika Gotto Piccolo

b. E.Egorova, o.J.Sestakova (LV)

V2

Eledi Grace Diadem

b.&o. E.Egorova (LV)

V3

Eledi Grace Etrusska Gotto Piccolo

b.E.Egorova,o.I.Osennikova (LV)

V4

Dragonhunter Tiger Lily

b.&o. K.Raie  (Est)

VD

Alexa Astra Bravissimo

b.&o. L.Strazdina (LV)

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1 CQ BB-1  BOB

Soltar’s My Blue Angel

b.J.Lillstrang, o. E.Egorova  (LV)

V2 CQ CAC BB-3

Lux Loral Bella Patricija

b.&o. I.&K. Gravas  (LV)

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1 CQ BB-4

Pepilotta Magija

b. I.Stepanovs, o.I.Stapane (LV)

V2

Doroteja Astra Bravissimo

b. L.Strazdina, o. I.Svede (LV)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

bez ocenenia

Bravo Biccolo la Jolla

b. M.Uibo, o. K.Raie (Est)

 

Whippet

Rozhodca /Richter /Judge: Eli-Marie Kleep-FORSETH (Norway)

PSI /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

Exc1, BOB Puppy

AIRESCOT BRIDGEWATER BOBBIE

(Ch AIRESCOT BOB FEST x Ch AIRESCOT BRILLIANT BROOMSTICK)

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

Exc1, JCAC, BM-3

AMICABLE AIRIS EKLIPTIKA

(Ch MY BLUE ANGEL ROMANTIKA x R-DIKSA FANTASTIKA)

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

Exc1, CQ, BM-5

BE MY SUPER ROMANTIKA

(Ch WOODBVROOKS WAROTH x Ch MY HOPE ROMANTIKA)

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

Exc1, CQ, CAC, BM-2

MERADITH NICZEGO SOBIE

(Ch COBYCO CALL THE SHOTS x MERADITH BADZ NAJLEPZA)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

Exc1, CQ, BM-1, BOO

CH MICHAEL PRIDE UNIVERSE

(DE ZAMRIKARDO FROM AMBER BEACH x Ch VALENSIA CHIROSKO DARLING)

Exc2, CQ, BM-4

CH HERKULES POIROT LAZARUS

(AVALONIA JESTA ROGUE x ANNA BOLEYN LAZARUS)

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

VG

AIRY ELF’S ARIADNA

(Ch BOXING HELENA’S ART’N’ICON x BOKAMARO BRITISH ISLES)

---

ATTRACTIVE NIKA GAJA

(Ch MY BLUE ANGEL ROMANTIKA x BEAUTIFUL SPINDE SIOMEDA)

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

Exc1, CQ, CAC, BB-1, BOB, SBIS-4

BOKAMARO LA BRILLANE

(Ch EIKJHOR TROTTER x ONLY ONE MOMENT IN TIME FOR BOKAMARO YPSYLON)

Exc2, CQ, BB-3

BE MY LOVE ROMANTIKA

(Ch WOODBROOKS WAROTH x Ch MY HOPE ROMANTIKA)

Exc3, CQ, BB-4

BOXING HELENA’S CORAL GEM

(Ch BOXING HELENA’S XLNT MAN x Ch BOXING HELENA’S AUGUST EVE)

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

Exc1, CQ, BB-2

MARILYN PRIDE UNIVERSE

(DE ZAMRIKARDO FROM AMBER BEACH x Ch VALENSIA CHIROSKO DARLING)

 

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /sufficient

Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer