21.6.2003 KV - CAC Untersiebenbrunn, A

Afghan Hound

Rozhodca /Richter /Judge: J. L. Grunheid / F

PSY /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1 JB

UBHARAZ SHAMS-AN-NAHAR

 

BOXADAN GRANDPA LIVES FOREVER x GOANAH SHAMS-AN-NAHAR

 

ch: DIRNBERGER A.

 

m: LÜTTGEN MARLIES

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1 CACA

WIND AGAINST TANMAN

 

WIND AGAINST FALCON CREST x  WIND AGAINST ETERNITY

 

ch: MOSER MARGIT

 

m: LANG HELMUT & LISA

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1 CACA LSW BOB FIREFLY GANDAMAK
  KASHARA DIZA SINSATION x WHITNEY HOUSTEN GANDAMAK
  ch: VOJTEK VLASTISLAV
  m: PETR JIRI
V2 res.CACA WIND AGAINST SCENT OF FAME
  WIND AGAINST BITE THE DUST x WIND AGAINST CONSEQUENCE OF LOVE
  ch: MOSER MARGIT
  m: SCHÜTZ ALEXANDRA
V3 VADIM-e-SHAMS-AN-NAHAR
  GENGALA JUSTIFICATION x GHUWAYHATI SHAMS-AN-NAHAR
  ch: DIRNBERGER ANTONIA
  m: KÖHLER / KLÖPFEL
V4 VARAKH-KHAN SHAMS-AN-NAHAR

 

GENGALA JUSTIFICATION x GHUWAYHATI SHAMS-AN-NAHAR

  ch: DIRNBERGER ANTONIA
  m: KÖHLER / KLÖPFEL
V CHATAN DU-SA´LAL
  WILLIAM SHAKESPEARE GANDAMAK x BARINJA DU-SA´LAL
  ch: ILLE ROTRAUT
  m: SPÖRK HELENE
V SONATE´S QUALITY PRIZE
  SONATE´S NOBEL PRIZE x A´ROSAFAN I´M IRMELIE
  ch: TITAINEN MAARIT
  m: PEHAR BRIGITTE
V WIND AGAINST POWER OF VICTORY
  WIND AGAINST ACE OF BASE x WIND AGAINST DREAM OF MY HEART
  ch: MOSER MARGIT
  m: LANG HELMUT & LISA

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1 CACA FAN FAN GANDAMAK
  KASHARA DIZA SINSATION x WHITNEY HOUSTON GANDAMAK
  ch: VOJTEK VLASTISLAV
  m: PORUBSKY GUDRUN
V2 res.CACA VAYYAM´BUNA SHAMS-AN-NAHAR
  GENGALA JUSTIFICATION x GHUWAYHATI SHAMS-AN-NAHAR
  ch: DIRNBERGER ANTONIA
  m: DIRNBERGER ANTONIA
V3 BAND-I BATCHA´S ALYSHAN
  MOHAHAZY AZHAR x MOHAHAZY BAND-I BATCHA

 

ch: HAUS LUDWIG

 

m: SCHWITZER NORBERT

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1 CACA CS

AGHA DJARI`S HEAVEN´S NOT ENOUGH

 

MYRIAD NOT A CLOUD IN THE SKY x JANET DU MENUEL GALOPIN

 

ch: BOIECK STEFAN

 

m: SCHILLING WALTER

V2 res.CACA RISA CHAN´S DIONYSOS
  RISA CHAN´S PHOBOS x WEMBLEY GANDAMAK
  ch: ANSCHOBER HEINZ
  m: REITHMEIER NORBERT

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

V1 VS

RAYI AN WA-SAHIR FARID

 

DUR-I-DURRANS HAWK-EYE x RAYI AN WA-SAHIR AZIZAM

 

ch: GÖBHARTER BRIGITTE

 

m: PREISEGGER MARLENE

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1

THARIS-SLIRIN SHAMS-AN-NAHAR

 

BOXADAN GRANDPA LIVES FOREVER x DESAIJ-JALI SHAMS-AN-NAHAR

 

ch: DIRNBERGER ANTONIA

 

m: DIRNBERGER ANTONIA

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1 JB

WIND AGAINST TIME OF MY LIVE

 

WIND AGAINST POWER LIGHT x ABSORBA´S LET THE SUNSHINE IN

 

ch: MOSER MARGIT

 

m: SCHÜTZ CLAUS

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1 CACA

ABSORBA´S MILLION DOLLAR GIRL

 

