18.10.2003 CACIB Dortmund, D

Saluki

Rozhodca /Richter /Judge: A. Campagne (F)

PSY /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, BJSg Baha Khan Hadi el Basher
m: Bischof
V2 Madan v.d.Irminsul
m:  Spiegel/de Haney/ Fritsch
V3 Mata Salamata's Hamdan
m:  Pribil/Lennartz
V4 Tariq-Fayyaz al Firdous
m:  Reiners
V B'Kohinoor Hadi el Basher
m:  v.d.Lichte
V Padesah Barik Nijan
m:  Meloch
V Masoud v.d. Irminsul
m:  Derwald
VD Omid el Mahbub
m:  Veiga
VD Kasaque Khepri
m:  Hotz-Kolewe
VD Marvan el Taschara
m:  Linnenbank

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1,CAC,resCACIB Fahim v.d.Irminsul
m:  Spiegel/de Haney/ Meyerhofer
V2 Cypceli's Raqib Bin Yamin
m:  Schwab
V3 Pari-Was Ghazal-Gandhi
m:  Brake
V4 Firdusi v.d.Irminsul
m: Seifert

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1, resCAC AniJericho Hadi el Basher
m:  v.d.Lichte
V2 Cypceli's Zukura
m:  Schuler
V3 Nubak el Mahbub
m:  Veiga
V4 Beijad Sharayar
m:  Reichert
V Yabu Khan Y-Shirvan
m:  Fischetti

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, BS, CACIB Kayif Ghanesh Sinjar
m:  Koesler
V2 Kayif Jabby Jamah
m:  Ziegner

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1 BJsg D'Aziz An'nizzaa al Asmaani
m:  Horn/Alcantara
V2 Aziz Samavi
m:  Zumbusch
V3 Kayif Tiy Ovani Sidah
m:  Bisser
V4 Kayif Tiy Odisha Kaani
m:  Seibel
V Banu Kakuli Hadi el Basher
m:  Raeyen
V Gentille Godelieve el Gisou
m:  Dijkstra
V Obaida el Mahbub
m:  Fuchs
V Pari-Was Haalima Nefisah
m:  Raeyen
VD Pari-Was Hawwa-Elnaz
m:  Bishoff
VD Pari-Was Heba - Shera
m:  Pannen

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, resCACIB Al Dabaran Ziah
m:  Abendschein
V2, resCAC Akazzi Sawahin
m:  Völker
V3 Shirin Esther al Firdous
m:  Krüger/Fritz
V4 Cypceli's Rayela
m:  v. Aken
V Hafiidah Beida Hadi el Basher
m: v.d.Lichte
V Bengala Sharayar
m:  Reichert
V Inayet Baghinza
m:  Ziegner
V Iselin v.d.Irminsul
m:  Spiegel/de Haney/ Fritsch
V Mahlika el Mahbub
m:  Fuchs
V Orli el Mahbub
m:  Bäswetter
V Kayif Ra Makhali Ana
m:  Bisser
V Mogha el Mahbub
m:  Fuchs

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1 Zanji Irabi Hadi el Basher
m:  v.d.Lichte
V2  Fleetwind Persian Pearl
m:  Hotz-Kolewe
V3 Yachaya Tal Amal
m:  Horn/Alcantara
VD Perschad Zyba v. Iransimin
 m:  Fischetti

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, BS, CACIB, BOB Basmah Bishaarah Tal Amal
m:  Horn/Alcantara
V2 Yariza Sawahin
m:  Donner-Behrmann
V3 Kayif Madhika Ana
m:  Abendschein
V4 Kayif Ra-Mashima Ana
m:  Mackoviak

 

18.10.2003 CACIB Dortmund, D

Whippet

Rozhodca /Richter /Judge: Thomas Münch (D)

PSY /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1

Jee Bee´s UNFORGETTABLE GOLD DREAM

 

(Courthill Crimson Pirate-Highland Hill Mary Legacy)

 

m: J.Breidenbach-Kiesilch (D)

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, Bundesjugendsieger

Willowick ALI BABA

 

(Courthill Crimson Pirate-Forever Blue Bo Derek)

 

m: Janyga (D)

V2

Courthill COAT OF ARMS

 

(Elleonia Dancing Home to Dumbriton-Courthill Cinn.Queen at Mulcair)

 

m: S.a H.-J.Oschinski (D)

V3

BASINGSTOKE of Gentle Mind

 

(Whipcat Conquest of Paradise-Don´t Say Goodbye of Baskerville)

 

m: T.Sammt (D)

V4

TEA TIME du Haras d´Helios

 

(Spirit of Falconcrag du Haras d´Helios-Hillsdown Rebecca)

 

m: Cocquempot/Boulked (F)

VD

Golden Peanut´s FRISBEE

 

(Promises Promises du Sac a Malices-Superfly´s Xy as Ecstasy)

 

m: Y.Wohlfahrt (D)

VD

Golden Peanut´s FIRE AND ICE

 

(Promises Promises du Sac a Malices-Superfly´s Xy as Ecstasy)

 

m: Ch.Scherf (D)

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, VDH

Nine Lives BIBOSZ

 

(Avalonia Jesta Rogue-Jacky du Tadjoura)

