9.8.2003 CAC Ostercappeln, D

 

BIS - Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 

Afghan hound

Rozhodca /Richter /Judge: A. Scholz (D)

PSY /males /rüde:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1

Berodija's Abuun

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, JBOB

Nijal Noah von den Black Devils

V2

Lashan Pascha von der Irminsul

V3

Fayum of High Society

---

Blue Belive DJ Stern von Kabul

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, resCAC

Golea's Mandrill's Man

V2

Popovs Bohemian Rhapsody

---

Kharim el reshna Hadi

---

Peace on Earth of Meadow Valley

---

Apollo Stern von Kabul

---

El Dalgha Kihran's In'Shalan

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1, CAC

Ch. Bhelos Khan Rasath el Mahar

V2

Ch. Coshun von Katwiga

V3

Golea's Iba-Khan

V4

Ch. Agha Djari's Go Your Own Way

---

Vayyam' buna Shams-an-Nahar

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, BOB, Landessieger

Ch. Popovs Sundance Kid

V2

Ch. Bayad Shah von Katwiga

V3

Ch. Nausikaa's Yucatan

Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse

V1

Ch. Uncas von Katwiga

V2

Ch. Fahdil Landu Shams-an-nahar

V3

Ch. Waru-Shah von Katwiga

V4

Bahier of High Society

FENY /females /hündin:

Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse

VN1

Berodija's Anjou

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1

Nurpala von den Black Devils

V2

Farameh of High Society

V3

Nena von den Black Devils

V4

Fayyu-mee of High Society

---

Li-Lu von der Irminsul

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, Landessiegerin

Chamin von Katwiga

V2, resCAC

Escada of High Society

V3

Bhoreen Rashath el Mahar

V4

Popogs Fatal Attraction

V

Mauri von den Black Devils

VD

Felisha of Malugie

---

Zarilah-Somali Shams-an-Nahar

---

El Dalgha Kihran's Il'Chirin

Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse

V1

Barisha-Dewi Shams-an-nahar

V2

Bojoura von KAtwiga

V3

Lizarazu von den Black Devils

V4

Nausikaa's Zaadi

V

Aylah Shams-an-Nahar

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1

Ch. Absorba's Lift Me Up

 

9.8.2003 CAC Ostercappeln, D

Barsoi

Rozhodca /Richter /Judge: J. Brixhe (B)

 

Landessieger Weser-Ems 2003

Ch. Aischa aus dem Zarenreich - Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 

PSY /males /rüde:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, Jugendsieger, JBOB

Hugo Boss vom Tollhaus 

 

(Afelia's Doijan x Celeste Van Pazjino)

 

ch: Döring

 

m: Blanke M

V2

Hugin vom Tollhaus 

 

(Afelia's Doijan x Celeste Van Pazjino)

 

ch+m:  B.Döring

V3

Helios vom Tollhaus  

 

(Afelia's Doijan x Celeste Van Pazjino)

 

ch: Döring

 

m: Blanke M

D

Yvanoff von der Windhundranch

 

(Ch Russlan v.d. Windhundranch x Ch Pamina v.d. Windhundranch)

 

ch: Schwarz

 

m: Harhagen A

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, VDH

Figaro vom Tollhaus 

 

(Amur a.d. Zarenreich x Coco Chanel vom Tollhaus)

 

ch+m:  Döring B

V2, resCAC, resVDH

Bojar-Buran Alexander

 

(Curac von der Wittenaue x Zaruschka Alexander)

 

ch+m:  Renelt D

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V1, VDH, Landessieger Weser-Ems 2003, BOB, BIS

Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka 

 

(J'Aroslav de Tchesskaïa x Lasnaja de Xanishka)

 

ch: Bacquet

 

m: Jans V

V2, resVDH

Amur aus dem Zarenreich 

 

(Charmeur v.Pazjino x Preletna a.d.Zarenreich)

 

ch+m: Klug M

V3

Chor vom Tollhaus 

 

(Zarchan a.d.Zarenreich x Celeste v.Pazjino)

 

ch+m: Döring B

V4

Casanova vom Tollhaus

 

(Zarchan a.d.Zarenreich x Celeste v.Pazjino)

 

ch+m: Döring B

FENY /females /hündin:

Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse

V1, Jugendsieger

Basha Wolfskaïa

(Ch Piatoi Polozovich de Xanishka x Ardagan's Cleopatra)

ch: Vuylsteke

A m: Jans V

V2

Chaika Alexander 

(Mishenka's Leonow x Zaruschka Alexander)

ch+m: Renelt D

Trieda otvorená /Open /Offeneklasse

V1, CAC, VDH

Cyrilla aus dem Zarenreich  

(Ch Amur a.d.Zarenreich x Yaleen a.d. Zarenreich)

ch: Klug M

m: Niewerth Ch N

V2, resCAC, resVDH

Zaruschka Alexander  

(Ystvan Alexander x Xardra Alexander)

ch: Krüpe/Renelt

m: Renelt D

VD3

Berjozka's Enoika Sarja

 

(Limbachi Jazdagard x Icha from Wind and Wuthering)

 

ch: Thepen C

 

m: Harshagen A

Trieda šampiónov /Champions /Championklasse

V, Landessieger Weser-Ems 2003, BOS

Aischa aus dem Zarenreich

 

(Charmeur v.Pazjino x Preletna a.d.Zarenreich)

ch+m: Klug M

 

Najlepšia chovateľská skupina:

Chaika & Bojar-Bujan & Zaruschka Alexander

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /inssuficiant

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovateľ /breeder /Züchter

m - majiteľ /owner /Eigentümer