19.4.2003 CAC Köln, D
Barsoi
Rozhodca/ Richter /Judge: J. Brixhe (B)
PSY /males /rüde:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - 1
VN1 Taislav Serg.Du Domaine D’Iasnaia Poliana (24/8/02)
  (Serguei II-Jaroska de Champmol x Retchka Homierovitch Boldareffchino)
  CH: N. Trefoux
  M: Anne Vuylsteke
Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - 10
V1, CAC, VDH Rosjanka’s Andrasch (14/9/01)
  (Ch. Elbur Kalinow x Baruschka’s Gnjeschka)
  CH: Hans-Helmut Ludewig
  M: Otto/Hüttner
V2, resCAC, resVDH Sergeiko de Xanishka (15/5/01)
  (Tsjerkaj du Bois St.Lambert x Lasnaja de Xanishka)
  CH: Bacquet-Pataud
  M: Veronique Jans
V3 Ydonskoi des Steppes Glacées (28/9/99)
  (Ouragan za Aftap Faizabad x Ubalalaika des Steppes Glacées)
  CH/M: Landrain M .
V4 Arthur Ze Silva Taroucca (14/4/99)
  (Aegir z Bilmy x Christalina Barzet CS)
  CH: Miroslav Kment
   M: Otto/Hüttner
Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - 2
V1, VDH Stepun’s Sewastopol (28/6/00)
  (Ch. Letay du Cot-Regnier x Ch. Stepun’s Meteliza)
  CH: Wöhrle/Behrbalk
  M: Vincschen Cl.
V2, resVDH Stepun’s Rasmus (8/1/99)
  (Ch. U’Baikal des Steppes Glacées x Ch. Stepun’s Newolina)
  CH: Wöhrle/Behrbalk
  M: Giesen W.
Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - 2
V1, VDH,  Landessieger Rheinland 2003, BOB, BIS Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka (12/4/99)
  (J’Aroslav de Tchesskaïa x Lasnaja de Xanishka)
  CH: Bacquet-Pataud
  M: Veronique Jans
V2, resVDH Ch. Amur aus dem Zarenreich (21/2/99)
  (Charmeur v. Pazijno x Preletna aus dem Zarenreich)
  CH+M: Klug M .
FENY /females /hündin:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse - 3
VN1 Basha Wolfskaïa (25/8/02)
  (Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka x Ardagan’s Cleopatra)
  CH: Anne Vuylsteke
  M: Veronique Jans
VN2 Taschenka du Grand Fresnoy (7/8/02)
  (Orlov du Grand Fresnoy x Marina Vlady du Grand Fresnoy)
  CH: Combis
  M: Kettner
N3 Andrejaschka Despina Nobless (17/8/02)
  (Apera Furioso Zar x Armida Majore Bohemie)
  CH: Hennenberger
  M: Eilender V.
Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse - 2
V1, Landesjugend-Sieger Rheinland Bungenberg’s Chapka (21/10/01)
  (Ch. Casanova vom Tollhaus x Bungenberg’s Babuschka)
  CH+M: Bungenberg S.
V2 Chaika Alexander (1/5/02)
  (Mishanka’s Leonow x Zaruschka Alexander)
  CH+M: Dagmar Renelt
Trieda otvorená /Open /Offeneklasse - 9
V1, CAC, VDH Cyrilla aus dem Zarenreich (25/3/00)
  (Amur aus dem Zarenreich x Yaleen aus dem Zarenreich)
  CH: Klug M.
  M: Niewerth
V2, resCAC, resVDH Dober-Kopp Vaogan-Fable (18/6/01)
  (Bolschei aus dem Zarenreich x Oriana as Aftap Faizabad)
  CH: Koppany A.
  M: Schulte/Breitenbach
V3 Ch. Nivana-Woronzova de Tchesskaïa (8/6/97)
  (J’Aroslav de Tchesskaïa x Lintrouchka de Tchesskaïa)
  CH: Prunier J.
  M: Anne Vuylsteke
V4 Slavina Az Aftab Faizabad (10/9/01)
  (Roszov des Princes de Kazan x Cymabresjeva Dailaika)
  CH: Vannier&Dry
  M: Schulte Ch.
Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse - 1
V1, VDH Gheroinya Kalinow (21/3/99)
  (Ch.Bajenko Kalinow x Danilova Kalinow)
  CH: Kalinowski
  M: Kamp J.
Trieda šampiónov /Champions /Championklasse - 2
V1, VDH, BOS, Landessieger Rheinland 2003 Ch. Aischa aus dem Zarenreich (21/2/99)
  (Charmeur v. Pazijno x Preletna aus dem Zarenreich)
  CH+M: Klug M .
V2, resVDH Ch. Pyaschka de Xanishka (12/4/99)
  (J’Aroslav de Tchesskaïa x Lasnaja de Xanishka)
  CH: Bacquet-Pataud
  M: Buchmann J .

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -výborný /excellent /vorzüglich

VD -veľmi dobrý /very good /sehr gut

D -dobrý /good /gut

Dostat. -dostatočný /inssuficiant

VN -veľmi nádejný /very promissing /vielversprachend

N -nádejný /promissing /versprechend