WIND AGAINST POWER OF VICTORY x ABSORBA´S KABA LANA

 

ch: LANG HELMUT & LISA

 

m: LANG HELMUT & LISA

V2 res. CACA

UTIQAH SHAMS-AN-NAHAR

 

BOXADAN DOUBLE TROUBLE x GOANAH SHAMS-AN-NAHAR

 

DIRNBERGER ANTONIA

 

m: WAGNER ERWIN

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1 CACA RISA CHAN´S MASUMIJAT
  RISA CHAN´S GANESH x WEMBLEY GANDAMAK
  ch: ANSCHOBER HEINZ
  m: PULPAN HEIDI

V2 res.CACA

RISA CHAN´S MESSALINA

 

RISA CHAN´S GANESH x WEMBLEY GANDAMAK

 

ch: ANSCHOBER HEINZ

 

m: KRAPFENBAUER HANNES

V3 YASAMI-IRANA SHAMS-AN-NAHAR
  BOXADAN GRANDPA LIVES FOREVER  x GOANAH SHAMS-AN-NAHAR

 

ch: DIRNBERGER ANTONIA

 

m: DIRNBERGER ANTONIA

V4 GOLD´N COPPER RAINBOW REFLECTION
   QAMARI´S RAINBOW RIDER x QALITY BY AUST

 

ch: JOHANSSON

 

m: RADECK GERHARD

V GOLD´N COPPER I´M BLUE DA BA DEE
  A´ROSAFAN BLUETIME PRINT x GOLD´N COPPER HAVE AN ICE DAY
  ch: OHANSSON LENA&GUNAR
  m: WAGNER ERWIN

V

RISA CHAN´S MALIZIA

 

 RISA CHAN´S GANESH x WEMBLEY GANDAMAK

  ch: ANSCHOBER HEINZ

 

m: FROST ERIKA / EICHHORN

--- CIDA DU-SA´LAL
  WILLIAM SHAKESPEARE GANDAMAK x BARINJA DU-SA´LAL
  ch: ILLE ROTTRAUT
  m: LEISCH REINHARDT

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1 CACA LSW

WIND AGAINST PLEASURE IN NEW YORK

 

WIND AGAINST ACE OF BASE x WIND AGAINST DREAM OF MY HEART

 

ch: MOSER MARGIT

 

m: JANSEN GISELA

V2 res.CACA ESPRIT-SHARI OF SHAY SHOONI
  KASHARA-DIZA SINSATION x BILITIS OF SHAY SHOONI
  ch: LIESFELD EDELTRAUD
  m: FLIEGLER CHRISTA
V3 CAPOKI DU-SA´LAL
  WILLIAM SHAKESPEARE GANDAMAK x BARINJA DU-SA´LAL
  ch: Dr. R. ILLE
  m: Dr. R. ILLE
VD4 ARINNA EL BENHAZY
  QUATTRO EL MAHA DHAN x MOHAHAZY ENDULI
  ch: BENCZE U.

 

m: HÖBINGER MARIA

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1 CACA HEIDI GANDAMAK
EXXOS DEVIL EYES x ZANDALLE GANDAMAK
  ch: VOJTEK VLASTISLAV

 

m: EMILIO D´ONOFRIO

V2 res.CACA CS RISA CHAN´S JAWARI
  KASHARA DIZA SINSATION x RISA CHAN´S XINGA
  ch: ANSCHOBER HEINZ
  m: ANSCHOBER HEINZ
V3 RISA CHAN´S GALACTICA
  WILLIAM SHAKESPEARE GANDAMAK x RISA CHAN´S QWITTA
  ch: ANSCHOBER HEINZ
  m: KRAPFENBAUER HANNES
--- SUDON YA-YA SISTERHOOD
  SHEKINA COQUINA NO SNOW x  SUDON MISS OLIVIA
  ch: DONARICO/STOFFELS/HAFFORD/SULLIVAN
  m: HEILMANN ERIKA

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

V1, NV

PASCHDOU´S KHASAI

 

PASCHDOU´S HAMID xPASDOU´S FASHEA

 

ch: HAGMANN EDITH & HEINRICH

 

m: FROST ERIKA

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -vežmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /inssuficiant

VN -vežmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

LSW - Landessieger Wien
CS - Klubsieger 2003

------------------------------------------------------------

ch - chovatež /breeder /Züchter

m - majitež /owner /Eigentümer