 

m: U.Homer/D.Kurrek (D)

V2, r.VDH

SACRE MEC du Manoir de la Grenouillere

 

(Nec du Manoir de la Grenouillere-Bohem Adam´s Rib)

 

m: M.Cloes (B)

V3

Forever Blue CLINT EASTWOOD

 

(Whipcat Fire Island at Courthill-Calahorra Misty Morning)

 

m: N.a U.Stöhr (D)

V4

Betty Barkley BUCK FIZZ

 

(Sporting Fields Irish Mist-Polar Arabians Betty Barkley)

m: M.a T.Kasztelan (D)

V

id est TIMUR

 

(Spinneyhill All That Jazz at Hammonds-Messaline de Nikolaiev)

 

m: A.Puckler (D)

V

Superfly´s FAREWELL MY SUMMER LOVE

 

(Statuesque Extortion-Superfly´s Unique)

 

m: B.Thiel/T.Baruth (D)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, VDH, CAC, CACIB, Bundessieger

id est ROI

 

(Falconcrag Special Effects-Jade de Nikolaiev)

 

m: W.Baumann (D)

V2, r.VDH, r.CAC, r.CACIB

Bohem TIME FLIES

 

(Bohem Flight Time-Bohem All About Eve)

 

m: R.Vanhaeren (B)

V3

Almaglo CAVALIER

 

(Almaglo Vangogh-Almaglo Vinaigrette)

 

m: D.Delabelle (B)

V4

PROMISES PROMISES du Sac a Malices

 

(Lady Killer du Sac a Malices-Vibes Vanessa)

 

m: A.Brunn (D)

V

ICE IN HOT TEA z Úplňku

 

(Hasue Smoke Signs to You-Cindy z Úplňku)

 

m: A.Fiedler (CZ)

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, Bundesjugendsieger

Whipcat KAYLEIGH FLY TILL DAWN

 

(Forever Blue Bruce Willis-Courthill Cafe Society)

 

m: Dr.A.Göbel (D)

V2

BICESTER of Gentle Mind

 

(Whipcat Conquest of Paradise-Don´t Say Goodbye of Baskerville)

 

m: W.Demmerling/J.Bartusch (D)

V3

Whipponga BACK ON STAGE

 

(Promises Promises du Sac a Malices-Bohem Blue Angel)

 

m: A.Brunn (D)

V4

BODHIFEE di Mahana

 

(Almaglo Cavalier-Xasonshore di Mahana)

 

m: E.a J.Laupp (D)

V

McKilroy KOMTESS IMAAN

 

(Spinneyhill All That Jazz at Hammonds-Angel High on Emotion)

 

m: T.Schäfer (D)

V

Whipcat KIND OF MAGIC

 

(Forever Blue Bruce Willis-Courthill Cafe Society)

 

m: K.a R.Appelmann (D)

V

Stormy Seas ANOUK

 

(Forever Blue Bruce Willis-Queira vom Kleinen Berg)

 

m: Ch.Richter (D)

V

Whipponga BLUE RIBBON

 

(Promises Promises du Sac a Malices-Bohem Blue Angel)

 

m: J.-A.Fischer (D)

VD

Boxing Helena´s BLU TWINKLE

 

(Rumer Glenn du Manoir de la Grenouillere-Avalonia Mostly Ghostly)

 

m: B.Scheerens (B)

---

CAMILLA of Gentle Mind

 

(Whipcat Fire Island at Courthill-Whipcat Blue Velvet) 

 

m: W.Demmerling/J.Bartusch (D)

---

TENUE DE SOIREE du Haras d´Helios

 

(Spirit of Falconcrag du Haras d´Helios-Hillsdown Rebecca)

 

m: Cocquempot/Declercq (F)

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, VDH, r.CAC, r.CACIB

BLUE VELVET High on Emotion

 

(Spinneyhill All That Jazz at Hammonds-Barb Wire v.d.Oelmühle)

 

m: I.a W.Heiermann (D)

V2, r.VDH

SPECIAL LOVE du Haras d´Helios

 

(Silkstone Mystic-Falconcrag Specialité)

 

m: J.L.Cocquempot (F)

V3

SALZOMAGGIORE du Sac a Malices

 

(Lorricbrook Bandleader-Showstar I´m Everybodies Darling)

 

m: A.Brunn (D)

V4

ADALBERTA of Gentle Mind

 

(Falconcrag Special Effects-Don´t Say Goodbye of Baskerville)

 

m: W.Demmerling/J.Bartusch (D)

V

Segena´s KATHLEEN SCARLET

 

(Clanlesder Diamond Dream-Courthill Critics Choice)

 

m: D.Langenbach (D)

V

Sandline BABY LADY

 

(Nec du Manoir de la Gren.-My Lady du Manoir de la Gren.)

 

m: M.Cloes (B)

V

Firlefanc COCO CHANEL

 

(Avalonia Jesta Rogue-Sasko´s Isabell)

 

m: U.Homer/D.Kurrek (D)

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, VDH, CAC, CACIB, Bundessieger, BOB, BIG

Becscott STANDARD LADY of Falconcrag

 

(Rum Punch of Falconcrag-Falconcrag Victoriana)

 

m: P.Marston-Pollock (GB)

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /inssuficiant

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer