18.9.2004 Klubová výstava

Swierklanec, PL

Whippet

Rozhodca /Richter /Judge: Djordje Tesic (YU)

PSY /males /rüde:

Trieda šteniat /Babies

VN1

KRONOS Pagawa

(Batman Supersonic x Venus Pagawa)

J.Sienkiewicz

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1

JEZZ Pagawa

(Eikjhőr Trotter x Dodoni Pagawa)

J.Rzymski

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, Zw.Ml

PAN ROLLS-ROYCE Lazarus

(Woodbrook´s Waroth x Osaka Lazarus)

K.+W.Lazar

V2

PAN FERRARI Lazarus

(Woodbrook´s Waroth x Osaka Lazarus)

A.Golebiowska

V3

Bokamaro LANDERNAU

(Eikjhőr Trotter x Only One Moment in Time for Bokamaro Ypsylon)

M.Sosik

V4

PAN PORSCHE Lazarus

(Woodbrook´s Waroth x Osaka Lazarus)

A.Borowiec

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CWC

ARES Krasnaya Strela

(Kulikovo Pole Grozny Tsar Ivan x Chanel Andrew Maccono)

A.Hvisevicha

V2

Cobyco CENTRE PIECE

(Cobyco Cavalier x Barnesmore Cat Balou of Cobyco)

T.Wolanczyk

V3

MAURITIUS Lazarus

(Scoop du Manoir de la Grenouillère x Santa Barbara Lazarus)

K.+W.Lazar

V4

Oldkins BALLADIER WITH A DRUM

(Oldkins Blarneystone x Oldkins Tannis O´The Bay)

E.+G.Salamon

V

Tylko Ty CHEROKEE

(A-Ha Lazarus x Tylko Ty Tigra)

M.Piechowicz

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CWC, Najl.pes, Najl.hlava

Bokamaro GEDSER

(Oldkins Brass Band x Only One Moment in Time for Bokamaro Ypsylon)

M.Kaminska

V2

Meradith NIE ZAWIEDZ MNIE

(Cobyco Call the Shots x Meradith Badz Najlepsza)

A.Siery

V3

HARRY POTTER Lazarus

(Avalonia Jesta Rogue x Anna Boleyn Lazarus)

A.Sokolowski

 

 

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

VD1

IAGO Supersonic

(Oochigea´s Xamagotchi x Tonight les Noirs de Nuit)

G.Bilinski

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CWC

Bokamaro EDMONTON

(Nut Crisp of Nevedith x Bokamaro Atlanta)

E.+G.Salamon

V2

CHRIS REA Lazarus

(Woodbrook´s Idol´s Eye x Santa Barbara Lazarus)

P.J.Dolata

---

Cobyco CALL THE SHOTS

(Cobyco Cavalier x Cobyco Caught Misbehaven)

T.Wolanczyk

---

T.REX Lazarus

(A-Ha Lazarus x Love Me Tender Lazarus)

M.Piechowicz

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

V1

BATMAN Supersonic

(Querty el Kahal x Ostrya z Olomouckých rovin)

A.Bilinski

V2

RAGTIME Lazarus

(Paris Panter x Love Me Tender Lazarus)

K.+W.Lazar

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1, 3.BIS Puppy

Bokamaro NIKITA

(Cobyco Call the Shots x Bokamaro Deauville)

A.Rygiel+M.Kaminska

VN2

JOGI Pagawa

(Eikjhőr Trotter x Dodoni Pagawa)

E.Tracz

VN3

Bokamaro NAOMI

(Cobyco Call the Shots x Bokamaro Deauville)

E.Siewierska+M.Kaminska

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, Zw.Ml.

Bokamaro LONDON

(Eikjhőr Trotter x Only One Moment in Time for Bokamaro Ypsylon)

M.Sepolowicz

V2

Bokamaro MAGIC TOUCH

(Bokamaro Big Ben x Anahita Arva´s Gluck Hallucination)

M.Kaminska

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CWC

MALTA Lazarus

(Scoop du Manoir de la Grenouillère x Santa Barbara Lazarus)

J.Moron

V2

Bokamaro JOSSELIN

(Oldkins Brass Band x Uefa Lazarus)

M.Bialoglowy

---

Eurostar´s EVER FOREVER

(Cobyco Call the Shots x Eurostar´s Cheerleader)

A.Reschke+T.Wolanczyk

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CWC, Najl.fena,

Najl.pohyb, BOB

DEEDILLY DIDILLY DEE Ypsylon

(Cobyco Call the Shots x Ode to Ophelia Ypsylon)

A.Reschke+T.Wolanczyk

V2

Bokamaro HAMPTON

(Nut Crisp of Nevedith x Anahita Arva´s Gluck Hallucination)

D.Wysocka

V3

PERI Pagawa

(Forester the Grasshoper x Mona Pagawa)

M.Knobloch

V4

VENUS Pagawa

(Waldi z Olomouckých rovin x Ballantine Supersonic)

J.+M.Wichary

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, CWC

Bokamaro DEAUVILLE

(Nut Crisp of Nevedith x Meradith Fanatyczka Wystaw)

A.Rygiel

V2

Bokamaro ATLANTA

(Irresisitible du Manoir de la Grenouillère)

E.Glzycka

V3

DODONI Pagawa

(Rokita Dal x Betti z Falklandowych Pól)

J.Wichary

---

SANTA BARBARA Lazarus

(Bohem Flight Time x Love Me Tender Lazarus)

K.+W.Lazar

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

V1

BALLANTINE Supersonic

(Querty el Kahal x Ostrya z Olomouckých rovin)

J.Wichary

 

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /inssuficiant

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer