14.9.2003 CAC Chorzów, PL

Whippet
Rozhodca /Richter /Judge: Rudi Brandt, DK
PSY /males /rüde:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse
VN1 Tylko Ty CHEROKEE
  (A-HA Lazarus-Tylko Ty Tigra)
  m: M.Piechowicz (PL)
Trieda mladıch /Juniors /Jugendklasse
V1, Víaz mladıch, resBIS Junior MAURITIUS Lazarus
  (Scoop du Manoir de la Grenouillere-Santa Barbara Lazarus)
  m: K.+W.Lazar (PL)
V2 Oldkins BALLADIER WITH A DRUM
  (Oldkins Blarneystone-Oldkins Tannis O´The Bay)
  m: E.+G.Salamon (PL)
V3 Krasnaya Strela ARES
  (Kulikovo Pole Grozny Tsar Ivan-Chanel Andrew Maccono)
  m: A.Hvisevicha (LIT)
VD4 MADAGASKAR Lazarus
  (Scoop du Manoir de la Grenouillere-Santa Barbara Lazarus)
  m: J.+T.Przybylak (PL)
Trieda otvorená /Open /Offeneklasse
V1, CWC CHRIS REA Lazarus
  (Woodbrook´s Idol´s Eye-Santa Barbara Lazarus)
  m: P.J.Dolata (PL)
V2 Bokamaro EDMONTON
  (Nut Crisp of Nevedith-Bokamaro Atlanta)
m: E.+G.Salamon (PL)
V3 HARRY POTTER Lazarus
  (Avalonia Jesta Rogue-Anna Boleyn Lazarus)
  m: A.Sokolowski (PL)
V4 Tylko Ty TRIUMPH TROPHY
  (San Francisco Lazarus-Rio Beti Adamus)
  m: J.Szopa (PL)
VD WILLIAM Wladca Traw
  (T.Love Lazarus-Marylin Monroe ze Sfory Carycy)
  m: K.Florkowska (PL)
VD IAGO Supersonic
  (Oochigea´s Xamagotchi-Tonight les Noirs de Nuit)
  m: G.Bilinski (PL)
VD Res Poloniae ARTEMOR
  (Tres Grande Vitesse Umansell-Daylight Supersonic)
  m: B.Hettlinger (PL)
Trieda šampiónov /Champions /Championklasse
V1, CWC, BOS ORLANDO Lazarus
  (Ashmore Whimpering Werewolf-Love Me Tender Lazarus)
  m: J.Szopa (PL)
V2 RHYTM&BLUES Lazarus
  (Paris Panther-Love Me Tender Lazarus)
  m: E.Gertenerowicz (PL)
V3 ORLEAN Lazarus
  (Ashmore Whimpering Werewolf-Love Me Tender Lazarus)
  m: E.Gertenerowicz (PL)
VD T.REX Lazarus
  (A-HA Lazarus-Love Me Tender Lazarus)
  m: M.Piechowicz (PL)
FENY /females /hündin:
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse
VN1 Tylko Ty CORVETTE
 

(A-HA Lazarus-Tylko Ty Tigra)

  m: A.Piasecka (PL)
Trieda mladıch /Juniors /Jugendklasse
V1, Víaz mladıch Nine Lives Caprice
  ch: Ulrike Homer i Dietrich Kurrek
  m: Ulrike Homer i Dietrich Kurrek
VD2 CAPRI Wladca Traw
  (Chris de Burgh Lazarus-Merilyn Monroe ze Sfory Carycy)
  m: A.Szczesny (PL)

Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse

V1, CWC, BOB Firlefanc COCO CHANEL
  (Avalonia Jesta Rogue-Sasko´s Isabel)
  m: U.Homer+D.Kurrek (PL)
--- ALHAMBRA SPORT Lazarus
  (Woodbrook´s Waroth-Osaka Lazarus)
  m: A.Korytowska (PL)
Trieda otvorená /Open /Offeneklasse
V1, CWC Nine Lives BAJKA
  ch: U.Homer+D.Kurrek (PL)
  m: U.Homer+D.Kurrek (PL)
VD VENUS Pagawa
  (Waldi z Olomouckıch rovin-Ballantine Supersonic)
  m: J.Wichary (PL)
VD Res Poloniae ANATHEMA
  (Tres Grande Vitesse Umansell-Daylight Supersonic)
  m: B.Hettlinger (PL)
Trieda šampiónov /Champions /Championklasse
V1, CWC OSAKA Lazarus
  (Ashmore Whimpering Werewolf-Love Me Tender Lazarus)
  m: K.+W.Lazar (PL)
--- SANTA BARBARA Lazarus
  (Bohem Flight Time-Love Me Tender Lazarus)
  m: K.+W.Lazar (PL)
Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse
V Bynkemarken's ZARAH LEANDER
  m: Katarzyna i Wojciech Lazar
V HESTIA Z³oty Oryx
  m: Renata Pietsh

Klasifikácia /Classification /Klassifikation:

V -vıbornı /excellent /vorzüglich

VD -ve¾mi dobrı /very good /sehr gut

D -dobrı /good /gut

Dostat. -dostatoènı /inssuficiant

VN -ve¾mi nádejnı /very promissing /vielversprachend

N -nádejnı /promissing /versprechend

------------------------------------------------------------

ch - chovate¾ /breeder /Züchter

m - majite¾ /owner /Eigentümer