12.11.2005 CACIB Stuttgard, D

Whippet

Rozhodca /Richter /Judge: Martha Heine (D)

 

BOB - Multi Ch. Sandline Blue Moon

 

PSY /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

---

Lord Fauntleroy of Gentle Mind

(Feld/Nikulski)

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, JVDH

Golden Peanut’s Quattro

(Scherf)

V2, resJVDH

Golden Peanut’s Quando Quando

(Brunn)

V3

Betty Barkley Dirty Dacing

(Ebinger)

VD4

Valentino du manoir de la grenouillère

(Schick)

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, VDH

Jee-Bee’s Vodoo Blue Legacy

(Pfister/Bayard)

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, CACIB, VDH

Betty Barkley Campari Flip

(Zwahlen)

V2, resCAC, resCACIB, resVDH

Un As du manoir de la grenouillere

(Sandline Kennel)

V3

Golden Peanut’s Magnum

(Brunn)

V4

Golden Peanut’s Flash Gordon

(Steffen / Glaser)

V

Jee-Bee’s Unbelievable Love Story

(Pfister/Bayard)

V

Golden Peanut’s Fire and Ice

(Scherf)

V

Lover Boy von der Oelmuhle

(Blum/Prager)

VD

Golden Peanut’s Number One

(Steffens / Glasser)

---

Skyscraper du sac a malices

(Linguenheld)

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1, VDH

Superfly’s Dapper-Dan

(Zwahlen)

VD2

Snap Dog’s Flavio

(Bosler)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, VDH

CH. Id Est Quinar

(Zocher)

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

V1, VDH

Mister Emil du Manoir de la Grenouillère

(Blum)

V2, resVDH

Aladin V.D. Muhlehalde

(Ebinger)

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

---

Tumainia Alize

(Bieri)

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, JVDH

Golden Peanut’s Queen of my heart

(Brunn)

V2, resJVDH

Jubiliant Joceline of Gentle Mind

(Brunn)

---

Kwamina of Gentle Mind

(Demmerling)

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, VDH

Almaglo Hermione

(Brunn)

V2, resVDH

Mc Kilroy Liseree

(Nocke)

V3

Jee-Bee’s Very Nice Dream

(Pfister)

---

Jubiliant June of Gentle Mind

(Bartusch/Demmerling)

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, resCACIB, VDH

Xcess Ultime Razzia

(Georges)

V2, resCAC, resVDH

Olympic Glory of Goldenblue

(Weidmann/Baziger)

V3

Whipponga Black on Syage

(Brunn)

V4

Daria of Tontuta

(Nicolet)

V

Forever Blue Farah Fawcett

(Muller)

V

Silverarrow’s Delightful Delilah

(Knoblach)

---

Golden Sun von der Oelmuhle

(Mosmann)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CACIB, VDH, BOB, 4-BIG

New International Champion

Multi Ch. Sandline Blue Moon

(Sandline Kennel)

---

Illuma of Liberty

(Bieri)

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

V1, VDH, Best Veteran

Juliette du manoir de la Grenouillere

(George)

V2, resVDH

Showstar’s I’m Everybodies Darling

(Ebinger)

---

Avalons Heaven Can Wait

(Bieri)

 

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /sufficient

Nedost. - nedostatočný /insufficient

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer